رودان نيوز
 • کد خبر : 86024
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
 •   
  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) درجمع راهپیمایان 22 بهمن رودان عنوان کرد؛

  انقلاب اسلامی با افتخار بعنوان الگوی تمام مستضعفین جهان معرفی شده است/هرکسی در هر لباس و مقامی بخواهد علیه این مملکت توطئه کند به خاک ذلت می نشیند/مسئولان محکم تر و استوارتر بر ارزشهای این انقلاب پایدار بمانند و حرف مولا را فصل الخطاب بدانند

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: باوجود توطئه های سخت، نیمه سخت، نرم، کودتا و ترور و همه تلاش هایی که استکبار کرد امروز انقلاب اسلامی با افتخار بعنوان الگوی تمام مستضعفین جهان معرفی شده است.

  image_pdfimage_print

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ حجت الاسلام عبدالرضا رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان رودان با بیان اینکه خدا را شاکریم علی رغم توطئه های فراوان استکبار جهانی، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن می گیریم اظهار کرد: ما در حالی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که انقلاب اسلامی توانسته است از یک کشور صددرصد وابسته، ذلیل در پنجه ابرقدرتی به نام آمریکا، از یک کشوری که حلقه به گوش استکبار و صهیونیسم بود و تنها هنرش مُنتاژ کردن یک پیکان بود کشوری بسازد که امروز در مقیاس بین المللی حرف اول در دنیا بزند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اینکه هیچ معادله ای بدون کشور ما قابل حل نیست و تحولات بین المللی بر اراده مردان جمهوری اسلامی ایران می چرخد افزود: امروز کشور ما توانسته است دنیا را در پیچش تاریخ قرار دهد و دنیای استکبار شرق و غرب، هفتاد سال در بوق کرنا کردند که دین افیون ملت هاست، دین عامل عقب ماندگی جامعه است، دین ضد پیشرفت است اما انقلاب اسلامی تنها در چهار دهه توانسته است اتهام دین را برطرف کند و به دنیا و نخبگان جهان بباوراند که تنها راه نجات بشریت در سایه اسلام ناب محمدی است.

   

  رستگار ادامه داد: انقلاب اسلامی توانسته است از کشوری که مرعوب ابرقدرتها بود از شخصیت اولش تا تمام شخصیت های اداره کننده جامعه که نوکر امپرالیسم آمریکا بودند و حدود ۹۰هزار مستشار خارجی کشور ما را اداره می کرد به کشوری برساند که مستقل ترین کشور در دنیاست.

  وی اضافه کرد: امروز ما نمی توانیم کشوری مانند جمهوری اسلامی پیداکنیم که خودش تصمیم بگیرد خودش عمل کند و خودش به تنهایی رو پای خودش باشد و در مقیاس منطقه ای ابرقدرت منطقه شود و بحمدالله به اعتراف مراکز علمی و پژوهشی، جمهوری اسلامی که هیچ مقاله و جایگاهی در میان دانشمندان نداشت به جایگاهی برسد که در امور استراتژیک هسته ای، دیجیتال، فضانوردی، نانو و ژنتیک جایگاهی زیر ده داشته باشد سرعت تولید علم ۱۳برابر بیشتر از حد متوسط جهان باشد و به قدرت بازدارندگی برسد که هیچ کشوری نتواند به آن چپ نگاه کنند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)  تصریح کرد:خدا را شاکریم که علی رغم توطئه های سخت، نیمه سخت، نرم، کودتا و ترور و همه تلاش هایی که استکبار کرد امروز انقلاب اسلامی با افتخار بعنوان الگوی تمام مستضعفین جهان معرفی شده است.

  حجت الاسلام رستگار وجود انقلاب اسلامی را حاصل سه عنصر اسلام، ولایت فقیه و بصیرت مردم دانست و افزود:عنصر اسلام عزیز و اتکا به پروردگاراست که هرچه ما داریم بخاطر اتکا به حضرت پروردگار است بخاطر اسلام عزیز است که هم دعوت به الله می کند و هم مبارزه با طاغوت، چراکه خدا می فرماید هم باید بنده خدا بود و هم باید با طاغوت مبارزه کرد.

  وی ادامه داد: عنصر ولایت که به اعتراف تمام اندیشمندان، سیاسیون و تحلیلگران جهانی، مقتدرترین، سیاستمدارترین، باکیاست ترین رهبر در تمام رهبران جهان است.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) همچنین گقت:امروز افتخار ما اینست که دنیای استکبار در مقابلش زانو زدند و بارها اعتراف کرده اند که با یک ابرحریفی به نام خامنه ای روبرو هستیم که مردمش اعتماد همراه با اعتقاد به او دارند و نقشه های ما را می شناسد.

  وی اظهار کرد:این منّت را خداوند بر ما قرار داده است که در راس مملکت ما فرزند زهرا(س) باشد اون بانویی که رمز خلقت جهان هستی است.

  رستگار با اشاره به اینکه سومین عنصر لایتمداری و بصیرت مردم است افزود: دشمن سه مطلب را خوب فهمیده است و باید با دقت وتوجه، با دیده عقل بر صفحه دل بنگارید تا ان شالله این عنصرها بتواندهمواره تضمین کننده عزت ما باشند اول اینکه دشمن فهمیده امت بی امام خطرندارد امتی که امام نداشته باشد میلیاردها هم باشد کبریت بی خطراست و ما امروز در دنیا می بینیم بیش از یک میلیاردو۶۰۰ میلیون مسلمان است اما امتی که توانسته است تنها اسلام ناب را بلند کند امت با امام است.

  نماینده مقام معظم رهبری در سپاه امام سجاد(ع) ادامه داد: امتی که بدون امام است از نیروی انسانیش، لجستیک و اقتصادشان به نفع دنیای استکبار بهره می برند ودوم دنیا فهمیده است امام بدون امت هم اقتدار ندارد دنیای استکبار تجربه اول اسلام تاکنون را دارد ما شخصیتی بنام علی بن ابیطالب(ع) داریم که وقتی مردم برگشتند سر در چاه گریه می کرد و کسی که مردم از آن فرمان نبرند کاری نمی تواند بکند.

  رستگار اضافه کرد: نکته سوم که دنیای استکبار فهیمده که بیش از ۴۰ سال تجربه کرده است شمامردم این انقلاب هستید که علی رغم مشکلات دست از امامتان نمی کشید و پیامبر اسلام را بعداز هزارو۴۰۰ سال جوان کردید آن زمانی که سوره هود نازل شد و پیامبرخدا فرمود بخاطر آیه استقامت سوره هود مرا پیرکرد فرمودند آیه استقامت هم قبلا نازل شده بود فرمود من(پیامبر) در تابستان به مردم می گویم همراهی کنید می گویند هوا گرم است در زمستان همراهی کنید هوا سرد است اما شما ملت ولایتمدار انقلابی نه گرما،نه سرما نه طوفان ،نه موشک باران، نه تهدید و نه تحریم می شناسید.

   

  وی  ادامه داد: این امتی که خداوند هزار۴۰۰ سال پیش در آیه ۵۴ سوره مائده به او فخر می فروشد و می فرماید ای مسلمانان صدر اسلام، اگر شما دست از دین بردارید غمی نیست چون در آینده امتی می آید که ۶ ویژگی دارد خدا را دوست دارند و خدا آنها را دوست دارد، در مقابل مومنین متواضع و در مقابل دنیای استکبار مقتدر، در راه خدا جهاد می کنند، و از ملامت هیچ ملامتگری نمی ترسند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) اظهار کرد: از پیامبر سوال کردند این کدام قومی که خداوند به رخ ما می کشد رسول الله دست بر شانه سلمان می زند ومی گویند از نسل سلمان است

  رستگار افزود: ما نمی خواهیم تعیین مصداق کنیم اما اینقدر شباهت های شما مردم انقلابی با قومی که در قرآن آمده است منطبق است به اطمینان می رسیم که این قوم همان قوم است.

  رستگار با اشاره به اینکه  قومی که امام ما فرمودند که در شب تولد رسول الله ۱۴ کنگره از طاق کسری فرو می ریزد ادامه داد: شاید نشانه اش این باشد که در قرن چهاردهم، اسلام در ایران احیا می شود و حکومت دوهزارو ۵۰۰ ساله را فرو می ریزد.

   

   آمریکای ۱۳۵۷ و آمریکای ۱۳۹۷ زمین تا آسمان متفاوت است.

  حجت الاسلام رستگار با اشاره به اینکه خداوند می فرماید ای مسلمانان سست نشوید، مشکلات و گرفتاری ها شما را سست نکند، اگر شما رنج می کشید مشکلات دارید دشمنان شما هم زجر می شکند اظهار کرد: استکبار پایشان از منطقه خلیج فارس قطع شده و کاخ سرخشان متلاشی و کاخ سیاهش متزلزل شده است درمانده و نشانه های ابرقدرتی اش فرو ریخته است و امروز کسی برای آمریکاییها تره خورد نمی کند.

   

  مسئولان محکم تر و استوارتر بر ارزشهای این انقلاب پایدار بمانید و حرف مولا را فصل الخطاب بدانید.

  وی با اشاره به بدعهدی های کشورهای غربی با ایران  اسلامی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکایی قابل اعتماد نیستند اروپایی ها هم قابل اعتماد نیستند آن چیزی که توانست ما را در مقابل حکومت ۲هزارو ۵۰۰ ساله پیروز کند اتکا به حضرت پروردگار بود نه توسل به کدخدا، کدخدا مشکل خودش هم نمی تواند حل کند.

  رستگار ادامه داد: آن کسی می تواند مشکلات ما را حل کند که فوق ابرقدرتهاست و در روز و شبی که آمریکاییها در صحرای طبس به ما حمله کردند او بود که با حرکت درآوردن شن های بیابان آنها را مختل و فلج کرد و بدانید این انقلاب ماندیست هم به دلیل تجربه ۴۰ ساله و هم به دلیل آیات قرآن و روایات ائمه اطهار(ع) که وجود دارد.

   

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)  همچنین گفت:در این ۴۰ ساله هرتوطئه ای که برعلیه انقلاب کردند به نفع انقلاب تمام شد هر تهدیدی کردن برای انقلاب اسلامی فرصت شد تهدید نظامی کردند ما امروز از نظر موشکی ابرقدرت منطقه هستیم که قدرت چهارم جهانیم، ابرقدرتها را به رخ ما کشیدند آنها مستاصل شدند.

  وی با بیان اینکه در روزی که به انقلاب اسلامی حمله شد شعار صهیونیست ها از نیل تا فرات بود افزود: الآن جالب است ببینید رژیم اشغالگر قدس دیوارهای بتی چندمتری به دور خودش کشیده است به سلاح و گنبد آهنین خود می بالد اما به این باور رسیده است که اولین اشتباهش آخرین اشتباهش خواهد بود.

  رستگار ادامه داد: جنگ را برما تحمیل کردند که انقلاب را شکست دهند کشور را تجزیه کنند فرهنگ انقلاب را محدود در مرزهای جغرافیایی کنند، اما انقلاب ما شکست نخورد کشور ما تجزیه نشد انقلاب ما صادر شد و هیمنه شرق و غرب فرو ریخت هسته های مقاومت در دنیا پایه گذاری شد.

  نماینده رهبر انقلاب در سپاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه داعش را برای نابودی جمهوری اسلامی و ارتقای معنویت رژیم صهیونیستی درست کردند اضافه کرد:چه کسی باور می کرد این شعار امام خمینی(ره) که اسراییل باید از صحنه روزگار محو گردد محقق شود که خلف صالح اش شمارش معکوس بر نابودیش اعلام کند و ایران هم مرز با رژیم صهیونیستی شود.

   

  وی تصریح کرد:از نظر اقتصادی مشکلاتی داریم که ان شاالله عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد از این گردنه خواهیم گذشت روزی را شاهد خواهیم بود که برترین اقتصاد را خواهیم داشت همانطور که از نظر نظامی و علمی در منطقه برترین هستیم.

  حجت الاسلام رستگار خاطرنشان کرد: ان شا الله این انقلاب به انقلاب امام زمان(عج) متصل خواهد شد و انقلاب اسلامی پوزه مستکبرین را برزمین خواهد کوبید و هر منافقی در هر لباس و مقامی بخواهد بر علیه این مملکت توطئه کند به خاک ذلت می نشیند ورسوا خواهد شد و این پرچم به دست فرزند زهرا و پشتیبانی  نیروهای ارزشی، انقلاب و ولایتمدار به دست صاحب اصلی اش سپرده خواهد شد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • شباهت فتنه صفین و جمل با فتنه ۸۸/ویژگی فتنه های آخرالزمان رسواکننده چهره نفاق افراد است
 • تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودان
 • نشستن پای میز مذاکره با آمریکا نهی قرآنی و خلاف سیره انبیاست
 • ️اولین جشن ازدواج آسان در سالن ۹دی سپاه ناحیه رودان برگزار شد
 • برگزاری مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امورخیریه رودان+عکس
 • گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است!/ احتمالاً شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفته‌اند
 • کشف بیش از ۲۰۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست ساز در رودان
 • افتتاح سه طرح صنایع دستی در رودان/گامی موثر در ساماندهی محصولات صنایع دستی و اشتغال پایدار در شهرستان برداشته شد
 • فطری بودن “مقاومت” بهترین گواه بر حقانیت آن/تسلیم دربرابر زور خلاف منطق انسانی است
 • گروه های جهادی بسیج سازندگی رودان به مناطق سیل زده اعزام می شوند
 • ساخت سد سنگی ملاتی بیکاه رودان با اعتبار ۴۱۰ میلیون تومان
 • افراد نالایق نباید در جامعه اسلامی برسرکار باشند/جامعه آرمانی توحیدی باید براساس عمل صالح افراد انتخاب شوند
 • اقامه نماز عیدسعیدفطر در رودان/پایان نامه یک ماه بندگی خالصانه به درگاه خداوند متعال
 • لیموترش مرغوب جنوب با برند شهرستان رودان روانه بازار می شود
 • مراسم بزرگداشت سی امین ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) در رودان برگزار شد+عکس
 • آمریکا با طرح معامله قرن به دنبال فراموشی سپردن جهان از قدس شریف است
 • خروش مردم روزه دار رودانی در انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی
 • کاشتن بذر امید و مهربانی در جشن گلریزان/کمک ۲میلیاردی خیرین رودان به زندانیان جرایم غیرعمد
 • ندای الغوث الغوث زائرین امامزاده شاه قطب الدین حیدر(ع) رودان در شب بیست و یکم رمضان+عکس
 • مراسم احیاء شب بیست و یکم رمضان در مسجدحضرت ابوالفضل(ع) رودان
 • زمین گیر کردن رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت توسط فلسطین نتیجه راهپیمایی های روز قدس است
 • تجدید پیمان با آرمان های شهدا توسط بسیجیان گردان الی بیت المقدس حوزه امام جعفرصادق(ع) رودان در سالروز آزاد سازی خرمشهر
 • مسئولان با وعده ایجاد آبیاری قطره‌ای، چاه‌ها را پلمپ کردند/کشاورزان جغینی به کارگران فصلی تبدیل شدند
 • ضعف زیر ساخت های درمانی در شرق هرمزگان/ گلایه شهروندان برنطین از نبود درمانگاه شبانه‌روزی
 • حمایت از صنایع دستی راهی برای رونق تولید و مشاغل خانگی/ وجود بیش از ۶هزار صنعتگر صنایع دستی در رودان
 • بی مهری مسئولان به امکانات ورزشی جغین هرمزگان/ فقر امکانات نتوانسته مردم این منطقه را از عناوین قهرمانی باز دارد
 • نارضایتی مسافران و رانندگان خط رودان-بندرعباس/ افزایش بی رویه کرایه ها برای مسافران قابل قبول نیست
 • حمایت نمازگزاران جمعه شهرستان رودان از تعلیق تعهدات برجامی دولت
 • اروپایی ها در برعهدی با ملت ایران سابقه دارند/دوسال دیگر هم فرصت بدهیم فایده ندارد
 • راه عبور از شرایط برجامی گرفتن آرایش جبهه ای در مقابل دشمن است
 • بررسی روش های کاهش آسیب های اجتماعی در دیدار فرمانده سپاه رودان با رییس دادگستری بخش رودخانه
 • دیدار فرمانده سپاه و مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رودان با رییس آموزش و پرورش بخش رودخانه
 • دیدار پاسداران و بسیجیان سپاه رودان با امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی
 • برگزاری نشست روشنگری و تجلیل از مربیان حوزه بسیج امام حسین(ع) بیکاه رودان
 • دیدار فرمانده سپاه، مسئول نمایندگی ولی فقیه و مسئول بسیج دانش آموزی رودان با مدیر آموزش و پرورش شهرستان
 • بهشت هرمزگان منطقه ای بکر برای تولید انواع میوه و صیفی جات/ ارز آوری ۹۲ میلیون دلاری محصولات کشاورزی رودان
 • غبارروبی مساجد شهرستان رودان در آستانه ماه مبارک رمضان+عکس
 • همایش مشترک روحانیون، هیات امناء مساجد،هیئات مذهبی و فرماندهان پایگاه های بسیج رودان برگزار شد+عکس
 • مردان بزرگ و شهداء پرورش یافتگان مساجد هستند/راه برون رفت از تهاجم ترکش های فرهنگی دشمن پناه بردن به سنگر مسجد است
 • اولین آزمون بکارگیری تسهیلگران بنیاد برکت در رودان برگزار شد
 • فضای مجازی نباید در کشور رها شود/اجرای بی سرو صدای سند۲۰۳۰ قابل قبول نیست
 • اجرای بیش از ۶۰ عنوان برنامه هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه رودان
 • جوانان مومن و توانای حوزه علیمه، موتور محرکه تحقق گام دوم انقلاب هستند
 • همایش مشترک هیات امناء مساجد،روحانیون و فرماندهان پایگاههای بسیج رودان در آستانه ماه مبارک رمضان
 • تجلیل از ۲۴ جوان برتر و نخبه رودانی در جشنواره حضرت علی اکبر(ع)+عکس
 • هر قدر خودمان اراده کنیم نفت را صادر میکنیم/دشمن پاسخ اقدام خود را خواهد گرفت
 • هفت محله شهر رودان جزء بافت های فرسوده هستند/ اعطای تسهیلات با شرایط مناسب از مشوق های نوسازی بافت های فرسوده است
 • مسئولان رودان با خانواده های معظم شهداء دیدار کردند+عکس
 • نمایشگاه هفته سلامت در رودان گشایش یافت/خدمات بهداشتی رایگان به بازدیدکنندگان ارائه می شود
 • جشن های نیمه شعبان نباید به سمت و سوی گناه برود و یا اینکه موسیقی حرام پخش شود
 • هرمزگان بیشترین میزان درگیری با ملخ های صحرایی/ مبارزه با هجوم ملخ های صحرایی در رودان آغاز شد
 • نشست صمیمی فرماندار رودان با بسیجیان پایگاه مسجدحضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد
 • ارسال بیش از ۳میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی مردم رودان به سیل زدگان خوزستان
 • مسدودشدن راه ارتباطی ۱۲ روستای شهرستان رودان در اثر طغیان رودخانه
 • نمازگزاران جمعه رودان در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند
  • میزان رضایت شما از خدمات شورای شهر و شهرداری رودان به چه میزان است؟

   مشاهده نتایج

   Loading ... Loading ...
 • اخبار مهم
 • Untitled-1-Recovered123
 • Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123