رودان نيوز
 • کد خبر : 2587
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 19 مه, 2013 - 10:23
 •   

  29 اردیبهشت/ آخرین اخبار و رویدادهای انتخابات ریاست جمهوری/ در حال بروز رسانی …

  تا ثبت افتخاری دیگر برای میهن 26 روز دیگر منتظر می مانیم. در تلاشیم تا هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم. * نشریه نشنال پست در گزارشی از برنامه دولت کانادا برای برگزاری کنفرانس گفتگوی جهانی در […]

  تا ثبت افتخاری دیگر برای میهن 26 روز دیگر منتظر می مانیم. در تلاشیم تا هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

  * نشریه نشنال پست در گزارشی از برنامه دولت کانادا برای برگزاری کنفرانس گفتگوی جهانی در دانشگاه تورنتو با حضور “جان برد” وزیرخارجه این کشور , با هدف “تعامل با مخالفین ایران” در آستانه انتخابات 24 خرداد خبر داد.

  * سلیمی نمین تحلیلگر مسائل سیاسی معتقد است: آمدن آقای هاشمی در آرایش انتخابات تغییر خاصی ایجاد نکرد، در واقع ایشان یک ضلع از انتخابات را نمایندگی می‌کند. آقای هاشمی با یک برنامه‌ریزی توانست در دو جبهه اصولگرایی و اصلاح‌طلبی تکثر نامزد به‌وجود آورد و سپس با نامزدی خود در اردوگاه اصلاحات، عامل انسجام بخشی لقب گیرد؛ به عبارت دیگر آقای هاشمی عناصری از کارگزاران و سایر گروه‌های اصلاح‌طلب را فعال کرد.

  * بهداد معاون سیاسی دفتر رییس‌جمهوری گفت: احمدی‌ نژاد ده‌ها میلیون طرفدار دارد كه خواستار ادامه راه و مرام دولت های نهم و دهم هستند.

  * یامین پور کارشناس مسائل فرهنگی گفت: در سال 82 هاشمی و نیروهایش با اصلاح طلبان پیوند خوردند و ائتلاف اصلاح طلبان به وجود آمد و این در حالی بود که هاشمی رفسنجانی بدترین فحاشی‌ها را از جانب اصلاح طلبان دیده بود.

  *  حسین شریعتمداری، با بیان اینکه جریان مشترک فتنه و انحراف برای دوئل آمده نه رقابت انتخاباتی، بیان داشت: یک قاعده سیاسی وجود دارد مبنی بر اینکه هر کس به خط آخر رسیده به سیم آخر می زند و جریان مشترک فتنه و انحراف به نظر می رسد که دچار این وضعیت شده است.

  00 : 21 //

  * نشریه اکونومیست در خصوص ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری نوشت: وزارت کشور جمهوری اسلامی به مدت پنج روز درهای خود را به روی همگان بازگذاشت و از داوطلبان ریاست جمهوری دعوت کرد برای انتخابات ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) ثبت نام کنند. چند دقیقه ای به پایان مهلت نمانده بود که یک رئیس جمهور پیشین، اکبر هاشمی رفسنجانی، با اتومبیل بنز برای نامزدی ریاست جمهوری سر رسید.

  * رادیوفرانسه (rfi) در یادداشتی با کنار هم چیدن چند نمونه، دخالت یک کشور در انتخابات کشور دیگر را امری عادی جلوه داده و در نهایت نتیجه می گیرد که جانبداری غرب از آقای هاشمی رفسنجانی، موجه و متضمن منافع ایران و قدرت های خارجی است!

  00 : 20 //

  * سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این سوال که آیا نیاز نیست دوره قرنطینه برای اعضای شورای نگهبان در نظر گرفته شود؟، گفت: خیر. شورای نگهبان شنونده مطالب مختلف است و طبق اصول قانونی عمل می‌کند. اعضای شورای نگهبان مانند دیگر مردم در جامعه حضور دارند.

  * اسفندیار رحیم مشایی در دیدار با جمعی از طلاب حوزه علیمه قم با تاكید بر این كه من سرباز ولایت بوده و دربست با ولایت فقیه هستم و شیرازه من ولایت فقیه است، اظهارداشت: ما ولایت فقیه را به جهان عرضه می‌كنیم و معتقدیم جمهوری اسلامی نظامی است كه قابلیت ارائه به جهان را دارد.

  * مهدي محمدي کارشناس مسائ‫ل سياسي با بيان اينکه بعید است آيت‌الله رفسنجاني در انتخابات پیروز نشود و نتیجه را بپذیرد، گفت: در آینده نزدیک احمدی‌نژاد به عضو ستاد هاشمی تبدیل خواهد شد.

  * روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز با بررسی “دوران اوج و افول هاشمی در نظام و نزد مردم ایران” بازگشت وی را تقلایی برای رسیدن به روزهای خوش گذشته دانست.

  00 : 19 //

  * حدادعادل گفت: اگر آرای جلیلی بالا برود فرقی میان خودمان و او از نظر ائتلاف قائل نیستیم، چرا که بنای ما جلوگیری از تکثر کاندیداها در میان اصولگرایان است. نه اینکه فقط بنده، ولایتی و قالیباف انتخاب شویم. فلسفه ائتلاف ایجاب می‌کند که اگر آرای کسی بالا برود به آن توجه کنیم.

  * یک وبلاگ نویس در مطلبی به شرح تناقض ها و دروغ پراکنی بی بی سی فارسی در مورد قالیباف پرداخته و اتقان و مستند بودن این مطلب باعث شده که بهمن دارالشفایی از کارکنان بی بی سی به دروغگویی رسانه متبوع خود و اتقان این نقد اعتراف کند.

  * محسن رضایی گفت: بسیاری از کسانی که هم‌اکنون در اداره کشور هستند و یا شهید شده‌اند و بعضا هم برخی از آنها را مردم نمی‌شناسند، ‌مدیران قابلی هستند که در دوران مدیریتی ما تربیت شده اند.

  00 : 18 //

  * محسن هاشمی رفسنجانی بهرمانی که در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کرده است، بعد از رد صلاحیت از سوی هیات اجرایی استان تهران صبح امروز از سوی هیات نظارت استان تهران نیز مجوز حضور در انتخابات شورای شهر را نگرفت.

  * بشار اسد رئیس جمهور سوریه در مصاحبه ای گفت: به عقیده من انتخابات و تغییراتی که در ایران اتفاق می‌افتد چنانکه آمریکا در پی آن است نخواهد بود و هرگز رئیس جمهوری که ایران را به مترسک آمریکا تبدیل کند روی کار نمی‌آید. (اینجا)

  * شنیده ها حاکی است که در روزهاي پاياني هفته گذشته کامران باقري لنکراني نامزد جبهه پايداري براي ارائه برنامه هاي خود راهي شوراي نگهبان شده است.

  00 : 17 //

  * حمید رضا ترقی گفت: در صورت بهبود شرايط آقاي جليلي در نظر سنجي ها ممکن است نظر روحانيت نسبت به حمايت از ايشان تغيير کند.

  *  دختر عليرضا افتخاري – با انتشار نامه‌اي خطاب به عزت الله انتظامی بازيگر پيشکسوت سينما، تئاتر و تلويزيون، از نحوه بهره‌برداري سياسي از هنرمندان توسط جریان خاص گلايه کرد.

  * محمد هاشمی برادر آقای هاشمی رفسنجانی گفته: تمام وسائل و تجهيزات مورد نياز براي حفاظت از آقاي هاشمي از جمله ماشين بنز، از سوي محافظان آقاي هاشمي در خواست مي‌شود و از سوي سپاه انصار المهدي تامين مي‌شود.هيچ‌يک از اين وسائل مورد نياز براي محافظ از اشخاص، در تملک آن فرد قرار نمي‌گيرند.بلکه تجهيزات مورد نظر جز اموال دولت يا سپاه محسوب مي‌شود.

  * عبدالوحيد فياضي عضو فراکسيون اصولگرايان مجلس از انصراف علي اکبر هاشمي رفسنجاني خبر داده و گفته:امروز تعدادي از نمايندگان مجلس در صحن علني از  انصراف آقاي هاشمي خبر دادند که البته مجلس از صحت آن اطلاعي ندارند.

  * ساخت فیلم تبلیغاتی هاشمی رفسنجانی با اخبار و البته تکذیبیه های مختلفی همراه بوده و امروز همچنين مطرح شده است که کيومرث پوراحمد ساخت فيلم تبليغاتي هاشمي را برعهده گرفته است.

  * نماینده باقری لنکرانی در دانشگاه امیرکبیر گفت: احمدی‌نژاد کنونی با احمدی‌نژاد سال ۸۴ به طور کلی تفاوت دارد. ما هیچ‌گاه ادبیاتی همچون مکتب ایرانی و یا فراماسونی از احمدی‌نژاد سال ۸۴ به خاطر نداریم، وی ساخته و پرداخته مشایی است.

  * کوهکن دبیر سیاسی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه هنوز از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده‌ایم، گفت: ما رویه، برنامه و استراتژیک جبهه را دنبال خواهیم کرد، منتظر اعلام نظر شورای نگهبان هستیم تا به جمع بندی لازم برسیم.

  00 : 16 //

  * علیلو از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از احتمال انصراف حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد از ادامه حضور در رقابت‌های انتخاباتی خبر داد و گفت که وی احتمالاً امروز یا فردا با صدور بیانیه‌ای رسماً انصراف می‌دهد.

  * رسولی قائم مقام ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف بابیان اینکه عارف با هاشمی رقابت نمی‌کند، گفت: برای مشخص‌شدن نحوه عدم رقابت‌ عارف با هاشمی باید منتظر “تحولات آینده” بود.

  *  علیرضا زاکانی گفت: پیشنهادی بود که بعد از اعلام نظر شورای نگهبان تمامی کاندیداهای اصولگرا برای تعامل بیشتر و رسیدن به نتیجه نشست هایی را داشته باشیم و پیشنهاد دیگر نیز این بود که دوستانی نظیر آقایان حدادعادل، جلیلی، لنکرانی و بنده که هم فکر هستیم و همگرایی بیشتری با هم داریم یک کاندیدا را از میان خود معرفی کنیم.

  00 : 15 //

  * قالیباف شهردار تهران در مراسم تشییع پیکر آتش‌نشان شهید امید عباسی گفت: زندگی ما جز خدمت به مردم، دفاع از آرمان‌های انقلاب و دفاع از مردم چیز دیگری نیست.

  * رئيس هيئت نظارت بر انتخابات شوراي شهر استان تهران گفت: در شهر تهران از مجموع 1960 نفر کانديداي داوطلب انتخابات شوراي شهر تهران 1520 نفر تاييد صلاحيت قطعي شدند که اين تعداد در تجديدنظرها در حال افزايش است. وی 16 تا 22 خرداد‌ را فرصت تبليغات كانديداها اعلام کرد.

  * جبهه مردمي اصلاحات در بيانيه‌اي حمايت خود از هاشمی رفسنجاني را اعلام کرد.

  00 : 14 //

  * مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: کارگاه انتخابات بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در آستانه انتخابات اقدام به تدوین و انتشار جزوه‌های انتخاباتی شاخص با موضوع معرفی خطوط قرمز و معیارهای انقلاب اسلامی در ۹ دفتر کرده است.

  * جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از جمع‌آوری امضای نمایندگان مجلس برای حمایت از مواضع آیت‌الله جنتی خبر داد.

  * محمد رضا عارف داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه با توسعه مناطق مرزی، واژه مناطق محروم به کتاب‌های تاریخ سپرده خواهد شد، خاطرنشان کرد: همه ایرانیان از هر قوم، مذهب و نژادی که باشند و به هر زبانی که سخن بگویند، شهروند درجه یک هستند.

  * دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس ایجاد وحدت میان کاندیداهای اصولگرا برای جلوگیری از تکثر آرا را ضروری دانست و گفت: از هم‌اکنون تمام کاندیداها و طرفداران آنها ملزم به رعایت اخلاق انتخاباتی باشند.

  00 : 13 //

  * در مراسمی با حضور اعضای دفتر سیاسی حزب مردم‌سالاری، از ۵۰ برنامه مصطفی کواکبیان، کاندیدای اختصاصی این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری رونمایی شد.

  * نمایندگان مجلس در نامه‌ای از محمد حسن ابوترابی نایب رئیس اول مجلس خواستند تا از کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف دهد.

  * مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران با اشاره به حضور ۵ کاندیدای ریاست جمهوری از جریانات مختلف در همایش بیداری اسلامی و انتخابات ۹۲ گفت: به هر یک از آنها یک ساعت زمان برای سخنرانی و پاسخ به سؤالات داده خواهد شد.

  * جلیلی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری ترویج گفتمان انقلاب را فارغ از هر نتیجه‌ای در انتخابات یک پیروزی سترگ عنوان کرد و گفت: انتخابات و تبلیغات انتخاباتی برای ما تنها طریقیت ندارد، بلکه موضوعیت هم دارد.

  * آیت الله ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر میان اصولگرایان وحدت باشد موفقیت آنان صد درصد است.

  * زاکانی کانديداي رياست جمهوري گفت: هاشمی اصلاحات را ادامه دوره سازندگی عنوان کرد و اگر اکنون توصیه بازگشت به دوره سازندگی می‌شود، دعوت به قهقرایی است که انقلاب اسلامی را نادیده بگیرد و افتخاراتش را زیر پا بگذارد.

  * امسال هنوز برگزاری مناظره‌ها در هاله‌ای از ابهام است. یکی از دلایل آن نیز تعداد کاندیداهایی است که ثبت نام کرده‌اند. البته وجود برخی حاشیه‌ها در مناظره گذشته نیز مزید بر علت است و همین امر موجب شد تا رسانه ملی در این مورد کمی دست‌به عصاتر حرکت کند.

  00 : 12 //

  *  جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در بیانیه ای تاکید کرد: سخنان و نامه نگاری‌ها علیه آیت‌الله مصباح یزدی ادامه اظهارات سیاسیون شکست خورده ایست که در پی یافتن راهی برای بازگشت مجدد خود می‌گردند.

  * مصطفی کواکبیان گفته: شورای نگهبان هر تصمیمی بگیرد تابع‌ام ولی بسیار بعید می‌دانم شورای نگهبان من را در تایید صلاحیت‌ها رد کند.

  * محمد رضا صادق معاون تبلیغات ستاد انتخاباتی هاشمی با تاکید بر اینکه تا قبل از آغاز رسمی تبلیغات هیچ میتینگ انتخاباتی تدارک دیده نشده است، گفت: برای سپردن ساخت فیلم تبلیغاتی آیت‌الله هاشمی به کارگردان مشخص نیز هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم.

  * محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از قصد خود برای ماندن در انتخابات تا آخرین لحظه خبر داد و گفت: نوبت دیگران است که به نفع من کنار بروند.

  * سعید جلیلی نامزد احتمالی انتخابات آتی ریاست‌جمهوری اولین گام در تبلیغات انتخاباتی را نلغزیدن از آرمان‌ها دانست و خطاب به حامیانش گفت: مبادا در مسیری گام بردارید که آخرت خود را به دنیای دیگران بفروشید. از این رو تبلیغات انتخاباتی باید به گونه‌ای باشد که به یک گفتمان نمونه و شایسته تبدیل شود.

  * غلامحسین کرباسچی درباره ۸۰ سالگی هاشمی رفسنجانی در اظهار نظر جالبی گفته است: آقای هاشمی شاید از بسیاری از مدیران جوان ما فعال‌تر و کاراترند. امام وقتی انقلاب را تازه شروع کردند سنشان بالاتر از سن فعلی آقای هاشمی بود. بحث سن تبلیغات منفی و هدفدار است.

  * یحیی آل اسحاق عضو ائتلاف اکثریت اصولگرایان و نامزد حزب موتلفه اسلامی در بیانیه ای خطاب به مردم در خصوص انصراف از کاندیداتوری تاکید کرد تمكين از نظر جمع را نصب‌العين قرار دادم.

  * حداد عادل درباره ائتلاف گفت: اگر به نتیجه مشخصی رسیدیم خیلی راحت به خاطر انقلاب کناره‌گیری می کنم و تا سه‌شنبه که نتایج اعلام می‌شود، صبر می‌کنیم و پس از برگزاری جلسات تصمیم‌گیری‌ می‌کنیم.

  00 : 11 //

  * سایت WND مدعی شده که یکی از منابع آمریکایی که به دلایل امنیتی نخواسته است نامش فاش شود گفته است که جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در پیام محرمانه به هاشمی رفسنجانی اطلاع داده است که دولت آمریکا از کاندیداتوری او حمایت خواهد کرد.

  * مهمان پرست سخنگوی سابق دستگاه دیپلماسی گفت: تا پايان مهلت شوراي نگهبان، اقدام تبلیغاتی نکرده و اگر به مرحله بعد راه يابم، برنامه‌هاي ستاد انتخاباتي خود را به صورت مفصل در اختيار ملت شريف ايران قرار خواهم داد.

  * محسن کوهکن دبیر کل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار گفت: انتخابات آتي سه قطبی است و ممکن است قطب هاشمي و مشايي بنابر ضرورت به صورت تاکتيکي در جريان انتخابات رياست جمهوري به يکديگر بپيوندند.

  *  فواد شمس، یکی از فعالین فتنه 88، با انتشار یادداشتی، به نقل خاطرات خود از هاشمی رفسنجانی پرداخته تاکید می کند که در سال 73 آقای هاشمی را عامل بدبختی و فقر مردم می دانسته و در سال 76 از پایان دوران ریاست جمهوری وی خوشحال شده است.

  * مهدی طائب مسئول قرارگاه عمار گفت: رئیس جمهوری قوت بدنی نیاز دارد و با وجود آن که هاشمی در دوره بعد از جنگ ایران را از خاک بالا آورد اکنون انرژی لازم را ندارد.

  10:00//

  * صادق زیباکلام در گفتگو با صدای آمریکا گفته: کم نیستند کسانی که می گویند هاشمی، از مهدی به عنوان پیاده شطرنج برای بالا بردن محبوبیت خودش استفاده کرد یا جلوی زندانی شدن فائزه را نگرفت تا محبوبیت خودش را بالا ببرد.
  * پزشکیان وزیر دولت اصلاحات با این گفته که «هنوز از کاندیداتوری کناره گیری نکرده ام»  افزود: اگر آقای هاشمی اقشار آسیب پذیر جامعه را ببیند و از آنها دفاع کند و اشتباهاتی که در گذشته وجود داشته را اعلام کند و بتواند درس بگیرد، در این صورت شانس بالایی برای پیروزی خواهد داشت.

  * محمد سلیمانی، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفته: اگر آقایان مشایی و هاشمی نمی‌آمدند رقیب جدی آقای لنکرانی، آقای قالیباف بود، اما در حال حاضر مشایی و هاشمی رقبای جدی آقای لنکرانی هستند.

  * بعد از توهین های بی شرمانه مشاور هاشمی علیه بزرگان و علما، مردم و روحانیون مشهدی با تیمور علی عسگری درگیری فیزیکی پیدا کردند و وی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

  * کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفته: شوراي نگهبان با اعداد و ارقام كار ندارد و محدوديتي به لحاظ تعداد كانديداها وجود ندارد و ممكن است هر 40 نفر مدير و مدبر باشند.

  * عزیزی دبيرکل جهادگران ايران اسلامي گفت: در انتخابات ریاست جمهوری يازدهم و چهارمين دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفتمان غالب کارآمدی، صداقت و مدیریت جهادی خواهد بود.

  00 : 9 //

  * مجید جلیل عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و کاندیدای مورد حمایت دولت سه قطب این انتخابات را شکل می‎دهند و اگر اصولگرایان به وحدت نظر نرسند بازی را به رقبای خود واگذار می‌کنند.

  * یکی از فرزندان هاشمی از برگزاری مناظره میان کاندیداها اظهار نگرانی کرده و گفته مشکلات جسمانی” آقا جون” در مناظره باعث می شود مردم از وی ناامید شوند و به فردی پر نشاط و جوان و کارآمد رای دهند.

  * حمیدرضا ترقی عضو حزب مؤتلفه آمدن هاشمی به صحنه انتخابات را هدفمند خواند و خاطرنشان کرد ، یکی از اهداف وی به اعتقاد ما ایجاد انشقاق بین اصولگرایان برای جلوگیری از پیروزی و وحدت آنها در انتخابات است.

  * منوچهر محمدی مشاور سابق وزیر امور خارجه با بیان اینکه بزرگ‌ترین اشتباه تاریخی هاشمی کاندیداتوری در انتخابات کنونی است گفت: با توجه به مسائلی که در رابطه با اسرائیل و دوستی با آمریکا توسط هاشمی مطرح شده، او نمی‌تواند در انتخابات موفق باشد.

  * کواکبیان نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: با وجود آنکه رنگ سبز را به عنوان رنگ انتخاباتی خود انتخاب کرده‌ام ولی با جنبش سبز مرزبندی دارم.

  00 : 8 //

  جام

  گزارش روزهای گذشته

  27 روز مانده به انتخابات

  ۲۹ روز مانده به انتخابات

  ۳۰ روز مانده به انتخابات

  ۳۱ روز مانده به انتخابات

  ۳۲ روز مانده به انتخابات

  ۳۳ روز مانده به انتخابات


 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • ۴۷کیلو ماده مخدر شیشه در رودان کشف شد
 • واژگونی پژو ۴۰۵ با ۲ کشته و مجروح در رودان
 • حمله خرس سیاه به شهروند رودانی
 • ۱۸۴بیمار مبتلا به کرونا در رودان شناسایی شدند
 • اشتباه خطرناک رئیس جمهور در پالس به تروریست ها/ اردیبهشت و خرداد برخورد با ظالم کراهت دارد!
 • اعتراف روحانی به انتخاباتی بودن مذاکرات وین
 • ۷۱۹ داوطلب در رودان برای ورود به شوراهای روستا ثبت نام کرده اند
 • افزایش دو برابری آمار ابتلا به بیماری کرونا در هرمزگان
 • کشف 120کیلوگرم تریاک در رودان
 • مروری بر وصیت نامه شهید کرامت حیدری‌ سراجی/ حمایت از ولایت فقیه، حمایت از اسلام است
 • قانون با برگزار کنندگان عروسی در رودان برخورد می کند
 • افراد مبتلا به کرونا باید در قرنطینه بمانند/ واحد‌های صنفی متخلف پلمپ می‌شوند
 • بانوان رودانی مس کرمان را با شکست بدرقه کردند
 • برداشت دانه روغنی کلزا در بخش رودخانه رودان آغاز شد
 • کرونا در محله‌های سنگی و پشته معزآباد رودان می‌تازد
 • وضعیت 6 شهرستان قرمز و 3 شهر در وضعیت نارنجی قرار گرفتند/ رودان در وضعیت نارنجی(پرخطر)
 • رئیس آموزش و پرورش رودان تغییر کرد
 • جام ستاره انقلاب رودان به تیم شهدای پشته رسید
 • مروری بر وصیت نامه روحانی شهید مسعود رهگشا/ در خط امام و رهبری و ملتی بیدار باشید
 • فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی در بین دانش آموزان تبیین شود
 • معرفی ۴۹واحد صنفی متخلف به مراجع قضایی در رودان/ رودان در وضعیت زرد کرونا قرار دارد
 • کشف ۴۳۴کیلوگرم هروئین در رودان
 • نصب 3هزار و 75 علمک گاز در رودان
 • تیم فوتسال بانوان هیات رودان پویندگان فجر شیراز را شکست داد
 • عصبانیت استکبار جهانی از توافق راهبردی ایران و چین، گواه بر موفقیت آن است
 • مهندسی گفتگوها در کلاب هاوس/ قسم جلاله ظریف به چالش یک منتقد: والله کاندیدا نیستم/ آیا آذری جهرمی مجری جلسه بود؟
 • مروری بر زندگی نامه شهید حسن راستین/ همیشه باید گوش به فرمان رهبرمان باشیم
 • ثبت اولین وقف سال ۱۴۰۰ هرمزگان در شهرستان رودان
 • دستگیری یک متخلف شکار و صید در رودان
 • تبرکات مهدوی اوقاف رودان به 313 نیازمند رسید
 • مرگ نوجوان ۱۲ساله کرمانی در رودخانه برنطین رودان
 • دستگیری ۲ شکارچی و کشف دو سلاح شکاری در رودان
 • مشکلات برجامی ما از تصویب عجولانه ۲۰ دقیقه ای است
 • روایت کامل از ماجرای تعرض نگهبان سد به دو دختر بچه گنبدی/موج سواری ضدانقلاب برای ایجاد آشوب در شهرهای قومیتی
 • اجرایی شدن شعار سال با روی کار آمدن دولت جوان حزب اللهی محقق خواهد شد
 • مروری بر وصیت نامه سردار شهید علی حاجبی/ برای شهرت به جبهه نیامدم
 • رهبر انقلاب سال ۱۴۰۰ را سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» نام‌گذاری کردند
 • بانوان فوتسالیست رودان نماد غیرت و تعصب
 • 500بسته معیشتی در بین نیازمندان رودانی توزیع شد
 • 2تن میوه بین خانواده های نیازمند رودان توزیع شد
 • دلیل مشکلات اقتصادی کشور، بی تدبیری و سوءمدیریت می باشد
 • خدمت به آزادگان و جانبازان جزو اهداف مهم ما محسوب می شود
 • ۵۹ داوطلب برای رسیدن به کرسی شورای شهر در رودان نام نویسی کردند
 • مروری بر وصیت نامه شهید عیسی بلوچ کارگر/برادران و خواهرانم نماز را سبک نشمارید
 • مردم شکایات خود را از عدم رعایت پروتکل های اصناف به ۱۹۰ اعلام کنند/ نیازمند همه همگانی مردم و مسئولین در مقابله با این ویروس منحوس هستیم
 • مشاهده یک مورد کرونای انگلیسی(جهش یافته) در رودان
 • برگزیدگان اولین جشنواره تئاترمونولوگ رودان معرفی شدند
 • توزیع ۸۰بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند رودانی
 • اولین روز اجراهای جشنواره تئاتر مونولوگ رودان
 • بهره‌برداری از ۱۲طرح‌های عمرانی و اشتغال‌زا ویژه مددجویان در رودان
 • اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراها شهرستان رودان معرفی شدند
 • نخستین کلاس داوری والیبال در رودان برگزار شد
 • با مرتکبین جرائم انتخاباتی برخورد قانونی می شود
 • ۵۴۵ بازدید و ۱۰ مورد پلمپ در هفته نخست آغاز طرح تشدید نظارت در رودان
 • پخش زنده دعای ندبه شهرستان رودان از شبکه یک سیما
 • Untitled-1-Recovered123