رودان نيوز
 • کد خبر : 3112
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 17 آگوست, 2012 - 22:36
 •   

  سید حسن نصرالله : پاسخ ایران به هر گونه تجاوز اسرائیل «برق‌آسا و تکان‌دهنده» خواهد بود

  آبنما نیوز: دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس به رژیم صهیونیستی هشدار داد که هر گونه ماجراجویی این رژیم علیه ایران با پاسخ تکان‌دهنده و برق‌آسای تهران مواجه خواهد شد. به گزارش آبنما نیوز به نقل از فارس، سید نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی که به […]

  آبنما نیوز: دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس به رژیم صهیونیستی هشدار داد که هر گونه ماجراجویی این رژیم علیه ایران با پاسخ تکان‌دهنده و برق‌آسای تهران مواجه خواهد شد.

  به گزارش آبنما نیوز به نقل از فارس، سید نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس در سالن شهید سید محمد باقر صدر ایراد کرد، گفت: امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس اعلام کرد که اشاره روشن به این دارد که توجه همه در این ماه مبارک رمضان به سمت قدس و فلسطین متمرکز شود.

  وی که سخنانش به طور مستقیم از شبکه خبری المنار  پخش شد، افزود: حوادث و تحولات در طول یکسال تا به امروز در تمامی بلاد مسلمانان باعث شده که از قدس غافل شویم و این نشان می‌دهد که ما هر سال و بویژه در ماه رمضان نیاز به این داریم که به فلسطین و قدس بازگشته و برای خودمان اصول و مسئولیت‌های دینی در قبال قدس، مقدسات، فلسطین و ملت آن را یادآوری کنیم و با وجود همه مشکلات و دغدغه‌ها و خستگی‌های روحی این اصول را مورد تاکید قرار دهیم.

  نصرالله تصریح کرد: در این روز ما به جهانیان و بویژه دشمن می‌گوئیم که مسئله فلسطین و قدس یک مسئله دینی و ایمانی برای ماست و هیچ یک از مشکلات و اختلافات ما ‌نمی‌تواند بر قضیه فلسطین و قدس تاثیر بگذارد.

  وی تاکید کرد: با وجود همه اتفاقاتی که در بسیاری از کشورهای عربی از جمله بحرین و عراق رخ می‌دهد اما این اتفاقات مانع آن نشد که ملت‌های بحرین و عراق مراسم روز جهانی قدس را برگزار کنند.

  نصرالله با اشاره به ادامه شهرک‌سازی در قدس اشغالی گفت که این اقدام به مصادره اراضی در قدس منجر شده است و وزارت اوقاف تاکید کرده است که به دلیل مصادره اراضی قدس و یهودی سازی آنها هم اکنون مسجد الاقصی در تهدید واقعی قرار دارد، به ویژه آنکه شاهد مهاجرت‌های اجباری نیز در این شهر هستیم.

  تحولات منطقه به سود قضیه فلسطین پیش می رود/ اسرائیل به اختلافات اعراب و ایران دامن می زند

  دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه با اشاره به اینکه 84 درصد جمعیت قدس اشغالی را اعراب ، مسلمانان و مسیحیان تشکیل می‌دهند، تاکید کرد که اکثر آنها زیر خط فقر قرار دارند و در مشکلات خود گرفتار هستند.

  وی افزود: اسرائیل دارای ویژگی‌های خاصی است که از جمله آنها این است که رژیم هرسال کنفرانس‌ها و نشست‌های تحقیقاتی و پژوهشی را درباره محیط‌های استراتژیک برای اسرائیل برگزار می‌کند و در جریان آن از خطرهایی که آنها را تهدید می‌‌کند و همچنین فرصت‌های پیش‌رویشان سخن می‌گویند. آنها غیر از آن حقایق موجود را در گزارشی تهیه کرده و به همراه توصیه‌ها و پیشنهادات لازم به کنست ارائه می‌دهند تا برای آنها برنامه‌ها و طرح‌های مورد نظر را پیاده کنند.

  دبیرکل حزب الله لبنان گفت: تمام اینها را در اسرائیل ملاحظه می‌کنیم در حالی‌‌که چنین مواردی در جهان عرب مشاهده نمی‌شود و این سوال را مطرح کرد که کشورهای عربی چه وقت برای ارزیابی اوضاع کنار هم جمع شده‌اند.

  وی افزود: ما هرسال نتیجه پیش‌بینی‌ها و دیدگاه‌های آنها را در قبال حوادث منطقه می‌خوانیم و در دو سال اخیر که شاهد بهار عربی هستیم، می‌بینیم که نگرانی‌های اسرائیل چقدر افزایش یافته است و آنها از افزایش تهدیدهای منطقه‌ایشان سخن می‌گویند، و از جمله مهمترین حوادثی که در این ارتباط  روی داد، سرنگونی حسنی مبارک و عقب‌نشینی آمریکا از عراق در جریان یک شکست واقعی و حقیقی بود و تحولات منطقه اینگونه نشان دادند که رژیم‌های عربی یکی پس از دیگری در حال سرنگونی است.

  سید حسن نصر الله گفت که از تحولات جاری در منطقه اینگونه برداشت شد که محوری به سود قضیه فلسطینی در منطقه در حال شکل‌گیری است، به همین دلیل فلسطینیان در کنفرانس‌های مختلف تاکید کردند که فرصت مناسبی برای قضیه فلسطینی پیش آمده است که باید از آن استفاده کرد و تمام اینها پیش از تغییر و تحولات سوریه مطرح بود.

  دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه سخنان خود به مناسبت روز جهانی قدس گفت: پس از تغییر و تحولات سوریه اندکی از نگرانی‌های اسرائیل کاهش یافت، چون ترکیه که می‌توانست بخشی از محور مقاومت و حمایت‌کننده از فلسطین باشد، سطح روابط خود با سوریه را به صفر رساند و دیگر کشورهای عربی که شاهد تغییر و تحولات بودند نیز سردر گریبان خویش بودند و اوضاع داخلی خود رسیدگی می‌کردند،‌ این موجب شد تا اسرائیل از این شرایط استفاده کند و تا به اختلافات اعراب و ایران دامن بزند و به همین دلیل است که مشاهده می‌شود، از دیدگاه‌ها و مواضع ایران در قبال منطقه برداشت نادرستی صورت گرفته و ارائه می‌شود و این موضوع به شکلی ویژه درباره حوادث سوریه قابل ملاحظه است تا به دشمنی‌ها و اختلافات دامن بزنند و امروز که اسرائیل به بحران‌های سال گذشته نگاه می‌کند، بی‌تردید میزان فرصت‌ها برایش کاهش و در مقابل میزان بحران‌ها و تهدیدها افزایش می‌یابد.

  ایران با وجود تمامی توطئه‌ها قدرتمند است

  سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان با اشاره به لحن تند اخیر مقامات رژیم صهیونیستی در قبال ایران گفت: همانند گذشته، بار دیگر سخنان مقامات اسرائیلی علیه ایران و نوار غزه تند شده است و موضوع سوریه را به کنار کشانده و روزنه‌های قاچاق اسلحه [به داخل سوریه] را باز کرده‌اند.

  وی افزود: طی یک سال و نیم گذشته موضع اسرائیلی‌ها بر اساس برداشت‌های مختلف برای حمله به برنامه هسته‌ای ایران است این در حالی است که تمامی جهان می‌داند برنامه هسته‌ای ایران صلح آمیز بوده و ایران نیز بارها اعلام کرده که به برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای صلح‌آمیز پایبند است.

  دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: اسرائیل می‌داند که در این موضوع به جهان دروغ گفته است اما مشکل اسرائیل آن است که ایران کشوری اسلامی و قدرتمند است و در برابرش افق‌های بزرگتری از قدرتمندی و شکوفایی و پیشرفت علمی وجود دارد.

  سید حسن نصرالله گفت: ایران با وجود تمامی توطئه‌ها قدرتمند است و به آرمان‌های خود درباره مسئله فلسطین و قدس پایبند است و پایبندی ایران به موضوع فلسطین فراتر از چانه‌زنی‌های سیاسی است.

  وی افزود: ایران ثابت کرده که پایبندی به موضوع فلسطین نهایی و قاطعانه بوده و در  بدترین تهدیدها، ایران ادبیات خود در قبال فلسطین را تغییر نداده است و با وجود آنکه تحریم‌ها علیه ایران تشدید یافت اما امام خمینی ایستاد و گفت که اسرائیل غده سرطانی است که به زودی محو خواهد شد.

  دبیر کل حزب‌الله لبنان اضافه کرد: مشکل اسرائیل با ایران، آن است که ایران در کنار تمامی جنبش‌های مقاومت در منطقه ایستاده است و امروزه ایران دشمن نخست اسرائیل به شمار می‌آید.

  به گزارش فارس، سید حسن نصرالله گفت: کشورهای عربی می‌توانند از روسیه هر سلاحی را خریداری کنند در حالی که غرب بر اسرائیل فشار می‌آورد تا روسیه معامله فروش سلاح را متوقف کند، در روز قدس اگر ما مسلمانان و اسلامی‌‌ها اعتقاد داریم که اسرائیل باطل مطلق است و ایران ضد اسرائیل است پس این به معنای آن است که ایران حق مطلق است و باید در کنار آن بایستیم.

  نصرالله اظهار داشت: آیا شایسته نیست که حاکمانی عربی که علیه ایران توطئه می‌کنند بدانند که به طرح‌های اسرائیلی خدمت می‌کنند زیرا اسرائیل اعلام می‌کند که دشمن آن ایران است و به همین دلیل در اسرائیل جنجال بر سر نحوه برخورد با ایران وجود دارد و نتانیاهو و باراک خواهان حمله به ایران هستند و با اجماع تقریبی فرماندهان نظامی برای حمله به ایران مواجه هستند و اختلافات در این زمینه نیز به معادله هزینه و فایده اقدام نظامی برمی‌گردد و این تفکر اسرائیلی است آنها از آغاز جنگ علیه کشورهای عربی دریغ نمی‌کنند و چیزی که باعث تردید آنها در اقدام به جنگ و حمله به ایران می‌شود بحث و بررسی‌های مربوط به هزینه و فواید آن است؛ ارتش اسرائیل به فرماندهان خود تاکید می‌کند که جنگ علیه ایران ده‌ها هزار کشته خواهد داشت و اگر ایران ضعیف بود اسرائیل تردیدی نداشت و از مدت‌ها قبل تاسیسات هسته‌ای ایران را بمباران کرده بود اما بحث و جدل بر سر این بمباران به خاطر آن است که ایران قدرتمند و شجاع است و همه ما می‌دانیم که اگر ایران از سوی اسرائیل هدف قرار گیرد، پاسخ ایران کوبنده و تکان‌دهنده خواهد بود و اسرائیل فرصت طلایی را به ایران که از 32 سال قبل آرزوی آن را دارد، اعطا خواهد کرد.

  پاسخ ایران تکان‌دهنده خواهد بود/زندگی صهیونیست‌ها‌ را جهنم می‌کنیم

  دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: اسرائیل واقعا از حمله به ایران می‌ترسد و این مسئله واقعا مهم است و این یک عبرتی است که هر ملت عربی از خطر اسرائیلی در امان باشد، منطق روشنی وجود که می گوید تنها قدرتمندان در جهان محترم شمرده می‌شوند بنابراین هر کشور عربی اگر می‌خواهد از تجاوزات اسرائیل در امان باشد باید قدرتمند باشد.

  وی افزود: در خصوص لبنان نیز ما شاهد تهدیدات علیه لبنان بودیم و حتی سخن از تخریب لبنان به میان می‌آوردند، ما منکر قدرت ویرانگر اسرائیل نیستیم و منکر آن نیستیم که تفکر اسرائیلی تروریستی است و پیش از این آن را انجام داده است اما آنچه که در لبنان تازگی دارد این است که من نمی‌گویم ما اسرائیل را ویران خواهیم کرد بلکه می‌توانم بگویم که ما می‌توانیم زندگی میلیون‌ها صهیونیست در فلسطین را به جهنم واقعی تبدیل کنیم و چهره اسرائیل را تغییر دهیم.

  حمله به ایران به قیمت موجودیت اسرائیل تمام خواهد شد

  سید حسن نصرالله در ادامه سخنان خود در مراسم روز جهانی قدس گفت: جنگ با لبنان هزینه بسیار زیادی را طلب می‌کند و اهدافی در فلسطین اشغالی وجود دارند که به راحتی و تعداد اندکی موشک می‌توان آنها را هدف گرفت، من به اسرائیلی‌ها می‌گویم که اگر شما اهدافی در کشور ما دارید که تهدید به هدف قرار دادن آنها می‌کنید، بدانید که ما نیز در مقابل در سرزمین‌های اشغالی دارای چنین اهدافی هستیم که اصابت موشک‌های ما به آنها ده‌ها هزار صهیونیست را به درک واصل خواهد کرد و ما در اینجا از ده‌ها هزار کشته اسرائیلی و موشک‌های هدف گرفته به سوی آنها سخن می‌کنیم و در هر مرحله از جنگ لحظه‌ای در به کار گرفتن آنها علیه این اهداف تردید نخواهیم کرد و اسرائیلی‌ها باید از میزان هزینه تجاوز خود به لبنان که بسیار سنگین است،‌ آگاه و مطلع باشند.

  به گزارش فارس، دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه سخنان خود گفت: چند روز پیش ما مناسبت 14 اوت را پشت سر گذاشتیم، در این روز بین ژنرال‌های اسرائیلی و ایهود باراک، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نشستی به گفته تلویزیون اسرائیل برای تصمیم‌گیری درباره حمله نظامی به ایران برگزار شد و طی آن ژنرال‌های اسرائیلی باراک را متهم کردند که درس‌های لازم را از سال 2006 نگرفته است و این نشان می‌دهد که بیم و هراس این جنگ حتی تا سال 2012 نیز بر اسرائیل سایه افکنده است.

  دبیرکل حزب الله لبنان گفت که اسرائیلی‌ها هم اکنون در حال بررسی این امر هستند که چگونه از فرصت‌های پیش آمده در لبنان استفاده کنند و بر مقاومت غلبه کنند، اما اولمرت و پرز مرتکب حماقت بزرگی شدند، چون جنگ ژوئیه همچنان بر تصمیم‌گیری‌ها و عقل نظامی اسرائیل سایه افکنده است و من هم اکنون به نتانیاهو و باراک می‌گویم که اگر آن حماقت به شکست استراتژیک اسرائیل منجر شد، اطمینان داشته باشید، حماقت شما در جمله به ایران به قیمت موجودیت اسرائیل تمام خواهد شد.

  سران کشورهای اسلامی باید سوریه را در آغوش می‌گرفتند نه آنکه طردش کنند

  دبیر کل حزب‌الله لبنان در بخشی از سخنان خود به مناسبت روز جهانی قدس به موضوع سوریه اشاره کرد و گفت که سازمان همکاری اسلامی طی نشست اخیر خود اعلام کرد که هیچ راه حل سیاسی در سوریه وجود ندارد و بروید بجنگید و ما با کسی که پیروز شود همکاری می‌کنیم.

  وی افزود: ما هراس و نگرانی خود درباره موضوع فلسطین و عبرت از موضوع آن را ابراز می‌داریم و واجب است که قدرتمند باشیم.

  دبیر کل حزب‌الله لبنان ادامه داد: برخی از کشورهای عربی تلاش دارند تا از حوادثی که در منطقه و سوریه روی می‌دهد فرصت ها را از بین ببرند و این کار را با تلاش برای تقسیم و تضعیف سوریه انجام می‌دهند.

  سید حسن نصرالله تاکید کرد: ما به موضوع سوریه به چشم جنگ اعراب- اسرائیل می‌نگریم و کشورهایی که پیشتر به فلسطین فشار می‌آورند تا در مواضع خود کوتاه بیاید هم اکنون خود را برای جنگی داخلی و جنگ فتنه در سوریه مهیا کرده‌اند.

  دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنان خود با انتقاد از تصمیمات نشست اخیر سازمان همکاری اسلامی در مکه گفت: در نشست اخیر سازمان همکاری اسلامی می‌بایست سوریه را در آغوش می‌کشید نه آنکه آن را طرد می‌کردند و در این نشست می‌بایست از سوریه دعوت به عمل می‌آمد و گروهی از سران اسلامی می‌بایست به دمشق می‌رفتند و به همه می‌گفتند که خونریزی بس است و بر سر میز مذاکره بنشینید.

  وی افزود: شکست احتمالی آمریکا به دلیل سرنگونی رژیم مبارک در مصر جز با شکست محور مقاومت در سوریه جبران نمی‌شود و امروز معادله این است.

  سید حسن نصرالله:

  پاسخ ایران به هر گونه تجاوز اسرائیل «برق‌آسا و تکان‌دهنده» خواهد بود

  خبرگزاری فارس: دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس به رژیم صهیونیستی هشدار داد که هر گونه ماجراجویی این رژیم علیه ایران با پاسخ تکان‌دهنده و برق‌آسای تهران مواجه خواهد شد.

  سید حسن نصرالله در بخشی دیگر از سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس گفت که در روز قدس تاکید می‌کنم که مقاومت باقی مانده و از وطن دفاع می‌کند و از قدرتش ابدا هیچ چیزی کاسته نشده است.

  وی به موضوع ربایش‌هایی که طی چند روز گذشته در لبنان روی داده اشاره کرد و گفت: موضوع ربوده شدگان به رسوایی سیاسی بزرگی تبدیل شد و نقش‌ رسانه‌ها نیز در این موضوع فاجعه آمیز بود. رویدادهایی که طی دو روز گذشته روی داد خارج از سیطره حزب‌الله و جنبش امل بوده و رسانه‌ها باید بر این اساس رفتار می‌کردند و در زمینه سیاسی و انسانی، اوضاع در حال خارج شدن از کنترل است.

  دبیر کل حزب‌الله افزود: موضوع ربوده شدن 11 نفر و ربوده شدن “حسان المقداد” و برخی صحبت‌ها که وی از اعضای حزب‌الله بوده، غیر صحیح است. ما از زمانی که این حادثه روی داد تصمیم گرفتیم که درباره آن صحبت نکنیم و دلیل سکوت ما نیز این موضوع بود تا کسی هیچ گونه اقدامی علیه ربوده شدگان انجام ندهد به خصوص که ما نمی‌دانیم چه کسانی اقدام به ربودن این افراد کرده و به همین دلیل سکوت کرده و موضع را به دولت واگذار کردیم و نمی‌خواهیم هیچ گونه اقدامی که به ضرر بازگشت سالم بازداشت شدگان می‌شود، برداریم.

  وی در پایان به موضوع امام موسی صدر اشاره کرد و گفت: موضوع امام موسی صدر طی سال جاری و پس از سرنگونی قذافی [دیکتاتور سابق لیبی]در وضعیت جدیدی قرار گرفته است و این سوال مطرح است که آیا مسئولان لیبی با جدیت موضوع امام موسی صدر را پیگیری خواهند کرد. در روز قدس امیدواریم که مسئولان لیبی و لبنانی بیشترین تلاش خود را در این زمینه انجام دهند چون گذر زمان در این موضوع مثبت نخواهد بود.

  لینک کوتاه به مطلب : http://www.roodannews.ir/?p=3112

 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • تجمع اعتراض آمیز روحانیون رودان در واکنش به ترور شهید فخری زاده+تصاویر
 • روایت سردار نقدی از انتقام خون شهید فخری‌زاده
 • سکوت خیانت‌بار سلبریتی‌ها در برابر ترور دانشمند هسته‌ای
 • شهادت شهید فخری زاده به ما می فهماند ذره ای نباید به دشمن اعتماد کرد
 • اتصال ۳۰روستای رودان به اینترنت پرسرعت/ ۳۵ روستای دیگر در اولویت اتصال به اینترنت هستند
 • خدمات هسته ای شهید فخری زاده برای کشور، برجسته است
 • ترور شهید فخری زاده، نتیجه دادن اطلاعات دانشمندان کشور به مجامع بین المللی است
 • انبار احتکار روغن خوراکی توسط اطلاعات سپاه رودان کشف شد
 • تندیس و خیابان سردار سلیمانی در جغین رونمایی شد
 • موشن گرافیک ویژه بسیج مردم
 • سالار عقیلی خواننده تیتراژ بازی رایانه ای «سفیر عشق» شد
 • روند بیماری کرونا در رودان نگران کننده و صعودی است
 • جولان دلالان بر قیمت مسکن بسیار زیاد است/ قیمت مسکن تابع عرضه و تقاضا می باشد
 • برداشت لوبیا در مزارع بخش رودخانه شهرستان رودان پایان یافت
 • بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند
 • امام جمعه بخش رودخانه رودان هفته بسیج را تبریک گفت
 • پیش بینی برداشت هزار و 800تن کدو صادراتی از مزارع رودان
 • ممانعت از ورود بیش از ۸۰۰ خودرو به رودان
 • آغاز اجرای طرح هر پایگاه بسیج یک پایگاه سلامت در رودان
 • مشارکت کانون علویون و پایگاه بسیج در ضدعفونی محلات شهر رودان
 • مروری بر وصیت‌نامه شهید «یعقوب ابراهیم نژاد»/تنـها آرزویم شهادت است
 • دستگیری توزیع کننده مشروبات الکلی دست ساز در رودان
 • اجرای چهارمین مرحله رزمایش احسان و همدلی در رودان
 • پیام تبریک و تقدیر امام جمعه شهرستان رودان به مناسبت هفته بسیج
 • رودان با بیش از ۸۰ برنامه به پیشواز هفته بسیج می‌رود
 • کشف ۶۶۰لیتر مشروبات الکلی دست ساز در رودان
 • نشان برنز المپیاد کشوری فیلم سازان به دانش آموز رودانی رسید
 • ورود پلاک‌های غیربومی به رودان ممنوع است / احضار ۲۱ متولی برگزاری جشن عروسی در رودان
 • هرمزگان هنوز در ابتدای مسیر توسعه و تخصص علمی است
 • افزایش نگران کننده طلاق در رودان / رسانه‌ها می‌توانند نقش بسزایی در حوزه طلاق داشته باشند
 • مروری به وصیت‌نامه شهید “محمداقتداری” /مگذارید سلاحم روی زمین بماند و سنگرم خالی باشد
 • مشارکت پایگاه های بسیج رودان در مقابله با تهدیدکنندگان سلامت جامعه
 • قرارگاه های تحول محلات، گره گشای مشکلات و معضلات رودان
 • مرگ ۸۶۳ هرمزگانی بر اثر ابتلا به کرونا/ سه فوتی جدید در رودان و بندرعباس
 • برخورد قضایی با ۱۰ بانی مراسم عروسی در رودان
 • جوانان، قربانی اصلی گران شدن مسکن هستند
 • وضعیت اماکن ورزشی رودان بسیار تاسف بار می باشد
 • وعده مسئولان برای احداث پل روستای بیدان رودان در حد حرف باقی مانده است
 • صدور ۲۲ مجوز سرمایه‌گذاری در قالب طرح‌های‌ آب بسته‌بندی و آشامیدنی در هرمزگان
 • کمبود متخصص بزرگترین تهدید آینده بخش کشاورزی/فارغ‌التحصیلان با ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید بذر هیبرید اشتغال می یابند
 • بیش از ۵۰ تن کالای اساسی برای تنظیم بازار در رودان توزیع شده است
 • مروری به وصیت‌نامه شهید علی امیریان جغین/به یاد علی اصغر شش ماهه باش و برای او گریه کن
 • احترام به پدر و مادر مهم‌ترین الگوی ولایت‌مداری است
 • پیش بینی برداشت ۷۹هزار تن خیار سبز در هرمزگان
 • ویدئوهای کمتردیده شده از سخنان جوبایدن
 • کتاب «روزی که شکسپیر به رودان آمد» نوشته یلدا جعفری به چاپ رسید
 • شهردار رودان بازداشت شد
 • تقویت کرسی‌های‌ آزاد‌اندیشی‌ در دانشگاه‌ها ضرورت دارد
 • دانشجویان رودانی در اردوهای جهادی مشارکت بالایی دارند
 • تغییر رئیس جمهور آمریکا تاثیری در برنامه های انقلاب ندارد/ رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تضمین کننده سلامت جامعه
 • پروژه تولید بذرهای هیبریدی در هرمزگان توسعه می یابد/نهال انواع رقم‌های لیموترش تولید می شود
 • برپایی عروسی ها با جمعیت زیاد در روزهای اخیر بسیار نگران کننده است
 • مسلمانان در برابر توهين به مقدسات سكوت نمی کنند
 • 39 سارق حرفه‌ای در رودان دستگیر شدند
 • ایستادگی ملت ایران نماد استکبارستیزی و حق‌طلبی است/جهش اقتصاد شهرستان رودان در دوران تحریم
 • Untitled-1-Recovered123