رودان نيوز
 • کد خبر : 1797
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 مه, 2013 - 11:24
 •   

  گزارش آخرین روز ثبت نام کاندیداها/ جلیلی، قالیباف، ولایتی و… آمدند/ هاشمی و مشایی خود را رساندند

  امروز شنبه، آخرین روز برای ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری بود. در چهار روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 336 نفر برای رقابت انتخاباتی سال 92 اعلام آمادگی کرده اند. *** 00 : 8 // ستاد انتخابات کشور برنامه ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری را در روز آخر […]

  امروز شنبه، آخرین روز برای ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری بود.


  در چهار روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 336 نفر برای رقابت انتخاباتی سال 92 اعلام آمادگی کرده اند.

  ***

  00 : 8 // ستاد انتخابات کشور برنامه ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری را در روز آخر آغاز کرد.

  20 : 8 // داود احمدی نژاد به منظور ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد.

  28 : 8 // احمدی نژاد تاکید کرد فعلاً به صورت مستقل آمده‌ام. وی هدفش از کاندیداتوری را خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

  29 : 8 // جواد اطاعت عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی هم با حضور در وزارت کشور داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شد. پیشتر جواد اطاعت به خبری درباره گزینه نهایی شورای مرکزی اصلاح طلبان با محوریت سید محمد خاتمی، واکنش نشان داده و گفته بود: من این مطلب را تکذیب می کنم چرا که این مساله در حد پیشنهاد بوده است و قصد نامزدی در انتخابات را ندارم.

  52 : 8 // محمد باقر قالیباف برای ثبت‌نام ریاست‌جمهوری وارد وزارت کشور شد. حسين مظفر، رئيس ستاد انتخابات ائتلاف پيشرفت، محمدنبي رودکي، مشاور قاليباف و پرويز اسماعيلي سخنگوي ستاد قاليباف وي را در اين ثبت نام همراهي مي‌کنند.

  20 : 9 // پرویز کاظمی وزیر رفاه دولت نهم برای ثبت نام واردا وزارت کشور شد.

  30 : 9 // قالیباف بعد از ثبت نام در انتخابات میثاق نامه ای را در جمع خبرنگاران در محل ستاد انتخابات کشور قرائت کرد.

  55 : 9 //  قالیباف، عضو ائتلاف پیشرفت اصولگرایان پس از ثبت‌نام به میان خبرنگاران آمد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

  قالیباف: بنده بیش از 30 سال در این کشور توفیق خدمتگزاری دارم و کارنامه من شاهد انجام تعهداتم به مردم است، گفت: امیدوارم در آینده هم به کمک مردم و به فضل الهی و با تلاش و مجاهدت همکارانم شاهد باشیم این اتفاق همچنان ادامه یابد.

  شهردار تهران با اشاره به افتتاح پروژه صدر، گفت: من مرد پروژه‌های نیمه‌تمام نیستم. قالیباف همچنین گفت: در شورای شهر جریان انحرافی نداریم.

  58 : 9 // سید محمد حسن ابوترابی فرد وارد وزارت کشور شد. وی هنگام ورود به وزارت کشور در پاسخ به سوالات خبرنگاران در خصوص خروجی ائتلاف پنج گانه گفت: دبیر ائتلاف 5 گانه نظر ائتلاف را به صورت شفاف اعلام کرد. اعضا هم نظرشان را اعلام کردند.

  10 : 10 // پرویز کاظمی، وزیر رفاه دولت نهم در جمع خبرنگاران گفت: به صورت مستقل وارد انتخابات شده‌ام و فکر می‌کنم به یک تحول در مدیریت کشور نیاز داریم. وی گفت: احمدی نژاد در کابینه من جایی ندارد.

  40 : 10 // محمدعلی ایزدی معاون وزیر نفت دولت کارگزاران هم ثبت‌نام کرد. وی درباره حضور آیت‌الله هاشمی گفت: کاندیداتوری آقای هاشمی تا ساعت 11 مشخص می‌شود.

  00 : 11 // ابوترابی در نشست خبری: افتخار دارم که در طول چهار دوره در مجلس حضور داشته‌ام؛ نزدیک به ربع قرن حضور در مجامع علمی و دانشگاهی و شکل‌گیری در نهاد ارزشمند حوزه علمیه، نهاد برآمده از قرآن و مکتب اهل بیت علیهم السلام و تجربه چهار دوره حضور در نهاد قانونگذاری و سه دوره افتخار نائب رئیسی مجلس شورای اسلامی، داشته ام.

  33 : 11 // علی اکبر جوانفکر برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد. جوانفکر به همراه همسرش در ستاد انتخابات کشور حضور پیدا کرده است.

  56 : 11 // ابراهیم اصغرزاده فعال اصلاح طلب، برای ثبت نام در انتخابات یازدهم، وارد وزارت کشور شد. اصغرزاده گفت: آمده‌ام اصلاح‌طلبان را نمایندگی کنم.

  این فعال اصلاح طلب که با همراهی الیاس حضرتی مدیر مسئول روزنامه اصلاح طلب اعتماد به ستاد انتخابات آمده بود، گفت: آمده ام که آقای حضرتی را راضی به کاندیداتوری در انتخابات کنم.

  15 : 12 // جوانفکر در نشست خبری: من هیچ وقت دوره 6 ماهه زندان را قبول نداشتم و الان هم ندارم ولی تابع قانونم.  وی افزود: با نیت خدمتگزاری و تلاش برای عرضه توانمندی‌ها برای کشورخود را نامزد کردم و امیدوارم که با شرکت در انتخابات و فعالیت‌های تبلیغاتی بتوانم رای لازم را برای کسب کرسی ریاست جمهوری پیدا کنم.

  مدير عامل سابق خبرگزاري ايرنا در نشست خبري با اصحاب رسانه گفت: قطعا از احمدي‌نژاد در کابينه‌ام استفاده مي‌کنم و دولتم ادامه دولت احمدي‌نژاد خواهد بود.

  20 : 12 // ابوالحسن نواب هم برای ثبت‌نام در انتخابات به وزارت کشور آمد. وی ریاست سابق دفتر سیاسی جامعه روحانیت، و مرکز خدمات حوزه های علمیه را عهده دار بود. سید ابوالحسن نواب مؤسس و رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب و مدرسه اسلامی هنر قم می باشد.

  30 : 12 // علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک هم به جمع کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهم پیوست. وی از طرف آقای احمدی نژاد به عنوان وزیر نیرو پیشنهاد شد که از مجلس رای اعتماد نیاورد. او مدتی نیز سرپرست وزارت نفت بود.

  35 : 12 // علی‌آبادی که گویا مدارکش را به همراه نیاورده بود، پیش از ثبت‌نام انصراف داد. علی آبادی گفت: شاید عصر برای ثبت‌نام برگردم.

  40 : 12 // محمود هاشمي رفسنجاني، برادر آيت‌الله هاشمي گفته كه با توجه به درخواست مردم، آيت‌الله هاشمي امروز براي ثبت نام به وزارت کشور مي‌رود.

  05 : 13 // طهماسب مظاهری رئیس سابق بانک مرکزی هم آمد. وی در دولت هشتم از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳ وزیر امور اقتصادی و دارایی بودو از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۵ به‌عنوان معاون‌کل وزارت امور اقتصادی و دارایی و از تابستان سال ۱۳۸۵ تاکنون در نقش مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران ایفای وظیفه کرده‌است. مظاهری اعلام کرد که به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کند.

  23 : 13 // حسنعلي نوري جانشین ستاد انتخابات کشور از ثبت نام 89 نفر در روز پنجم خبر داد که 2 نفر از این جمع، خانم هستند و مجموع کل کاندیداها طي 5 روز را تاکنون 455 نفر اعلام کرد. نوری با بیان اینکه ثبت‌نام از داوطلبین تا ساعت 18 امروز ادامه دارد، اظهار داشت: تا کنون بحثی درخصوص تمدید زمان ثبت‌نام مطرح نشده است.

  30 : 13 // مجيد گروسي دبير کل جبهه جوانان ايران امروز با حضور در وزارت کشور برای انتخابات رياست جمهوري ثبت نام کرد. دبیرکل جبهه جوانان ایران با صدور نامه‌ای، با شعار “آزادی، نان و فرهنگ” رسماً کاندیداتوری خود را در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده بود.

  31 : 13 // منوچهر متکی ساعت 00 : 15 امروز ثبت نام می کند. متکی گفته بر اساس اینکه نفر اول نظرسنجی هستم ثبت نام خواهم کرد. موسی‌پور دبیر ائتلاف پنج گانه گفته است: براساس تصمیمی که در نشست ائتلاف گرفته شده، خروجی نهایی ائتلاف برای انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده است، بنابراین باهنر، آل‌اسحاق و پورمحمدی در انتخابات ثبت‌نام نمی‌کنند.

  40 : 13 // بر اساس اعلام ستاد محمد رضا باهنر وی امروز به عنوان کاندیدای جبهه پیروان خط امام و رهبری ثبت نام می کند.

  50 : 13 // علی مطهري با بيان اينكه جلسه امروز ما با هاشمی يك ساعت و نيم به طول انجاميد، افزود: در اين نشست مطالب متعددي مطرح شد و هاشمي رفسنجاني در آن تاكيد كرد كه هنوز تصميمي براي ثبت‌نام در انتخابات رياست جمهوري يازدهم نگرفته است لذا بايد تا پايان امروز كه روز آخر ثبت نام داوطلبان رياست جمهوري است، صبر كرد.

  18 : 14 // کانون فارغ‌التحصیلان هند (هواداران منوچهر متکی) طی نامه‌ای سرگشاده‌ به آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی از این دو عضو مجلس خبرگان رهبری خواستند دوستان را مشفقانه به رعایت وفای به عهد و نگاه واقع‌بینانه در انتخابات دلالت نمایید. اشاره این نامه به کسب رتبه اول متکی در نظرسنجی های ائتلاف پنج گانه است.

  30 : 14 // در کمتر از 4 ساعت تا پايان مهلت ثبت‌نام، هر لحظه بر تعداد کاندیداهای اين دوره از انتخابات افزوده مي‌شود؛ در اين ميان خواندن حاشيه‌هايي که به قلم خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور در آمده است خالي از لطف نيست.

  31 : 14 // مسعود پزشکیان برای ثبت‌نام در انتخابات وارد وزارت کشور شد. وی در بدو ورود به خبرنگاران گفت: اگر هاشمی بیاید به نفع او کنار می‌ روم. وی در پاسخ به سوال “اگر رد صلاحیت شدید؟” گفت: شعار ما قانونمداری است و طبق آن عمل می کنیم.

  31 : 14 // فرزند آیت‌الله کاشانی که سابقه حضور در رقابت انتخابات ریاست جمهوری را دارد، برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهم به وزارت کشور آمد. “محمود کاشانی” شعار انتخاباتی خود را “اجرای کامل قانون اساسی” خواند و گفت: معتقدم تا به حال قانون اساسی در کشور کامل اجرا نشده است.

  40 : 14 // علی اکبر ولایتی، مشاور رهبری در امور بین الملل و عضو ائتلاف پیشرفت  وارد وزارت کشور شد.

  44: 14 // ولایتی پیش از ثبت‌نام در جواب خبرنگاران گفت: برخلاف شایعات، هیچ اختلافی با قالیباف ندارد. ولایتی تاکید کرد: به نفع هیچ کس حتی آقای هاشمی صحنه انتخابات ریاست جمهوری را ترک نخواهم کرد.

  45 : 14 // خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور اکنون درحال ارسال پيام آماده باش به رسانه هاي متبوع خود هستند تا آماده ارسال خبر حضور قريب الوقوع مشايي شوند.

  50 : 14 // شایعه حرکت آقای هاشمی رفسنجانی به سمت وزارت کشور برای ثبت نام در انتخابات تکذیب شد. طبق اعلام خبرگزاری مهر، هاشمی هم اکنون در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

  25 : 15 // منوچهر متکی وزیر سابق امور خارجه دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات کشور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

  35 : 15 // اخبار ضدو نقیض از حضور تیم حفاظت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در ستاد انتخابات کشور حکایت دارد.

  48 : 15 // دقایقی قبل شریعتمداری هم به جمع کاندیداهای ریاست جمهوری پیوست.

  50 : 15 // رامین مهمان پرست سخنگوی وزارت امور خارجه برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد. وی با بیان اینکه احساس تکلیف کرده ام گفت: به نفع کسی کنار نمی روم.

  00 : 16 // به جهت ورود چهره های مختلف سیاسی که به صورت فشرده ادامه دارد جوّ خاص و نوعی از تعجب در بین خبرنگاران و حاضرین در ستاد انتخابات کشور حکم فرماست.

  10 : 16 // جلیلی هم آمد.

  21 : 16 // مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

  30 : 16 // محمدحسن قدیری ابیانیه نیز برای ثبت‌نام در انتخابات، وارد ستاد انتخابات کشور شد. سفیرسابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک، گواتمالا، بلیز و استرالیا و کارشناس عالی امور استراتژیک وزارت امور خارجه است.

  40 : 16 // وزیر جهاد و کشاورزی محمود احمدی‌نژاد هم‌اکنون به منظور ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد.  خلیلیان گفت چون فرصت مشورت با احمدی نژاد را نداشتم مستقل آمدم.

  50 : 16 // سعید جلیلی بدون مصاحبه با خبرنگاران و برگزاری نشست خبری، وزارت کشور را ترک کرد.

  12 : 17 // طرفداران هاشمی علیه سعید جلیلی در اطراف ستاد انتخابات کشور شعار می‌دهند.

  14 : 17 // بهمن شریف‌زاده و عبدالرضا داوری از حامیان اسفندیار رحیم مشایی به ستاد انتخابات آمدند…

  15 : 17 // حجت‌الاسلام امیری‌فر از حامیان اصلی مشایی به وزارت کشور آمد…

  30 : 17 // شبکه المیادین لحظاتی پیش به نقل از منابع نزدیک به خود در وزارت کشور، اعلام کرد: مشایی تا دقایقی دیگر برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ایران وارد وزارت کشور خواهد شد.

  35 : 17 // خبرنگار عصر ایران از منابع نزدیک به هاشمی  رفسنجانی و مشایی کسب اطلاع کرد که هر دو هم اکنون در مسیر وزارت کشور هستند و تا دقایقی دیگر در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام خواهند کرد.

  40 : 17 // احمدی‌نژاد و مشایی وارد ساختمان وزارت کشور شدند.

  43 : 17 // آقای هاشمی رفسنجانی وارد وزارت کشور شد.

  52 : 17 // آقای هاشمی به عنوان کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

  54 : 17 // مشایی به عنوان کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

  00 : 18 // پایان ثبت نام…

   

   

   

  جام


 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • صنایع بزرگ مستقر در هرمزگان حساب‌های خود را به بانک‌های استان منتقل کنند
 • سفر استاندار به رودان| از ماشنگی رودخانه تا ناصر آباد جغین زیر ذره بین مهدی دوستی + عکس
 • وقف یک واحد تجاری در شهرستان رودان
 • همت و اقتدار دولت گره‌گشای مشکلات کشور است
 • سومین کارگاه توانمندسازی شبکه امامت هرمزگان برگزار شد
 • برنامه مدیریت منابع و مصارف آب شرب استان هرمزگان به تصویب رسید
 • نرخ جدید شن و ماشه در هرمزگان تعیین شد/ هر تُن شسته ۵۸هزار تومان
 • افزایش سهمیه ۲ میلون دلاری پیله وری هرمزگان در سالجاری
 • 90سری جهیزیه بین زوج های نیازمند رودانی توزیع شد
 • پنجمین روز بدون سوگ کرونا در آذرماه
 • دستور استاندار هرمزگان برای بسیج امکانات جهت مقابله با پشه مخرب آئدس
 • ولایت‌پذیری و ولایتمداری مهمترین وصیت شهدا است
 • برکت آفرینی قرارگاه‌های طرح تحول در هرمزگان/ بسیج در تمام موضوعات انقلاب پای کار است
 • مشاهده پشه آئدس در لاستیک های دپو شده یک آپاراتی در بندرعباس/ چهار پشه بالغ صید شده حامل هیچ ویروسی نبودند
 • هراس آمریکا و رژیم صهیونیستی از قدرت و رویارویی ایران در منطقه
 • مادر شهید«غلام جعفرزاده» دعوت حق را لبیک گفت
 • بسیج نماد مدیریت جوان و جهادی
 • روحیه و تفکر بسیجی رمز پیروزی مقابله با دشمن است/ در برخورد با نجومی بگیران باید به موقع عمل شود
 • دومین تحصن کارگری در محور مواصلاتی رودان به منوجان/ بالاتر از حقوقمان چیزی نمی‌خواهیم+فیلم
 • بسیج برای کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی ظرفیت بسیاری دارد
 • همایش اقتدار بسیجیان در رودان + عکس
 • بسیج یعنی باور به مشارکت مردم در نظام جمهوری اسلامی
 • عزت و سروری ملت ها بدون عنصر شهادت امکان پذیرنیست/گاهی از یک خانواده رودانی ۸ نفر در جبهه بودند
 • بسیج مهندسین رودان ۶۰ تن آرد به مناطق زلزله زده فین ارسال می کنند
 • ایمان به خدا و عبور از بن بست ها دو ویژگی مهم بسیج است
 • وقتی که روحیه مطالبه گری در محلات تقویت می شود/ از حل مشکل آب روستایی تا کمک های مومنانه در کمیز رودان
 • آغاز تزریق دز سوم واکسن کرونا در رودان
 • تاکید رهبر معظم انقلاب بر معرفی ام‌سلمه و مادران اهل‌بیت (ع) به مردم
 • بسیج ماندگارترین جلوه اخلاص و ایستادگی است
 • وقتی که بسیجیان برای محرومیت زدایی به میدان می آیند/ از پیگیری مشکلات تا جلوگیری از طلاق در سکل رودان
 • بسیج سازندگی با هدف جهاد و خدمت در سنگر محرومیت زدایی
 • تبعیت از ولایت فقیه رمز ماندگاری بسیج است
 • مراسم شبی با شهدا در رودان برگزار می‌شود
 • هفتمین یادواره شهدای دهگلکن و کهنشوئیه رودان برگزار می‌شود
 • وقتی بسیج ناجی یک محله می شود/ از ایجاد اشتغال پایدار تا اقدامات موثر جهت کاهش آسیب های اجتماعی
 • وقتی تحول، پویایی و نوآوری محلات توسط خود مردم صورت می گیرد/ از اشتغالی آفرینی تا تهیه جهیزیه و برپایی جشن جهت ترویج ازدواج آسان در برنطین
 • دستگیری عامل شرارت و تیراندازی‌های منجر به جرح در رودان
 • استفاده از توانایی نخبگان برای توسعه کشور امری ضروری است/ بسیجیان مخلص و پای کار در میدان عمل هستند
 • عادی انگاری عامل شیوع کرونا خواهد بود/ وضعیت وخیم کرونا در روستای فاریاب رودان
 • آمادگی 130گروه‌ جهادی رودان برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان فین
 • ناپایداری جوی در هرمزگان/ خودداری از نصب چادر در حریم رودخانه‌های فصلی به ویژه در مناطق زلزله زده
 • توزیع بیش از ۳ هزار چادر بین مردم در مناطق زلزله زده/ دو هزار و ۷۵۰ واحد نیازمند نوسازی، بازسازی و تعمیرات هستند
 • 300تبلت سازمان ملل به دانش آموزان هرمزگانی رسید
 • ۳۳ مسجد و امامزاده در هرمزگان خسارت دید
 • برق مناطق زلزله زده هرمزگان به طور کامل وصل شد
 • صرف “ما می توانیم” در دولت سیزدهم
 • ساخت فیلم های “دوشیزه جان” و “ساحل مکران” در هرمزگان
 • ارسال ۲۳۰ تخته چادر از رودان به مناطق زلزله‌زده فین
 • مادر 22ساله رودانی، نجات بخش سه بیمار نيازمند پيوند شد
 • مبارزه با انحراف مهمترین ویژگی امام حسن عسکری (ع)بود
 • امام حسن عسکری (ع) در اخلاق و تحول آفرینی سرآمد بود
 • معیار سنجش مدیران انقلابی، میزان عمل به شاخص های انقلاب است/ بیکاری ۶۹ فرزند شهید در شان هرمزگان نیست
 • امضاء های طلایی باید حذف شود
 • ۴هزار تن محصول کلزا از مزارع هرمزگان برداشت می شود
 • سوت آغاز لیگ فوتبال رودان پس 2سال تعطیلی به‌صدا در می‌آید
 • Untitled-1-Recovered123