رودان نيوز
 • کد خبر : 3851
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 3 مارس, 2013 - 22:20
 •   

  ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان به یک الگو تبدیل شد/ مشاورت رهبر انقلاب را از هر سمتی بالاتر می‌دانم

  آبنما نیوز : عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با بیان اینکه اصولگرایی مارک اختصاصی نیست، گفت: هر کس به مبانی نظام در عمل پایبند باشد، می‌تواند با حضور در این جمع بر اساس تخصص ائتلاف را یاری دهد.     به گزارش آبنما نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، علی اکبر ولایتی در یک نشست […]

  آبنما نیوز : عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با بیان اینکه اصولگرایی مارک اختصاصی نیست، گفت: هر کس به مبانی نظام در عمل پایبند باشد، می‌تواند با حضور در این جمع بر اساس تخصص ائتلاف را یاری دهد.

   

   

  به گزارش آبنما نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، علی اکبر ولایتی در یک نشست خبری در پژوهشگاه باقرالعلوم آخرین تحولات و اخبار مربوط به ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان را برای اطلاع افکار عمومی تبیین کرد.

  * سه کارگروه برای تشکیل ارکان اصلی دولت آینده

  وی افزود: هر یک از اعضای ائتلاف سه‌گانه مسئولیت کارگروهی را بر عهده گرفتند که این کارگروه‌ها در صورت پیروزی ائتلاف، ارکان اصلی دولت آینده را تشکیل می‌دهند.

  ولایتی گفت که وی مسئولیت کارگروه سیاسی و بین‌الملل را بر عهده گرفته و غلامعلی حداد عادل مسئولیت کارگروه فرهنگ، علم و مسائل اجتماعی را عهده‌دار است و مسئولیت حوزه اقتصادی و مسائل زیربنایی به محمدباقر قالیباف واگذار شده است.

  عضو ائتلاف سه‌گانه گفت: در این کارگروه‌ها از کسانی که از تجربیات و تخصص افراد کارآمد برای برنامه‌ریزی در راستای پیشرفت جمهوری اسلامی در چارچوب آرمان‌ها استفاده می‌شود.

  وی به تشریح پیام‌های تشکیل این کارگروه‌ها پرداخت و گفت: این اقدام نشان می‌دهد به آنچه از قبل اعلام کردیم، در عمل پایبندیم و می‌خواهیم با معاضدت یکدیگر تا زمان انتخابات به تدریج در عرصه برنامه‌ریزی گام برداریم.

  * هر سه نفر مدعی ریاست جمهوری نیستیم/ رقابت بی‌پایان نداریم

  ولایتی اضافه کرد: بین ما سه نفر رقابت نیست بلکه هر کدام از ما که برای ریاست جمهوری معرفی شود، دو نفر دیگر با او همکاری خواهند داشت.

  وی خاطرنشان کرد: در واقع ائتلاف سه‌گانه تمرینی برای همکاری است و اینطور نیست که هر سه نفر مدعی ریاست جمهوری بوده و رقابت بی‌پایان داشته باشیم.

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان گفت: اعضای ائتلاف با یکدیگر تا زمان رسیدن به یک ضرب‌الاجل همکاری دارند و پس از تائید و معرفی فرد منتخب اعضای دیگر به او کمک می‌کنند.

  ولایتی حسن دیگر تشکیل ائتلاف و کارگروه‌های تخصصی را هم‌افزایی نظرات کارشناسی اعضا در حوزه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: تشکیل ائتلاف سه‌گانه جلوی این اشکال مقدر را می‌گیرد که فرد مطرح برای ریاست جمهوری با حوزه‌های دیگر ناآشنا باشد.

  * هرکس از درون ائتلاف یا گزینه ائتلاف که رای بیاورد، بقیه اعضا در معرفی کابینه همفکری می‌کنند

  وی تصریح کرد: هر یک از ما سه نفر یا فردی که خارج از این ائتلاف به عنوان کاندیدا معرفی شود از هم اکنون برای معرفی اعضای اصلی کابینه همفکری خواهند داشت.

  ولایتی گفت: کسانی انتخاب می‌شوند که کارایی داشته و مردم آنها را می‌شناسند و خاطره خوبی به لحاظ تخصص و تعهد از آنها دارند و از نظرات کارشناسی بهره‌ می‌برند.

  * ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان به یک الگو تبدیل شد

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان اظهار داشت: طی مدت فعالیت ائتلاف، محور اغلب بحث‌های انتخاباتی در کشور حول محور این ائتلاف بود و این اقدام به یک الگو تبدیل شد.

  ولایتی افزود: اکنون ائتلاف‌های سه‌گانه متعددی تشکیل شده که نشانگر مقبولیت این اقدام است که برای اولین بار در جمهوری اسلامی صورت گرفته تا هر کس به فکر خدمت به مردم است، به تنهایی وارد این عرصه نشده و حاضر شود از خود عبور کند.

  وی با بیان اینکه تشکیل ائتلاف سه‌گانه در واقع دعوت عام به حساب می‌آید، تصریح کرد: اعضای ائتلاف سه‌گانه فعالیت‌های خود را از کار کارشناسی برای برنامه‌ریزی بهتر آغاز کرده‌اند.

  * اصولگرایی مارک اختصاصی نیست

  ولایتی افزود: البته این ائتلاف محدود نیست و همه نیروهای اصولگرا می‌توانند بر اساس نوع تخصص خود به این جمع و کارگروه‌های تخصصی آن بپیوندند و نظرات کارشناسی خود را به منظور برنامه‌ریزی بهتر برای آینده ارائه دهند.

  وی در تعریف اصولگرا نیز با بیان اینکه اصولگرایی مارک اختصاصی نیست، تاکید کرد: هر کس در عمل به مبانی نظام پایبند است، اصولگرا به حساب می‌آید.

  ولایتی با بیان اینکه هرکس به مبانی نظام پایبند است و ما او را اصولگرا می‌گوییم می‌تواند به این جمعی که تشکیل شده و به این کارگروه‌ها بر اساس نوع تخصص بپیوندد اظهار داشت: ما یک رئیس‌جمهور بیشتر نمی‌خواهیم اگر کسی با اخلاص در این صحنه خدمت وارد شود صرف نظر از اینکه رئیس‌جمهور می‌شود یا خیر امتحان اول خود را به خوبی پس داده است.

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با بیان اینکه برخی شاید از سر دلسوزی می‌گویند که معلوم نیست این ائتلاف تا آخر بماند یادآور شد: برداشتن این گام خود دلیل دیگری بر عزم اعضای ائتلاف برای همکاری‌ها و وسیله‌ای برای استحکام هرچه افزون‌تر ائتلاف سه‌گانه است.

  وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا گام‌هایی با دیگران برای همکاری با این ائتلاف برداشته شده است اظهار داشت: در این کارگروه‌ها دعوت به همکاری می‌کنیم. شرایط پیوستن به این ائتلاف این است که حداقل یک مقبولیتی در سطح قابل قبول در نظرسنجی‌ها داشته باشد.

  * هرکس در کارگروه‌های ائتلاف خود را نشان دهد در زمره همکاران دولت آینده خواهد بود

  ولایتی به داشتن مقبولیت ائتلاف سه‌گانه در افکار عمومی اشاره کرد و گفت: نکته دوم این است که هرکس بخواهد به ائتلاف اضافه شود باید بتواند از خود بگذرد چرا که ما این آمادگی را داریم؛ اگر کسی چنین ویژگی‌ را قبول کرد می‌تواند به ائتلاف بپیوندد. اما برای همکاری در این کارگروه‌ها چنین شرطی نیست و هرکس که فکر می‌کند می‌تواند درسیستم اجرایی آینده مؤثر باشد بیاید در این کارگروه‌ها خود را نشان بدهد و در زمره همکاران دولت آینده خواهد بود چرا که دولت فقط در رئیس‌جمهور خلاصه نمی‌شود.

  * عناصر کلیدی متعددی در قوه مجریه داریم

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان یادآور شد: عناصر کلیدی متعددی در قوه مجریه داریم که افراد بر اساس سابقه به کار گرفته می‌شوند.

  وی در ادامه سخنان خود تأکید کرد: ما دیدارهایی را داشته‌ایم و همچنان این دعوت عام و باز وجود دارد که هرکس از افرادی که به مبانی نظام معتقد است و در عمل آن را نشان داده این دعوت برای آنها هست و محدودیتی هم ندارد.

  ولایتی اضافه کرد: با برخی ملاقات‌هایی داشته‌ایم تا در نهایت بتوانیم یک ید واحده راه در انتخابات آینده داشته باشیم.

  این عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه با چه کسانی دیدارهایی داشته‌اید و اینکه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد یک نفر از دیگران جلوتر است،‌اظهار داشت: ما با تعدادی از عناصر مطرح که شاید اغلب کسانی باشند که مطرح شدند مذاکرات دوستانه‌ای داشته‌ایم و این مذاکرات را ادامه می‌دهیم.

  ولایتی درباره زمان تعیین و معرفی نامزد نهایی ائتلاف، گفت: ممکن است در روزهای باقیمانده سال جاری و یا در سال آینده، کاندیدای ائتلاف مشخص شود.

  * همه نظرسنجی‌ها که اعتبار ندارد/ ائتلاف سه‌گانه دارای مقبولیت بیشتری نسبت به سایر مجموعه‌هاست

  وی تصریح کرد: اینکه نظرسنجی‌های متعددی انجام شده اما همه آنها اعتبار ندارد ولی تخمین اجمالی که زده شده است بر اساس جمع‌بندی داریم و می‌توانیم به نتایجی برسیم.

  ولایتی با تأکید بر اینکه البته ما مصلحت نمی‌دانیم اعلام کنیم یادآور شد: هرکس می‌تواند به نتایج آنها مراجعه کند؛‌ ائتلاف سه‌گانه در کشور بالاترین رأی را داشته است و دربین مجموعه‌های دیگر این مجموعه دارای مقبولیت بیشتری است.

  * کسی ما را مجبور به تشکیل این ائتلاف نکرد/ با انگیزه اولیه و داوطلبانه وارد شدیم

  ولایتی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه ائتلاف سه‌گانه برای شورای شهر چه برنامه‌هایی دارد، اظهار داشت: شورای شهر به عهده ما نیست بلکه وظیفه ما تکیه بر روی تشکیل دولت آینده است البته موضوع شوراها نیز مسئله بسیار مهمی است.

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چه تضامینی برای محقق شدن خروجی تعریف شده از این ائتلاف در نظر گرفته شده است،‌ افزود: کسی ما را مجبور به ائتلاف درست کردن نکرده و ما داوطلبانه به این موضوع وارد شدیم و انگیزه اولیه داشتیم.

  وی ادامه داد: مردم ما از تفرقه دوری می‌کنند. از این رو می‌خواهند مسئولان با هم ید واحده بوده و زبانشان یکی باشد.

  * یک قطب دنیای آینده اسلام خواهد بود

  ولایتی در ادامه سخنان خود در پاسخ به سؤالی درباره تحولات منطقه و نقش ایران و همچنین در زمینه مسائل هسته‌ای و همچنین به موضوع رابطه با آمریکا اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون به قدرت جمهوری اسلامی ایران افزوده شده است. از این رو طی طریق در این مسیر هم مهم‌تر و هم حساس‌تر است.

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با تاکید بر اینکه شرایط بین‌المللی به این پیچیدگی و حساسیت می‌افزاید، گفت: زمانی که انقلاب اسلامی شکل گرفت دنیا دو قطبی بود و امروز شاهدیم دنیا چند قطبی شده است و یک قطب دنیای آینده اسلام خواهد بود.

  وی با تاکید بر اینکه هیچ کشوری در بین کشورهای اسلامی به اندازه جمهوری اسلامی به احیای ارزش‌های اسلام و جاری شدن احکام اسلامی اهتمام ندارد، یادآور شد: پس مسئولیت جمهوری اسلامی ایران‌ مضاعف بوده و همه گام‌هایی که برمی‌دارد نسبت به گام‌های بعدی مهم‌تر خواهد بود.

  وی همچنین درباره پرونده هسته‌ای ایران گفت: در سیاست‌های اساسی و کلی کشور و تصمیم‌گیری‌های مهم بر اساس قانون اساسی که بر عهده مقام معظم رهبری است ادامه خواهیم داد و آنچه که مورد تأیید ایشان باشد دولت‌ها باید تبعیت کنند.

  * به عنوان مشاور رهبر معظم انقلاب افتخار می‌کنم و آن را از هر سمتی بالاتر می‌دانم

  ولایتی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه تجربه 16 ساله شما در وزارت امور خارجه و سمت شما در مقام مشاورت رهبر انقلاب در امور بین‌الملل تا چه اندازه برای انتخاب نهایی ائتلاف سه گانه اصولگرایان تأثیرگذار خواهد بود، یادآور شد: بنده به عنوان خدمتگذار نظام در حوزه بین‌الملل تجربه‌ای دارم که آن را در اختیار نظام جمهوری اسلامی می‌گذارم؛ در حال حاضر هم به عنوان مشاور مقام معظم انقلاب افتخار می‌کنم و آن را از هر سمتی بالاتر می‌دانم.

  * مشورت با جامعتین جزو کارهای اساسی ماست/ با آیت‌الله مهدوی کنی‌و یزدی بارها دیدار داشتیم

  ولایتی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه جبهه پیروان نیز نامزدهای خود را اعلام کرد، آیا این ائتلاف جبهه پیروان را موازی‌کاری نمی‌دانید و اینکه در دستور کار ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان مشورت با دو نهاد جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وجود دارد، گفت: مشورت با دو نهاد جامعه روحانیت و جامعه مدرسین جزء کارهای اساسی ما است که این مشورت‌ها را شروع کردیم.

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با تاکید بر اینکه بارها با آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی ملاقات‌هایی داشتیم، گفت: ما معتقدیم باید هر دولتی که روی کار می‌آید ارتباط بسیار نزدیک و هماهنگ با روحانیت داشته باشد.

  * کثرت کاندیداها موجب تقویت دموکراسی می‌شود

  ولایتی در پاسخ به این سؤال که آیا این اقدام را موازی‌کاری می‌دانید یا خیر، گفت: اتفاقا کار خوبی است و هر کس از دوستان و برادران ما در جاهای مختلف که احساس مسئولیت می‌کنند خود را عرضه کنند، مردم هستند که انتخاب می‌کنند. از این رو کثرت کاندیداها اشکال نداشته و موجب تقویت دمکراسی در کشور می‌شود و در نهایت مردم هستند که باید انتخاب کنند.

  * جبهه پایداری صحبتی با من درباره ائتلاف نداشته است

  خبرنگاری از عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان درباره احتمال همکاری جبهه پایداری با این ائتلاف سؤال کرد که وی پاسخ داد تاکنون جبهه پایداری درباره ائتلاف با من صحبتی نکرده است.

  ولایتی افزود: جبهه پایداری آزاد است از هر کسی که می‌خواهد حمایت کند اما نظر ما گسترش همکاری با اصولگرایان است و بدون همکاری نمی‌توانیم بگوییم همه اصولگرایان را زیر چتر آورده و حول محور جمهوری اسلامی و طی طریق مسیر صحیح انقلاب گام برداشته‌ایم.

  وی تصریح کرد: ‌ایده‌آل برای ما این است که با همه اصولگرایان و همه کسانی که به مبانی نظام معتقدند، در معرفی کاندیدا و تشکیل دولت آینده همکاری داشته باشیم.

  عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان درباره علت احتمال انتخاب کاندیدای این انتخاب خارج از اعضای آن، اظهار داشت: بیان این مطلب به معنای آن است که ائتلاف بسته و انحصارطلب نیست و دغدغه آن خدمت به جمهوری اسلامی در کسوت دولت قوی و فراگیر و منتخب مردم است.

  * قطعی نیست که فردی که بیشترین مقبولیت را دارد حتما از بین ما سه نفر باشد

  ولایتی افزود: از این رو باید دنبال کسانی که بیشترین مقبولیت را در بین مردم و از آراء آنها برخوردار هستند، بگردیم که به مرور ظاهر می‌شوند چه کسی است و این را قطعی نمی‌دانیم که از بین این سه نفر باشند.

  وی خاطرنشان کرد: هر کس از صلاحیت بیشتر برخوردار بوده و بالاترین مقبولیت و مطلوبیت را در بین افکار عمومی داشته باشد که ممکن است خارج از ائتلاف سه‌گانه باشد، حاضریم به نفع او از خود بگذریم.

  * اعلام آمادگی افراد جدید برای پیوستن به ائتلاف سه نفره

  خبرنگاری از عضو ائتلاف سه‌گانه پرسید که با وجود استقبال ائتلاف از حضور افراد دیگر هنوز کسی به این جمع نپیوسته که وی پاسخ داد باب مشارکت دیگران در این مجموعه مفتوح است و کسانی هم برای حضور در ائتلاف اعلام آمادگی کرده‌اند که در آینده اسامی آنها را می‌گوییم.

  ولایتی در پاسخ به سؤال خبرنگار مذکور درباره مشارکت اصلاح طلبان در انتخابات 92 نیز اظهار داشت: هر کس مورد تائید شورای نگهبان و از نظر این نهاد واجد صلاحیت باشد، با هر عنوانی می‌تواند وارد عرصه انتخابات شود.

  وی ادامه داد: یکی از بزرگترین محاسن جمهوری اسلامی این است که در انتخابات اشخاصی که شرایط لازم را داشته باشند و در چارچوب موازین نظام حرکت کرده و به مبانی آن پایبند باشند، از هر جناحی می‌توانند داوطلب ریاست جمهوری شوند.

  عضو ستاد ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در پاسخ به سؤالی درباره تداوم برنامه‌های مورد تائید رهبری دولت احمدی‌نژاد در صورت پیروزی کاندیدای ائتلاف، اظهار داشت: تصمیم‌گیری درباره سیاست‌‌های اساسی و کلان کشور بر اساس قانون اساسی با مقام معظم رهبری است.

  * کارهای مفید دولت باید ادامه یابد

  وی افزود: آنچه مورد تائید مقام معظم رهبری باشد، دولت‌ها باید از آن تبعیت کنند و آنچه دولت‌های دیگر انجام دادند و کار مفیدی بوده، حتما ادامه می‌یابد.

  ولایتی خاطرنشان کرد: دیدگاه ائتلاف دیگران این است که کار مثبت دیگران را تائید کند و اینگونه نیست که چون دیگری کار خوبی را انجام داده، بخواهیم راه دیگری را برویم که موجب بروز خسارتی برای ملت شود.

  * سوال: به نفع هاشمی کنار می‌روید؟ پاسخ: تابع تصمیم ائتلاف هستم

  خبرنگاری از عضو ستاد ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان درباره تغییر احتمالی در ائتلاف، با حضور هاشمی رفسنجانی در عرصه و کناره‌گیری او به نفع وی سؤال کرد که ولایتی پاسخ داد: بنده تابع تصمیم‌گیری در ائتلاف سه‌گانه هستم و هر چه در این مجموعه تصمیم گرفته شود، عمل می‌کنم.

  خبرنگاری نظر عضو ستاد ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان را درباره اختیارات رئیس‌جمهور در برنامه هسته‌ای کشورمان و احتمال افزایش این اختیارات در دولت آینده جویا شد که وی پاسخ داد: پرونده هسته‌ای از سال‌ها قبل و از زمان دولت آقای خاتمی شروع شده و تاکنون با هدایت مقام معظم رهبری ادامه یافته است.

  ولایتی افزود: این پرونده به نقاط بسیار مهم و حساس رسیده و این ثبات بر مواضع بسیار مهم هسته‌ای بیش از هر چیز مدیون رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و ایستادگی ایشان بر مواضع اصولی جمهوری اسلامی است.

  وی خاطرنشان کرد: بی‌تردید همه ارکان نظام از جمله دولت از مقام معظم رهبری تبعیت می‌کنند و در آینده هم این مسیر افتخار‌آمیز ترسیم شده توسط ایشان را ادامه خواهد داد.

  * در ایران دولت ائتلافی بی معناست/ ائتلاف سه‌گانه ملزم به تشکیل دولت سهامی نیست

  عضو ستاد ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در پاسخ به این سؤال که آیا ائتلاف الزاما به شکل‌گیری دولت ائتلافی منجر می‌شود، اظهار داشت: دولت ائتلافی در جایی معنی می‌دهد که احزاب وجود داشته باشند و یک حزب نتواند اکثریت آرا را به دست آورد.

  ولایتی افزود: در آن صورت آن حزب با احزاب دیگر ائتلاف می‌کند و براساس آن توافق در دولت سهم می‌گیرد اما در کشور ما که حزب به معنای واقعی کلمه وجود ندارد یا اگر هست، قدرت و رنگ ندارد، دولت ائتلافی بی‌معنا است.

  وی تصریح کرد: اگر منظور از ائتلاف این است که دولت از ائتلاف افراد پایبند به نظام با سلائق مختلف شکل گیرد، احتمال معقولی است. اما ائتلاف سه‌گانه بالضروره ملزم به ارائه سهمیه و تشکیل دولت سهامی نیست.

  ولایتی تصریح کرد: افراد بر اساس توانمندی وکارآیی و تعهد و تخصص مورد نظر ما هستند و ما از آنها مشارکت در دولت آینده که قرار است تشکیل شود، استقبال می‌کنیم.

  وی بر همین اساس تاکید کرد: ائتلاف سه‌گانه در صورت پیروزی در انتخابات به هر کس که کارآمد باشد و بخواهد در چارچوب نظام خدمت کند، چه از دولت‌های قبلی و چه در دولت فعلی و چه خارج از این دولت‌ها باشد، خوشامد می‌گوید.

  ولایتی در این نشست خبری اعلام کرد که در آینده نشست خبری با حضور هر سه عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان برگزار خواهد شد.


 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • بانوان رودانی مس کرمان را با شکست بدرقه کردند
 • برداشت دانه روغنی کلزا در بخش رودخانه رودان آغاز شد
 • کرونا در محله‌های سنگی و پشته معزآباد رودان می‌تازد
 • وضعیت 6 شهرستان قرمز و 3 شهر در وضعیت نارنجی قرار گرفتند/ رودان در وضعیت نارنجی(پرخطر)
 • رئیس آموزش و پرورش رودان تغییر کرد
 • جام ستاره انقلاب رودان به تیم شهدای پشته رسید
 • مروری بر وصیت نامه روحانی شهید مسعود رهگشا/ در خط امام و رهبری و ملتی بیدار باشید
 • فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی در بین دانش آموزان تبیین شود
 • معرفی ۴۹واحد صنفی متخلف به مراجع قضایی در رودان/ رودان در وضعیت زرد کرونا قرار دارد
 • کشف ۴۳۴کیلوگرم هروئین در رودان
 • نصب 3هزار و 75 علمک گاز در رودان
 • تیم فوتسال بانوان هیات رودان پویندگان فجر شیراز را شکست داد
 • عصبانیت استکبار جهانی از توافق راهبردی ایران و چین، گواه بر موفقیت آن است
 • مهندسی گفتگوها در کلاب هاوس/ قسم جلاله ظریف به چالش یک منتقد: والله کاندیدا نیستم/ آیا آذری جهرمی مجری جلسه بود؟
 • مروری بر زندگی نامه شهید حسن راستین/ همیشه باید گوش به فرمان رهبرمان باشیم
 • ثبت اولین وقف سال ۱۴۰۰ هرمزگان در شهرستان رودان
 • دستگیری یک متخلف شکار و صید در رودان
 • تبرکات مهدوی اوقاف رودان به 313 نیازمند رسید
 • مرگ نوجوان ۱۲ساله کرمانی در رودخانه برنطین رودان
 • دستگیری ۲ شکارچی و کشف دو سلاح شکاری در رودان
 • مشکلات برجامی ما از تصویب عجولانه ۲۰ دقیقه ای است
 • روایت کامل از ماجرای تعرض نگهبان سد به دو دختر بچه گنبدی/موج سواری ضدانقلاب برای ایجاد آشوب در شهرهای قومیتی
 • اجرایی شدن شعار سال با روی کار آمدن دولت جوان حزب اللهی محقق خواهد شد
 • مروری بر وصیت نامه سردار شهید علی حاجبی/ برای شهرت به جبهه نیامدم
 • رهبر انقلاب سال ۱۴۰۰ را سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» نام‌گذاری کردند
 • بانوان فوتسالیست رودان نماد غیرت و تعصب
 • 500بسته معیشتی در بین نیازمندان رودانی توزیع شد
 • 2تن میوه بین خانواده های نیازمند رودان توزیع شد
 • دلیل مشکلات اقتصادی کشور، بی تدبیری و سوءمدیریت می باشد
 • خدمت به آزادگان و جانبازان جزو اهداف مهم ما محسوب می شود
 • ۵۹ داوطلب برای رسیدن به کرسی شورای شهر در رودان نام نویسی کردند
 • مروری بر وصیت نامه شهید عیسی بلوچ کارگر/برادران و خواهرانم نماز را سبک نشمارید
 • مردم شکایات خود را از عدم رعایت پروتکل های اصناف به ۱۹۰ اعلام کنند/ نیازمند همه همگانی مردم و مسئولین در مقابله با این ویروس منحوس هستیم
 • مشاهده یک مورد کرونای انگلیسی(جهش یافته) در رودان
 • برگزیدگان اولین جشنواره تئاترمونولوگ رودان معرفی شدند
 • توزیع ۸۰بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند رودانی
 • اولین روز اجراهای جشنواره تئاتر مونولوگ رودان
 • بهره‌برداری از ۱۲طرح‌های عمرانی و اشتغال‌زا ویژه مددجویان در رودان
 • اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراها شهرستان رودان معرفی شدند
 • نخستین کلاس داوری والیبال در رودان برگزار شد
 • با مرتکبین جرائم انتخاباتی برخورد قانونی می شود
 • ۵۴۵ بازدید و ۱۰ مورد پلمپ در هفته نخست آغاز طرح تشدید نظارت در رودان
 • پخش زنده دعای ندبه شهرستان رودان از شبکه یک سیما
 • اولین جشنواره تئاتر مونولوگ رودان از ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه برگزار می شود
 • امام موسی کاظم(ع) گنجینه بخشش، صبر و بردباری است
 • مروری بر وصیت نامه شهید عبدالله داوری/ شما را به صبر و خواندن نماز سفارش می‌کنم
 • آغاز مرحله دوم واکسیناسیون فلج اطفال در رودان، جاسک و بشاگرد
 • حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو مهمترین رکن و اصل انتخابات است
 • آثار راه یافته به بخش‌های مسابقه،‌ جنبی و مهمان اولین جشنواره مونولوگ رودان اعلام شد
 • راه حل مشکلات معیشتی و گرانی را در جلسات متعدد به مسئولان تذکر داده‌ایم/ هر چه ستاد مقابله با کرونا در مورد سفر عید اعلام کرد، همه عمل کنند
 • هزار اصله نهال در رودان کاشته شد
 • درخت کاری یک نعمت الهی است/ بزودی هیمنه پوچ آمریکا و حامیانش در منطقه نابود خواهد شد
 • تزریق گاز به بیش از ۱۰ محله شهر رودان
 • بزرگ‌ترین ملک آموزش‌وپرورش هرمزگان به مساحت ۱۱۹ هکتار سنددار شد
 • مروری بر وصیت نامه شهید جعفر افساء/ همانند مردم کوفه امام امت را تنها نگذارید
 • Untitled-1-Recovered123