رودان نيوز
 • کد خبر : 1755
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 مه, 2013 - 00:08
 •   

  گزارش چهارمین روز ثبت نام کاندیداها با نام نویسی 6 چهره سیاسی/ تاکنون 336 نفر/ 12 نفر کاندیدای زن

  امروز جمعه 20 اردیبهشت، چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری 92 در ستاد انتخابات کشور برگزار شد و 123 نفر ثبت نام کردند. آقایان عارف، حداد عادل، اعلمی، علی احمدی، زاکانی و رضایی رسما کاندیدای ریاست جمهوری شدند. در سه روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 243 […]

  امروز جمعه 20 اردیبهشت، چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری 92 در ستاد انتخابات کشور برگزار شد و 123 نفر ثبت نام کردند. آقایان عارف، حداد عادل، اعلمی، علی احمدی، زاکانی و رضایی رسما کاندیدای ریاست جمهوری شدند.

  در سه روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 243 نفر برای رقابت انتخاباتی سال 92 اعلام آمادگی کردند. علاوه بر حاشیه های روز نخست، چهره های انتخاباتی، آقایان واعظ زاده، لنکرانی، سعیدی کیا، روحانی و کواکبیان در همان روز اول، رسما اعلام نامزدی کردند. خسرو نصیرزاده و قاسم شعله سعدی نیز از چهره های نسبتا مطرح در این روز بودند که ثبت نام کردند.

  رودان نیوز- rudannews.ir

  دومین روز ثبت نام نسبت به روز اول، کمی بی سرو صداتر بود اما با متن و حاشیه هایی همراه بود و با حضور چند چهره خبرساز شد. ثبت نام محمود مظفر رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور و همچنین نام نویسی اولین کاندیدای زن،  از خبرهای این روز بود. در آخرین ساعات نیز ثبت نام حضور مصطفی چراغی حسن ختام حاشیه های دومین روز ثبت نام شد.

  تنها چهره اصلی این روز حسن سبحانی  با ثبت نام در ستاد انتخابات کشور رسما وارد کارزار انتخاباتی شد.

  اما روز سوم با وجود زمزمه هایی مبنی بر بی رونق بودن ثبت نام، چهار چهره مطرح میهمان ستاد انتخابات کشور شدند، آقایان (فلاحیان، غرضی، خرازی و احمدزاده کرمانی). چهره هایی مانند شهرام علمداری رئیس سابق اورژانس کشور نیز ثبت نام کردند و در این روز چند خانم نیز به جمع کاندیداها پیوستند. روز سوم همچون روزهای گذشته با حواشی مختلفی برگزار گردید.

  ***

  00 : 8 // امروز جمعه، چهارمین روز ثبت‌نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد.

  30 : 8 // علیرضا خامسیان، مسئول رسانه‌ای ستاد محمدرضا عارف و روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب، گفت: عارف ساعت 9 به وزارت کشور می آید تا ثبت‌نام کند.

  45 : 8 // داوطلب 82 ساله که از ساعت 4 صبح در مقابل وزارت کشور منتظر بازگشایی درهای ستاد انتخابات بود گفت: به دلیل 6 دوره کاندیدا شدن به “حاج آقا رئیس جمهور” معروف است. سید قنبر حیدری لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه تبریز، در سن 82 سالگی در مقطع کارشناسی ارشد روزنامه نگاری قبول شده و سابقه 5 دوره کاندیداتوری مجلس را نیز دارد و پیرترین دانشجوی ایران لقب گرفته است.

  50 : 8 // طبق گزارش ها علیرضا زاکانی پیش از ظهر امروز در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام می‌کند. محسن رضایی هم جمعه ثبت نام می کند. زمان ثبت نام ابوترابی نیز به شنبه موکول شد. طبق اعلام قبلی محمدباقر قالیباف هم صبح فردا شنبه در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام می‌کند.

  05 : 9 // محمدرضا عارف وارد وزارت کشور شد. علی صوفی وزیر تعاون دولت اصلاحات و مرتضی حاجی رئیس بنیاد باران او را همراهی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری همراهی می‌کنند.

  08 : 9 // بهمن لامئي معاون مدير عامل بيمه ايران به منظور ثبت نام در انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد.

  14 : 9 // محمد رضا عارف، معاون اول دولت اصلاحات و وزیر دولت کارگزاران در اولین اظهارنظر خود گفت: از همین حالا تا پایان شمارش آرا و اعلام نتایج پایبند به قانون هستم‬.

  45 : 9 // حداد عادل تا دقایقی دیگر وارد وزارت کشور می شود.

  48 : 9 // محمد رضا عارف در نشست خبری در محل ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه “اگر اصلاح‌طلبان با اجماع بیایند، کاندیدایشان پیروز می‌شود” گفت: روند اجماع در جبهه اصلاحات به خوبی پیش می رود و امیدواریم طی روزهای آینده نتیجه آن به استحضار مردم برسد.

  عارف اضافه کرد: اجماعی بین بنده، شریعتمداری، جهانگیری و مهرعلیزاده در حال شکل‌گیری است. حسن روحانی خودش گفته من اصولگرایم و من که گفتم او اصلاح طلب نیست به حرف خودش استناد کردم.

  15 : 10 // عارف در پاسخ به سوالی درباره اینکه رقیب اصلی خود را چه کسی می دانید، گفت: رقیب اصلی من عدم حضور مردم است و اگر مردم نیایند شکست خورده‌ام اما اگر بیایند پیروز هستم. وی همچنین در پاسخ به این سوال که رنگ انتخاباتی شما چیست، افزود: همه رنگ‌ها را دوست دارم چون دربرگیرنده همه قومیت‌ها هستند اما رنگ سفید دربرگیرنده همه رنگها است.

  25 : 10 // میر مجید‌ میر زند‌ه د‌ل، د‌بیر کل ائتلاف تشکل‌های مرد‌می کشور هم به جمع کاندیداهای ریاست جمهوری 92 پیوست.

  45 : 10 // غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف پیشرفت برای ثبت نام در یازدهمین دوره ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

  47 : 10 // اکبر اعلمی، فعال اصلاح طلب و نماینده سابق مجلس برای ثبت نام به وزارت کشور وارد شد. اعلمی گفته است که به عنوان يک چهره مستقل و با شعار “احياي منشور نوفل لوشاتو”  وارد انتخابات مي شود.

  50 : 10 // حداد عادل هنگام ورود به وزارت کشور به خبرنگاران گفت: همه‌ عوامل موثر در انتخاب گزینه‌ نهایی ائتلاف پیشرفت را به کار می‌گیریم. حداد در پاسخ به سوالی در خصوص نظرسنجی در مورد گزینه نهایی گفت: نظرسنجی یکی از عوامل است.

  حداد در پاسخ به سوالی در مورد حمایتش از قالیباف و اینکه آیا قالیباف گزینه نهایی است، تاکید کرد: حمایتم از قالیباف به معنای این نبود که گزینه نهایی ائتلاف است بلکه اگر علیه هر کس دیگری بی‌انصافی می‌شد از او حمایت می‌کردم کما اینکه اگر علیه ولایتی هم صحبت کنند من دفاع می‌کنم.

  00 : 11 // بر اساس گزارش ها از آغاز چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات رياست جمهوري 92، تا ساعت 00 : 11 قبل از ظهر، تعداد ثبت نام کنندگان به 28 نفر رسیده است.

  20 : 11 // مرتضی حاجی وزیر دولت اصلاحات که به همراه عارف به ستاد انتخابات کشور آمد، از کاندیداتوری هاشمی و خاتمی اظهار بی اطلاعی کرد.

  21 : 11 // طبق شنیده ها صبح امروز پيشرو تيم حفاظت “آيت الله علي اکبر هاشمي رفسنجاني” با حضور در ستاد انتخابات کشور شرايط را براي حضور احتمالي رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام مورد ارزيابي قرار داده است.

  30 : 11 // علیرضا زاکانی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

   

  زاکانی در بدو ورود به خبرنگاران گفت: هنوز رنگ انتخاباتی‌ام را انتخاب نکرده ام اما مرامنامه‌ام این هفته منتشر می‌شود که شامل اصول و راهبردهایی است.

  زاکانی اضافه کرد: به نفع هیچ کس کنار نمی‌روم اما اگر آقای جلیلی در انتخابات ثبت نام کند، با او  ائتلاف می‌کنم ولی در جلسه‌ای که با او داشتم، گفت که آمدنش هنوز مشخص نیست.

  20 : 12 // علیرضا علی‌احمدی وزیر آموزش و پرورش دولت اول احمدی نژاد به عنوان سومین وزیر دولت نهم در انتخابات ثبت‌نام کرد. وی گفت با شعار پیشرفت و به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کند.

  30 : 12 //  زاکانی در نشست خبری خود در ستاد انتخابات کشور به خبرنگاران گفت: دلیل حضورم، توجه و اهتمام برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است. به گفته وی، ما قائل به حاکمیت تفکر انقلابی و جهادی در کشوریم؛ عطر دلنشین این تفکر در دفاع مقدس فضای کشور را فراگرفته بود لذا خواستار بازگشت به همان حال و هوای برادری و همبستگی و حرکت در مسیر خدمتگزاری شریف به مردم هستیم.

  20 : 13 //  محسن رضایی که در راه وزارت کشور است تا دقایقی دیگر برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهم به ستاد انتخابات کشور می‌رود.

  45 : 14 // مصطفي محمدنجار وزير کشور دقايقي پيش از ستاد انتخابات کشور بازديد کرد. وزیر کشور مجموع آمار ثبت‌نام کنندگان را تا لحظه اعلام، 336 نفر اعلام کرد.

  05 : 15 // محسن رضايي، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام به منظور ثبت نام در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري وارد ستاد انتخابات کشور شد. محسن رضایی به همراه همسرش، فرزندانش و امیدوار رضایی به وزارت کشور آمد.

  20 : 15 // تعداد هواداران رضایی که به حدود 800 نفر می رسد با شعار “سلام بر خمینی، درود بر خامنه‌ای” از رضایی اسقبال کردند.

  عبدالحسین روح‌الامینی که همراه رضایی بود، حرکت جمعیت هوادار را خودجوش خواند و گفت: این افراداز نماز جمعه به ستاد انتخابات آمده‌اند؛ این افراد حامیان رضایی هستند و حضورشان مصداق تخلفات تبلیغاتی به حساب نمی‌آید.

  55 : 15 // محسن رضایی در نشست خبری خود با بیان اینکه اینک که ایران عزیز در نتیجه یک رویارویی نابرابر در برابر شدیدترین تحریم های غرب و برخی سوءتدبیرها و ناکارآمدیهای مدیریتی در دخل دست و پنجه نرم می‌کند گفت: برای عبور از این شرایط نیازمند خلق حماسه بزرگ هستیم. رضایی گفت: این امر از دل یک آسیب شناسی صادقانه و درک واقع بینانه از کشور برای پیشرفت ایران بزرگ و اسلامی بیرون می‌آید.

  00 : 16 // رضایی: من با کمک متخصصان باتجربه با طراحی برنامه علمیاتی در مدت زمان کوتاهی ضمن توقف سقوط ارزش ملی که در حد دفاع از مرزها آن را با ارزش می‌دانیم، در آینده نزدیک ریال را به معتبرترین پولهای دنیا تبدیل می ‌کنیم.

  20 : 16 // رضایی در پاسخ به سوالی با تاکید بر اینکه به نفع هاشمی رفسنجانی کنار نمی‌کشد، اظهار داشت: تکلیف خودم، دست خودم هست و آزادگی‌ام را به هیچکس نمی‌فروشم.

  20 : 17 // رضایی کانديداي احتمالي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: دو – سه ماه پيش با مقام معظم رهبري ملاقات کردم و سپس سفرهاي استاني ام را آغاز کرده و ايشان همان نظري را که به همه کانديداها دادند، به من هم دادند.

  50 : 17 // جانشین ستاد انتخابات کشور تعداد داوطلبان روز چهارم انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم را 123 نفر اعلام کرد. حسنعلی نوری به خبرنگاران گفت: مجموع کل داوطلبین در پایان روز چهارم 366 نفر است. از این تعداد 12 نفر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

  00 : 18 // چهارمین روز از ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری پایان یافت. فردا روز پایانی برنامه ثبت نام از نامزدها خواهد بود و طبق اعلام وزارت کشور این زمان تمدید نخواهد شد.


 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • چگونه کشورهایی که دارو را برما تحریم کرده اند واکسن کرونا هدیه می دهند
 • تخصیص ۵۰ هکتار زمین جدید برای تاسیس گلخانه و تولید بذر هیبریدی در رودان
 • دستگیری ۱۴متهم تحت تعقیب قضایی و انتظامی در رودان
 • نخستين وركشاپ آموزشي «مي خواهم بازيگر شوم» در رودان برگزار مي شود
 • یاد سردار دلها میان دانش آموزان روستای پشته‌ گیش بیکاه رودان
 • رقابت دوی صحرانوردی در رودان
 • سه فوتی جدید ناشی از کرونا در رودان و بندرعباس
 • راه، برق و اینترنت عمده‌ترین مشکلات دهنو رهدار می باشد/ مردم رهدار چشم انتظار یاری مسئولین رودان
 • کسب مقام دوم کشوری دانش آموز رودانی در دومین جشنواره علمی زیست فناوری
 • تخصیص اعتبار جهت احداث 400واحد مسکن روستایی در رودان/ 19هزار واحد مسکونی غیر مقاوم در رودان وجود دارد
 • پدر شهید «اصغر سالاری» آسمانی شد
 • مروری بر وصیت نامه شهید شیرو داوری/مرگ بر آمریکا فراموش نشود
 • شهید سلیمانی الگو خدمتی مدیران باشد/ضرورت استفاده از ظرفیت های فضای مجازی جهت معرفی دستاورد های انقلاب اسلامی
 • توزیع بیش از ۲هزار بسته معیشتی و یکصد دستگاه یخچال بین نیازمندان رودانی
 • روستایی که بین ۲استان بلاتکلیف است/ ترک تحصیل دانش آموزان«خراوی»
 • خسارت بیش از۶۸۰ میلیارد ریال به محصولات کشاورزی بر اثر سرما در هرمزگان
 • آمریکایی ها بعد از شهادت حاج قاسم روز خوشی ندارند/سیلی های محکم تری در راه است
 • ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است/غربی‌ها باید تمامی تحریم‌ها را بردارند
 • ۱۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان هرمزگانی در طرح سردار سلیمانی توزیع شد
 • بزرگداشت شهید روشی همزمان با مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در رودان
 • مروری بر وصیت نامه شهید غلامشاه افساء/برای حفظ اسلام در راه خدا صبر کنید
 • توزیع 47سری جهیزیه بین زوج های نیازمند رودانی
 • علمدار اسلام‌آباد فاتح پیکارهای فوتبال «جام مرد میدان» در رودان شد
 • مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت «سردار حاج قاسم سلیمانی» در رودان برگزار شد
 • توزیع ۶۰۰بسته‌ معیشتی و بهداشتی در رودان
 • بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی از محل موقوفات درهرمزگان توزیع شده است
 • شهید سلیمانی در همه امور مطیع امر رهبری بود/ ضرورت رسیدگی به وضعیت اینترنت در رودان
 • آمادگی توزیع روغن در بیش از ۴۵۰ مرکز در رودان
 • اخلاص مهمترین ویژگی اخلاقی شهید سلیمانی بود/ مکتب حاج قاسم در بین اقشار مختلف جامعه نهادینه شده است
 • شهید سلیمانی در اوج ولایت مداری و اخلاص بود
 • چاه جدید برنطین رودان وارد مدار تولید شد
 • مشت محکم مردم بر تابوت امپریالیستی آمریکا و صهیونیسم در حماسه ۹ دی
 • حماسه ۹دی سرمشقی برای گام دوم انقلاب اسلامی/ بصیرت مردم ایران رمز پیروزی در مقابل فتنه های دشمنان است
 • بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی در نخستین سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی در رودان برگزار می شود
 • مروری بر وصیت نامه شهید غلام جعفرزاده/ پشتیبان ولایت فقیه باشید
 • مردمی بودن و ولایت پذیری از ویژگی های برجسته شهید سلیمانی بود
 • نخستین مرکز نوآوری بخش تعاون هرمزگان در رودان افتتاح شد
 • دو جان باخته جدید کرونا در بندرعباس و رودان/ آمار کرونا در هرمزگان کاهش قابل توجهی داشته است
 • تست رایگان کرونا در رودان به شرط تأیید پزشک انجام می شود
 • ۱۰متهم فراری در رودان دستگیر شدند
 • کشف بیش از ۲۳۴ کیلوگرم مواد مخدر در رودان
 • دارندگان سهام عدالت برای دریافت سود در سامانه «سجام» ثبت نام کنند
 • حق مردم ایستادن در صف مرغ و روغن نیست/ ۹دی روز بصیرت و پشتیبانی از ولایت فقیه است
 • بهره برداری از گلخانه و نهالستان مجتمع کشاورزی اردوگاه رودان
 • بانوان فوتسالیست رودانی لیگ برتری شدند
 • اشک ها و وداع مردم شهید پرور ایران با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی+فیلم
 • اعتراف مصطفی معین به مداخله واکسن های غربی کرونا در زنجیره ژنتیکی انسان!
 • خطر بزرگ واکسن اروپایی آمریکایی با پیوند زنجیره ژنتیکی ویروس کرونا با انسان
 • دانشجویان بسیجی از پرستاران بیمارستان امام علی(ع) رودان قدردانی کردند
 • مروری بر وصیت نامه شهید نصرالله روشی/ نماز اول وقت و تلاوت قرآن را قطع نکنید
 • برداشت ۲۴ هزار تن میگوی پرورشی در هرمزگان
 • لیگ برتر فوتبال جوانان هرمزگان از ۱۵ دیماه شروع می شود
 • تخصیص اعتبار تکمیل زیرساخت گردشگری زیارت سیدسلطان محمد(ع) رودان
 • اعمال محدودیت‌های کرونایی شب یلدا در همه شهر‌های هرمزگان/ دو فوتی جدید در رودان و بستک
 • بیش از 3هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز در رودان کشف شد
 • Untitled-1-Recovered123