رودان نيوز
 • کد خبر : 1755
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 مه, 2013 - 00:08
 •   

  گزارش چهارمین روز ثبت نام کاندیداها با نام نویسی 6 چهره سیاسی/ تاکنون 336 نفر/ 12 نفر کاندیدای زن

  امروز جمعه 20 اردیبهشت، چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری 92 در ستاد انتخابات کشور برگزار شد و 123 نفر ثبت نام کردند. آقایان عارف، حداد عادل، اعلمی، علی احمدی، زاکانی و رضایی رسما کاندیدای ریاست جمهوری شدند. در سه روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 243 […]

  امروز جمعه 20 اردیبهشت، چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری 92 در ستاد انتخابات کشور برگزار شد و 123 نفر ثبت نام کردند. آقایان عارف، حداد عادل، اعلمی، علی احمدی، زاکانی و رضایی رسما کاندیدای ریاست جمهوری شدند.

  در سه روز گذشته از زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، در مجموع 243 نفر برای رقابت انتخاباتی سال 92 اعلام آمادگی کردند. علاوه بر حاشیه های روز نخست، چهره های انتخاباتی، آقایان واعظ زاده، لنکرانی، سعیدی کیا، روحانی و کواکبیان در همان روز اول، رسما اعلام نامزدی کردند. خسرو نصیرزاده و قاسم شعله سعدی نیز از چهره های نسبتا مطرح در این روز بودند که ثبت نام کردند.

  رودان نیوز- rudannews.ir

  دومین روز ثبت نام نسبت به روز اول، کمی بی سرو صداتر بود اما با متن و حاشیه هایی همراه بود و با حضور چند چهره خبرساز شد. ثبت نام محمود مظفر رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور و همچنین نام نویسی اولین کاندیدای زن،  از خبرهای این روز بود. در آخرین ساعات نیز ثبت نام حضور مصطفی چراغی حسن ختام حاشیه های دومین روز ثبت نام شد.

  تنها چهره اصلی این روز حسن سبحانی  با ثبت نام در ستاد انتخابات کشور رسما وارد کارزار انتخاباتی شد.

  اما روز سوم با وجود زمزمه هایی مبنی بر بی رونق بودن ثبت نام، چهار چهره مطرح میهمان ستاد انتخابات کشور شدند، آقایان (فلاحیان، غرضی، خرازی و احمدزاده کرمانی). چهره هایی مانند شهرام علمداری رئیس سابق اورژانس کشور نیز ثبت نام کردند و در این روز چند خانم نیز به جمع کاندیداها پیوستند. روز سوم همچون روزهای گذشته با حواشی مختلفی برگزار گردید.

  ***

  00 : 8 // امروز جمعه، چهارمین روز ثبت‌نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد.

  30 : 8 // علیرضا خامسیان، مسئول رسانه‌ای ستاد محمدرضا عارف و روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب، گفت: عارف ساعت 9 به وزارت کشور می آید تا ثبت‌نام کند.

  45 : 8 // داوطلب 82 ساله که از ساعت 4 صبح در مقابل وزارت کشور منتظر بازگشایی درهای ستاد انتخابات بود گفت: به دلیل 6 دوره کاندیدا شدن به “حاج آقا رئیس جمهور” معروف است. سید قنبر حیدری لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه تبریز، در سن 82 سالگی در مقطع کارشناسی ارشد روزنامه نگاری قبول شده و سابقه 5 دوره کاندیداتوری مجلس را نیز دارد و پیرترین دانشجوی ایران لقب گرفته است.

  50 : 8 // طبق گزارش ها علیرضا زاکانی پیش از ظهر امروز در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام می‌کند. محسن رضایی هم جمعه ثبت نام می کند. زمان ثبت نام ابوترابی نیز به شنبه موکول شد. طبق اعلام قبلی محمدباقر قالیباف هم صبح فردا شنبه در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام می‌کند.

  05 : 9 // محمدرضا عارف وارد وزارت کشور شد. علی صوفی وزیر تعاون دولت اصلاحات و مرتضی حاجی رئیس بنیاد باران او را همراهی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری همراهی می‌کنند.

  08 : 9 // بهمن لامئي معاون مدير عامل بيمه ايران به منظور ثبت نام در انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد.

  14 : 9 // محمد رضا عارف، معاون اول دولت اصلاحات و وزیر دولت کارگزاران در اولین اظهارنظر خود گفت: از همین حالا تا پایان شمارش آرا و اعلام نتایج پایبند به قانون هستم‬.

  45 : 9 // حداد عادل تا دقایقی دیگر وارد وزارت کشور می شود.

  48 : 9 // محمد رضا عارف در نشست خبری در محل ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه “اگر اصلاح‌طلبان با اجماع بیایند، کاندیدایشان پیروز می‌شود” گفت: روند اجماع در جبهه اصلاحات به خوبی پیش می رود و امیدواریم طی روزهای آینده نتیجه آن به استحضار مردم برسد.

  عارف اضافه کرد: اجماعی بین بنده، شریعتمداری، جهانگیری و مهرعلیزاده در حال شکل‌گیری است. حسن روحانی خودش گفته من اصولگرایم و من که گفتم او اصلاح طلب نیست به حرف خودش استناد کردم.

  15 : 10 // عارف در پاسخ به سوالی درباره اینکه رقیب اصلی خود را چه کسی می دانید، گفت: رقیب اصلی من عدم حضور مردم است و اگر مردم نیایند شکست خورده‌ام اما اگر بیایند پیروز هستم. وی همچنین در پاسخ به این سوال که رنگ انتخاباتی شما چیست، افزود: همه رنگ‌ها را دوست دارم چون دربرگیرنده همه قومیت‌ها هستند اما رنگ سفید دربرگیرنده همه رنگها است.

  25 : 10 // میر مجید‌ میر زند‌ه د‌ل، د‌بیر کل ائتلاف تشکل‌های مرد‌می کشور هم به جمع کاندیداهای ریاست جمهوری 92 پیوست.

  45 : 10 // غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف پیشرفت برای ثبت نام در یازدهمین دوره ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

  47 : 10 // اکبر اعلمی، فعال اصلاح طلب و نماینده سابق مجلس برای ثبت نام به وزارت کشور وارد شد. اعلمی گفته است که به عنوان يک چهره مستقل و با شعار “احياي منشور نوفل لوشاتو”  وارد انتخابات مي شود.

  50 : 10 // حداد عادل هنگام ورود به وزارت کشور به خبرنگاران گفت: همه‌ عوامل موثر در انتخاب گزینه‌ نهایی ائتلاف پیشرفت را به کار می‌گیریم. حداد در پاسخ به سوالی در خصوص نظرسنجی در مورد گزینه نهایی گفت: نظرسنجی یکی از عوامل است.

  حداد در پاسخ به سوالی در مورد حمایتش از قالیباف و اینکه آیا قالیباف گزینه نهایی است، تاکید کرد: حمایتم از قالیباف به معنای این نبود که گزینه نهایی ائتلاف است بلکه اگر علیه هر کس دیگری بی‌انصافی می‌شد از او حمایت می‌کردم کما اینکه اگر علیه ولایتی هم صحبت کنند من دفاع می‌کنم.

  00 : 11 // بر اساس گزارش ها از آغاز چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات رياست جمهوري 92، تا ساعت 00 : 11 قبل از ظهر، تعداد ثبت نام کنندگان به 28 نفر رسیده است.

  20 : 11 // مرتضی حاجی وزیر دولت اصلاحات که به همراه عارف به ستاد انتخابات کشور آمد، از کاندیداتوری هاشمی و خاتمی اظهار بی اطلاعی کرد.

  21 : 11 // طبق شنیده ها صبح امروز پيشرو تيم حفاظت “آيت الله علي اکبر هاشمي رفسنجاني” با حضور در ستاد انتخابات کشور شرايط را براي حضور احتمالي رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام مورد ارزيابي قرار داده است.

  30 : 11 // علیرضا زاکانی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

   

  زاکانی در بدو ورود به خبرنگاران گفت: هنوز رنگ انتخاباتی‌ام را انتخاب نکرده ام اما مرامنامه‌ام این هفته منتشر می‌شود که شامل اصول و راهبردهایی است.

  زاکانی اضافه کرد: به نفع هیچ کس کنار نمی‌روم اما اگر آقای جلیلی در انتخابات ثبت نام کند، با او  ائتلاف می‌کنم ولی در جلسه‌ای که با او داشتم، گفت که آمدنش هنوز مشخص نیست.

  20 : 12 // علیرضا علی‌احمدی وزیر آموزش و پرورش دولت اول احمدی نژاد به عنوان سومین وزیر دولت نهم در انتخابات ثبت‌نام کرد. وی گفت با شعار پیشرفت و به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کند.

  30 : 12 //  زاکانی در نشست خبری خود در ستاد انتخابات کشور به خبرنگاران گفت: دلیل حضورم، توجه و اهتمام برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است. به گفته وی، ما قائل به حاکمیت تفکر انقلابی و جهادی در کشوریم؛ عطر دلنشین این تفکر در دفاع مقدس فضای کشور را فراگرفته بود لذا خواستار بازگشت به همان حال و هوای برادری و همبستگی و حرکت در مسیر خدمتگزاری شریف به مردم هستیم.

  20 : 13 //  محسن رضایی که در راه وزارت کشور است تا دقایقی دیگر برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهم به ستاد انتخابات کشور می‌رود.

  45 : 14 // مصطفي محمدنجار وزير کشور دقايقي پيش از ستاد انتخابات کشور بازديد کرد. وزیر کشور مجموع آمار ثبت‌نام کنندگان را تا لحظه اعلام، 336 نفر اعلام کرد.

  05 : 15 // محسن رضايي، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام به منظور ثبت نام در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري وارد ستاد انتخابات کشور شد. محسن رضایی به همراه همسرش، فرزندانش و امیدوار رضایی به وزارت کشور آمد.

  20 : 15 // تعداد هواداران رضایی که به حدود 800 نفر می رسد با شعار “سلام بر خمینی، درود بر خامنه‌ای” از رضایی اسقبال کردند.

  عبدالحسین روح‌الامینی که همراه رضایی بود، حرکت جمعیت هوادار را خودجوش خواند و گفت: این افراداز نماز جمعه به ستاد انتخابات آمده‌اند؛ این افراد حامیان رضایی هستند و حضورشان مصداق تخلفات تبلیغاتی به حساب نمی‌آید.

  55 : 15 // محسن رضایی در نشست خبری خود با بیان اینکه اینک که ایران عزیز در نتیجه یک رویارویی نابرابر در برابر شدیدترین تحریم های غرب و برخی سوءتدبیرها و ناکارآمدیهای مدیریتی در دخل دست و پنجه نرم می‌کند گفت: برای عبور از این شرایط نیازمند خلق حماسه بزرگ هستیم. رضایی گفت: این امر از دل یک آسیب شناسی صادقانه و درک واقع بینانه از کشور برای پیشرفت ایران بزرگ و اسلامی بیرون می‌آید.

  00 : 16 // رضایی: من با کمک متخصصان باتجربه با طراحی برنامه علمیاتی در مدت زمان کوتاهی ضمن توقف سقوط ارزش ملی که در حد دفاع از مرزها آن را با ارزش می‌دانیم، در آینده نزدیک ریال را به معتبرترین پولهای دنیا تبدیل می ‌کنیم.

  20 : 16 // رضایی در پاسخ به سوالی با تاکید بر اینکه به نفع هاشمی رفسنجانی کنار نمی‌کشد، اظهار داشت: تکلیف خودم، دست خودم هست و آزادگی‌ام را به هیچکس نمی‌فروشم.

  20 : 17 // رضایی کانديداي احتمالي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: دو – سه ماه پيش با مقام معظم رهبري ملاقات کردم و سپس سفرهاي استاني ام را آغاز کرده و ايشان همان نظري را که به همه کانديداها دادند، به من هم دادند.

  50 : 17 // جانشین ستاد انتخابات کشور تعداد داوطلبان روز چهارم انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم را 123 نفر اعلام کرد. حسنعلی نوری به خبرنگاران گفت: مجموع کل داوطلبین در پایان روز چهارم 366 نفر است. از این تعداد 12 نفر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

  00 : 18 // چهارمین روز از ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری پایان یافت. فردا روز پایانی برنامه ثبت نام از نامزدها خواهد بود و طبق اعلام وزارت کشور این زمان تمدید نخواهد شد.


 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • کنکور سراسری با حضور یکهزار و ۵۸۶ داوطلب از فردا در رودان آغاز می شود
 • منزل۱۷نیازمند کمیز رودان ایزوگام‌ و مرمت شد/ ۲۳خانه این روستا در لیست خدمت
 • نیروی دریایی سپاه تا هر جا که بتواند برای مردم خدمت گذار خواهد بود
 • قصه تکراری لیمو، غصه هرساله باغداران / کشاورزان و باغداران رودانی از افت قیمت و نبود صنایع تبدیلی گلایه دارند
 • واکسیناسیون و نجات جان ۲۵۰ هزار ایرانی در سال/ ۲ سال و نیم مبارزه همزمان با «کرونا» و «تحریم دارو و واکسن»
 • نهضت بسیج سازندگی در راه آبادانی روستاهای رودان/ جهادگران بسیجی به دنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم
 • زنگ هشدار کاهش جمعیت به صدا در آمده است/ مردم به شایعات فضای مجازی دامن نزنند
 • دانش آموزان رودانی یک مقام نخست و دو عنوان برگزیده جشنواره نوجوان خوارزمی را از آن خود کردند
 • افزایش شمار تب کریمه کنگو در هرمزگان به ۶نفر
 • وضعیت کرونایی همه شهر‌های هرمزگان به جز جاسک آبی است
 • فوتبالیست رودانی به تیم ملی دعوت شد
 • پیگیری جهت جذب اعتبارات اولویت اول مدیران شهرستان باشد
 • حضور خدام امام رضا(ع) نسیم روح بخش رضوی را در شهرستان رودان طنین انداز کرد+تصوير
 • ۱۷تن انبه قاچاق در رودان کشف شد
 • امام بزرگوار روح جمهوری اسلامی است/ اعتقاد مردم و گرایش آنها به دین و انقلاب، امروز از اول انقلاب بیشتر است
 • جهاد با هدف برطرف کردن آسیب های آموزشی در دوران کرونایی/جهاد آموزشی آموزگاران رودانی در دوران کرونایی قابل تحسین است
 • همراهی و مشارکت دو هزار و 500جوان و نوجوان در فعالیت های جهادی و فرهنگی کانون علویون رودان
 • زمین لرزه ۴٫۵ ریشتری جناح هرمزگان را لرزاند
 • نقش اثرگذار مراکز مشاوره پلیس در ارتقاء سطح آگاهی عمومی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
 • ۳۲۰ برنامه آموزشی با محوریت فرهنگ سازی و ارتقای مشارکت عمومی اجرا شد/۳۷ گونه زیستی در هرمزگان با خطر انقراض مواجه هستند
 • ۷۴متهم در اجرای طرح ارتقاء و امنیت اجتماعی در رودان شناسایی و دستگیر شدند
 • فیلم‌ کوتاه “مادر فرشته” در رودان اکران شد/رونمایی از تصویر دیجیتال شهیده آرزو باهو
 • اعطاء بیش از هزار و ۴۰۰دستگاه لوازم خانگی به سیل‌زدگان رودان توسط بنیاد علوی
 • یادواره شهدای روستای سکل رودان برگزار شد+عکس و فيلم
 • عطر شهید گمنام در رودان پیچید+عکس
 • شهدا ارزشمندترین سرمایه های نظام و انقلاب هستند/ روحیه جهادی عامل پیش برد کارهاست
 • قتل زن ۳۸ساله در رودان/ قاتل در کمتر از ۲۴ساعت دستگیر شد
 • همخوانی سرود “سلام فرمانده” در رودان| گزارش تصویری
 • شکار غیرمجاز قوچ وحشی در رودان/ صیاد متخلف دستگیر شد
 • گزارش تصویری| بازخوانی سرود سلام فرمانده توسط دهه نودی های رودانی
 • رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی در رودان برگزار شد/ گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف پیشرو بوده اند
 • دامداران رودانی ضدعفونی آبشخورها را جدی بگیرند/ مایه کوبی بیش از ۱۴۰هزار راس دام از سال گذشته تاکنون
 • اقدامات اساسی در حوزه آب بخش رودخانه رودان صورت می گیرد/ نقش موثر شوراها و پیگیری های مستمر آنان در رفع مشکلات حوزه آب
 • کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در رودان راه اندازی می شود
 • افتخارات نوجوان رودانی در سینمای کشور/ تمام تلاشم را برای شناساندن فرهنگ و رسوم شهرم واستانم می گذارم
 • «آزادی فلسطین»، در صدر توییتر جهان قرار گرفت
 • زنده نگه داشتن روز قدس یعنی بیداری ملت ها علیه اسرائیل غاصب/ جامعه باید قدردان زحمات و تلاش های مقام معلم باشد
 • شعار انقلاب حمایت از فلسطین و محو رژیم صهیونیستی/ روز قدس، روز اسلام است
 • ۲۵سری جهیزیه به نوعروسان رودانی اهداء شد
 • ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌هاي توقيفي تا عید فطر در رودان ادامه دارد
 • اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، اعلام بیزاری از دشمنان اسلام است
 • جام رمضان رودان| چهره چهار تیم برتر مشخص شد
 • اتحاد مسلمانان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین کابوسی برای رژیم صهیونسیتی/ اهانت به قرآن کریم اهانت به همه ادیان و کتب الهی است
 • هشتگ #علمداران_خلیج _فارس جزو برترین های توییتر فارسی شد
 • مصیب داوری چهره برگزیده سال هنر انقلاب در هرمزگان شد+ عکس
 • مرحله سی و دوم رزمایش مواسات و همدلی در رودان/ 4هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان رودان توزیع شد
 • مادر شهید معظم «علی سرحدی» به فرزند شهیدش پیوست
 • رودانی ها بیش از 240هزار دوز واکسن کرونا دریافت کرده اند/ واکسینه شدن فقط 21درصد از گروه سنی 5 تا 12 ساله رودان علیه کرونا
 • حساب شهرداری رودان مسدود شد/بدهی ۸۵ میلیارد ریالی دردسرساز شد
 • قرارگاه جهادی برای ارائه خدمات یکپارچه به محرومین در رودان تشکیل می شود
 • جهاد تبیین خنثی کننده نقشه های شوم رسانه ای و اقتصادی دشمن است
 • سوت جام رمضان رودان به صدا درآمد
 • تدبر در آیات قرآن، لازمه بهره گیری حداکثری از برکات ماه رمضان است
 • کشف و معدوم سازی یک تن و 200کیلوگرم گوشت و مرغ فاسد در رودان
 • استقرار بنادر در طول نوار سواحل متوازن باشد/ باید نهایت بهره را از حضور میهمانان جام جهانی قطر در جزایر قشم و کیش ببریم
 • Untitled-1-Recovered123