رودان نيوز
 • کد خبر : 1755
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 مه, 2013 - 00:08
 •   

  گزارش چهارمین روز ثبت نام کاندیداها با نام نویسی 6 چهره سیاسی/ تاکنون 336 نفر/ 12 نفر کاندیدای زن

  امروز جمعه 20 اردیبهشت، چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری 92 در ستاد انتخابات کشور برگزار شد و 123 نفر ثبت نام کردند. آقایان عارف، حداد عادل، اعلمی، علی احمدی، زاکانی و رضایی رسما کاندیدای ریاست جمهوری شدند. در سه روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 243 […]

  امروز جمعه 20 اردیبهشت، چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری 92 در ستاد انتخابات کشور برگزار شد و 123 نفر ثبت نام کردند. آقایان عارف، حداد عادل، اعلمی، علی احمدی، زاکانی و رضایی رسما کاندیدای ریاست جمهوری شدند.

  در سه روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 243 نفر برای رقابت انتخاباتی سال 92 اعلام آمادگی کردند. علاوه بر حاشیه های روز نخست، چهره های انتخاباتی، آقایان واعظ زاده، لنکرانی، سعیدی کیا، روحانی و کواکبیان در همان روز اول، رسما اعلام نامزدی کردند. خسرو نصیرزاده و قاسم شعله سعدی نیز از چهره های نسبتا مطرح در این روز بودند که ثبت نام کردند.

  رودان نیوز- rudannews.ir

  دومین روز ثبت نام نسبت به روز اول، کمی بی سرو صداتر بود اما با متن و حاشیه هایی همراه بود و با حضور چند چهره خبرساز شد. ثبت نام محمود مظفر رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور و همچنین نام نویسی اولین کاندیدای زن،  از خبرهای این روز بود. در آخرین ساعات نیز ثبت نام حضور مصطفی چراغی حسن ختام حاشیه های دومین روز ثبت نام شد.

  تنها چهره اصلی این روز حسن سبحانی  با ثبت نام در ستاد انتخابات کشور رسما وارد کارزار انتخاباتی شد.

  اما روز سوم با وجود زمزمه هایی مبنی بر بی رونق بودن ثبت نام، چهار چهره مطرح میهمان ستاد انتخابات کشور شدند، آقایان (فلاحیان، غرضی، خرازی و احمدزاده کرمانی). چهره هایی مانند شهرام علمداری رئیس سابق اورژانس کشور نیز ثبت نام کردند و در این روز چند خانم نیز به جمع کاندیداها پیوستند. روز سوم همچون روزهای گذشته با حواشی مختلفی برگزار گردید.

  ***

  00 : 8 // امروز جمعه، چهارمین روز ثبت‌نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد.

  30 : 8 // علیرضا خامسیان، مسئول رسانه‌ای ستاد محمدرضا عارف و روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب، گفت: عارف ساعت 9 به وزارت کشور می آید تا ثبت‌نام کند.

  45 : 8 // داوطلب 82 ساله که از ساعت 4 صبح در مقابل وزارت کشور منتظر بازگشایی درهای ستاد انتخابات بود گفت: به دلیل 6 دوره کاندیدا شدن به “حاج آقا رئیس جمهور” معروف است. سید قنبر حیدری لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه تبریز، در سن 82 سالگی در مقطع کارشناسی ارشد روزنامه نگاری قبول شده و سابقه 5 دوره کاندیداتوری مجلس را نیز دارد و پیرترین دانشجوی ایران لقب گرفته است.

  50 : 8 // طبق گزارش ها علیرضا زاکانی پیش از ظهر امروز در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام می‌کند. محسن رضایی هم جمعه ثبت نام می کند. زمان ثبت نام ابوترابی نیز به شنبه موکول شد. طبق اعلام قبلی محمدباقر قالیباف هم صبح فردا شنبه در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام می‌کند.

  05 : 9 // محمدرضا عارف وارد وزارت کشور شد. علی صوفی وزیر تعاون دولت اصلاحات و مرتضی حاجی رئیس بنیاد باران او را همراهی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری همراهی می‌کنند.

  08 : 9 // بهمن لامئي معاون مدير عامل بيمه ايران به منظور ثبت نام در انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد.

  14 : 9 // محمد رضا عارف، معاون اول دولت اصلاحات و وزیر دولت کارگزاران در اولین اظهارنظر خود گفت: از همین حالا تا پایان شمارش آرا و اعلام نتایج پایبند به قانون هستم‬.

  45 : 9 // حداد عادل تا دقایقی دیگر وارد وزارت کشور می شود.

  48 : 9 // محمد رضا عارف در نشست خبری در محل ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه “اگر اصلاح‌طلبان با اجماع بیایند، کاندیدایشان پیروز می‌شود” گفت: روند اجماع در جبهه اصلاحات به خوبی پیش می رود و امیدواریم طی روزهای آینده نتیجه آن به استحضار مردم برسد.

  عارف اضافه کرد: اجماعی بین بنده، شریعتمداری، جهانگیری و مهرعلیزاده در حال شکل‌گیری است. حسن روحانی خودش گفته من اصولگرایم و من که گفتم او اصلاح طلب نیست به حرف خودش استناد کردم.

  15 : 10 // عارف در پاسخ به سوالی درباره اینکه رقیب اصلی خود را چه کسی می دانید، گفت: رقیب اصلی من عدم حضور مردم است و اگر مردم نیایند شکست خورده‌ام اما اگر بیایند پیروز هستم. وی همچنین در پاسخ به این سوال که رنگ انتخاباتی شما چیست، افزود: همه رنگ‌ها را دوست دارم چون دربرگیرنده همه قومیت‌ها هستند اما رنگ سفید دربرگیرنده همه رنگها است.

  25 : 10 // میر مجید‌ میر زند‌ه د‌ل، د‌بیر کل ائتلاف تشکل‌های مرد‌می کشور هم به جمع کاندیداهای ریاست جمهوری 92 پیوست.

  45 : 10 // غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف پیشرفت برای ثبت نام در یازدهمین دوره ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

  47 : 10 // اکبر اعلمی، فعال اصلاح طلب و نماینده سابق مجلس برای ثبت نام به وزارت کشور وارد شد. اعلمی گفته است که به عنوان يک چهره مستقل و با شعار “احياي منشور نوفل لوشاتو”  وارد انتخابات مي شود.

  50 : 10 // حداد عادل هنگام ورود به وزارت کشور به خبرنگاران گفت: همه‌ عوامل موثر در انتخاب گزینه‌ نهایی ائتلاف پیشرفت را به کار می‌گیریم. حداد در پاسخ به سوالی در خصوص نظرسنجی در مورد گزینه نهایی گفت: نظرسنجی یکی از عوامل است.

  حداد در پاسخ به سوالی در مورد حمایتش از قالیباف و اینکه آیا قالیباف گزینه نهایی است، تاکید کرد: حمایتم از قالیباف به معنای این نبود که گزینه نهایی ائتلاف است بلکه اگر علیه هر کس دیگری بی‌انصافی می‌شد از او حمایت می‌کردم کما اینکه اگر علیه ولایتی هم صحبت کنند من دفاع می‌کنم.

  00 : 11 // بر اساس گزارش ها از آغاز چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات رياست جمهوري 92، تا ساعت 00 : 11 قبل از ظهر، تعداد ثبت نام کنندگان به 28 نفر رسیده است.

  20 : 11 // مرتضی حاجی وزیر دولت اصلاحات که به همراه عارف به ستاد انتخابات کشور آمد، از کاندیداتوری هاشمی و خاتمی اظهار بی اطلاعی کرد.

  21 : 11 // طبق شنیده ها صبح امروز پيشرو تيم حفاظت “آيت الله علي اکبر هاشمي رفسنجاني” با حضور در ستاد انتخابات کشور شرايط را براي حضور احتمالي رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام مورد ارزيابي قرار داده است.

  30 : 11 // علیرضا زاکانی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

   

  زاکانی در بدو ورود به خبرنگاران گفت: هنوز رنگ انتخاباتی‌ام را انتخاب نکرده ام اما مرامنامه‌ام این هفته منتشر می‌شود که شامل اصول و راهبردهایی است.

  زاکانی اضافه کرد: به نفع هیچ کس کنار نمی‌روم اما اگر آقای جلیلی در انتخابات ثبت نام کند، با او  ائتلاف می‌کنم ولی در جلسه‌ای که با او داشتم، گفت که آمدنش هنوز مشخص نیست.

  20 : 12 // علیرضا علی‌احمدی وزیر آموزش و پرورش دولت اول احمدی نژاد به عنوان سومین وزیر دولت نهم در انتخابات ثبت‌نام کرد. وی گفت با شعار پیشرفت و به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کند.

  30 : 12 //  زاکانی در نشست خبری خود در ستاد انتخابات کشور به خبرنگاران گفت: دلیل حضورم، توجه و اهتمام برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است. به گفته وی، ما قائل به حاکمیت تفکر انقلابی و جهادی در کشوریم؛ عطر دلنشین این تفکر در دفاع مقدس فضای کشور را فراگرفته بود لذا خواستار بازگشت به همان حال و هوای برادری و همبستگی و حرکت در مسیر خدمتگزاری شریف به مردم هستیم.

  20 : 13 //  محسن رضایی که در راه وزارت کشور است تا دقایقی دیگر برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهم به ستاد انتخابات کشور می‌رود.

  45 : 14 // مصطفي محمدنجار وزير کشور دقايقي پيش از ستاد انتخابات کشور بازديد کرد. وزیر کشور مجموع آمار ثبت‌نام کنندگان را تا لحظه اعلام، 336 نفر اعلام کرد.

  05 : 15 // محسن رضايي، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام به منظور ثبت نام در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري وارد ستاد انتخابات کشور شد. محسن رضایی به همراه همسرش، فرزندانش و امیدوار رضایی به وزارت کشور آمد.

  20 : 15 // تعداد هواداران رضایی که به حدود 800 نفر می رسد با شعار “سلام بر خمینی، درود بر خامنه‌ای” از رضایی اسقبال کردند.

  عبدالحسین روح‌الامینی که همراه رضایی بود، حرکت جمعیت هوادار را خودجوش خواند و گفت: این افراداز نماز جمعه به ستاد انتخابات آمده‌اند؛ این افراد حامیان رضایی هستند و حضورشان مصداق تخلفات تبلیغاتی به حساب نمی‌آید.

  55 : 15 // محسن رضایی در نشست خبری خود با بیان اینکه اینک که ایران عزیز در نتیجه یک رویارویی نابرابر در برابر شدیدترین تحریم های غرب و برخی سوءتدبیرها و ناکارآمدیهای مدیریتی در دخل دست و پنجه نرم می‌کند گفت: برای عبور از این شرایط نیازمند خلق حماسه بزرگ هستیم. رضایی گفت: این امر از دل یک آسیب شناسی صادقانه و درک واقع بینانه از کشور برای پیشرفت ایران بزرگ و اسلامی بیرون می‌آید.

  00 : 16 // رضایی: من با کمک متخصصان باتجربه با طراحی برنامه علمیاتی در مدت زمان کوتاهی ضمن توقف سقوط ارزش ملی که در حد دفاع از مرزها آن را با ارزش می‌دانیم، در آینده نزدیک ریال را به معتبرترین پولهای دنیا تبدیل می ‌کنیم.

  20 : 16 // رضایی در پاسخ به سوالی با تاکید بر اینکه به نفع هاشمی رفسنجانی کنار نمی‌کشد، اظهار داشت: تکلیف خودم، دست خودم هست و آزادگی‌ام را به هیچکس نمی‌فروشم.

  20 : 17 // رضایی کانديداي احتمالي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: دو – سه ماه پيش با مقام معظم رهبري ملاقات کردم و سپس سفرهاي استاني ام را آغاز کرده و ايشان همان نظري را که به همه کانديداها دادند، به من هم دادند.

  50 : 17 // جانشین ستاد انتخابات کشور تعداد داوطلبان روز چهارم انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم را 123 نفر اعلام کرد. حسنعلی نوری به خبرنگاران گفت: مجموع کل داوطلبین در پایان روز چهارم 366 نفر است. از این تعداد 12 نفر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

  00 : 18 // چهارمین روز از ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری پایان یافت. فردا روز پایانی برنامه ثبت نام از نامزدها خواهد بود و طبق اعلام وزارت کشور این زمان تمدید نخواهد شد.


 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • کارت واکسن، شرط دریافت خدمات در هرمزگان
 • دشمنان هیچ گاه نمی توانند اتحاد مسلمانان را خدشه دار کنند
 • توزیع ۵تن برنج و ۳ تن شکر با قیمت بازرگانی در فروشگاه منصف رودان
 • نگاهی به زندگانی حضرت مهدی(عج)
 • اولویت و هدف مسئولان رفع مشکلات مردم باشد/ دشمنان به دنبال تفرقه افکنی بین جوامع اسلامی هستند
 • وقف یک قطعه زمین باغی با نیت درمان و سلامت در بیکاه رودان
 • تجلیل از موتور سیکلت سواران قانونمند در رودان+عکس
 • هوشمندی و ارتباط با مردم در عملکرد نیروی انتظامی مشهود است
 • «پدافند غیرعامل» ضرورتی که باید در جامعه تبیین شود
 • تشییع پیکر مادر شهید «محمد چراغی» در رودان
 • بیش از 81درصد مردم رودان واکسن کرونا دریافت کرده‌اند/ واکسینه شدن 77درصد جمعیت دانش آموزی رودان
 • دانش آموزان روستای خراوی بین کرمان و هرمزگان بار دیگر به مدرسه می روند
 • صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در رودان برگزار شد+عکس
 • همدلی سران قوا مایه امید مردم است/ امروز نیروی دریایی سپاه، قدرت اول خلیج فارس است
 • کاهش 14درصدی سرقت در رودان/ کشفیات مواد مخدر در رودان 60درصد افزایش داشته است
 • مراسم عزاداری شهادت امام رضا(ع) بصورت زنده از امام زاده سید سلطان محمد(ع) رودان پخش می شود
 • دامپزشکی به عنوان خط مقدم عرصه بهداشت و سلامت جامعه نقش آفرینی می کند
 • ۱۰عنوان برنامه در هفته وقف در رودان برگزار می شود/ صدور حکم ۹پرونده خلع ید و موقوفه خواری
 • سومین سوگواره نوحه های نشسته در بخش جغین برگزار شد
 • مرکز تخصصی حوزه علمیه رودان افتتاح شد
 • همایش نواها و آواهای آیینی مذهبی در رودان برگزار شد
 • تخصیص اعتبار 80میلیارد ریال برای آسفالت روستای بادافشان رودان
 • 30سال از انتظار برای آسفالت جاده روستای بادافشان می گذرد/ سنگ نوشته های بادافشان، ظرفیت از دست رفته گردشگری در رودان
 • عامل شهادت مأمور انتظامی در بندرعباس دستگیر شد
 • پاسخ جمهوری اسلامی ایران به هر تجاوزی کوبنده است/ ترکیه و آذربایجان به دام اسرائیل و آمریکا نیفتند
 • آب به روستای «کم کرت جغین» رسید
 • جست‌وجوی خواستگاه شعار «ما می‌توانیم» در دوران دفاع مقدس
 • ۱۲۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان دهستان فاریاب توزیع شد
 • افزایش ظرفیت پهنای باند تلفن همراه روستایی در میناب و رودان
 • مادر شهید «موسی نجفی زاده» دعوت حق را لبیک گفت
 • کشف ۲۷۰ کیلوگرم مواد افیونی در رودان
 • جوانان جغین رودان همچنان در انتظار چمن ورزشگاه
 • مراسم گرامیداشت شهدای بخش رودخانه رودان برگزار شد+تصویر
 • کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی مردم رودان به دانش آموزان نیازمند
 • توزیع بسته های معیشتی و کمک های مومنانه در شهرستان رودان
 • دفاع مقدس راه مقاومت در برابر دشمنان را نشان داد/ نسل جدید باید بداند که نظام و انقلاب چگونه به این جایگاه رسیده است
 • سارقان قطعات خودرو در دام پلیس رودان
 • پس از یک دهه انتظار، آسفالت مسکن مهر رودان کلید خورد
 • آغاز واکسیناسیون دانش آموزان در رودان
 • وعده‌های مدیران ورزش هرمزگان همچنان بی سرانجام/ دوندگان رودانی در کوه‌های اطراف شهر تمرین می کنند
 • روحیه جهادی، مهمترین رکن تحقق عدالت در دولت است
 • حضور سه هرمزگانی در لیگ برتر وزنه برداری
 • آغاز واکسیناسیون جمعیت بالای ۱۸ سال در روستا‌های رودان
 • واکسیناسیون مردم رودان علیه کرونا2
 • علاقه‌مندان به حضور در شورایارهای محلات رودان ثبت نام کنند
 • تزریق بیش از ۵۶ هزار دوز واکسن کرونا برای گروه‌های هدف رودان
 • بسیج برای ریشه کنی کرونا به میدان آمده است
 • پویش مهربانی «سرمشق مهر» در هرمزگان آغاز شد
 • گزارش تصویری| همایش سه ساله‌های حسینی در رودان برگزار شد
 • آینده مبهم لیموکاران رودانی| کشاورزان سرگردان شدند
 • نمازجمعه بزرگترین کنگره عظیم جامعه اسلامی پس از فریضه حج است/ بیمارستان، خط مقدم و کادر درمان، رزمندگان مقابله با کرونا هستند
 • نماز جمعه رودان پس از ماه‌ها تعطیلی کرونایی فردا برگزار می‌شود
 • توزیع بیش از ۳۰۰بسته معیشتی در طرح «شمیم حسینی» رودان
 • شهردار جدید رودان معارفه شد
 • فیلم| واکسیناسیون مردم رودان علیه کرونا
 • Untitled-1-Recovered123