رودان نيوز
 • کد خبر : 11259
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 3 نوامبر, 2013 - 19:37
 •   

  اظهارنظر استقلالي ها پس از كسب 3 امتياز شيرين با نيمكت نشينان

  سرمربی استقلال گفت: «زمانی که اهل فن در خانه می‌نشیند و به فوتبال نمی‌آید این موضوع باعث می‌شود که فوتبال نابود شود. * قلعه‌نویی: وقتی اهل فن نباشد فوتبال نابود می‌شود به گزارش رودان نیوز،امیر قلعه‌نویی پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل سایپا گفت: «از مسئولان کرج و برگزاری مسابقه تشکر می‌کنم و […]

  سرمربی استقلال گفت: «زمانی که اهل فن در خانه می‌نشیند و به فوتبال نمی‌آید این موضوع باعث می‌شود که فوتبال نابود شود.

  * قلعه‌نویی: وقتی اهل فن نباشد فوتبال نابود می‌شود
  به گزارش رودان نیوز،امیر قلعه‌نویی پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل سایپا گفت: «از مسئولان کرج و برگزاری مسابقه تشکر می‌کنم و میزبانی بسیار خوب بود.»

  وی در خصوص اینکه چرا تیم‌های بازیکن‌سازی مانند شاهین و بانک ملی از بین رفته است، گفت: «وقتی کار دست اهل فن نباشد این تیم‌هایی که از آنها نام بردید نیز مانند فوتبال نابود می‌شوند. وقتی اهل فن نمی‌آید و کسانی می‌آیند که به فوتبال می‌چسبند و فقط دنبال مصاحبه هستند باعث می‌شود تا فوتبال از بین برود.»

  قلعه‌نویی در مورد مسابقه گفت: «روز معرفتی را سپری کردیم، در واقع امروز یک جنگ بود توانستیم جنگ را ببریم. خدا هم کمک کرد تا به 3 امتیاز برسیم البته تیم فیرات هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت و من به وی تبریک می‌گویم.»

  سرمربی استقلال در پایان گفت: «استقلال مانند یک ماشین لوکس است که بنزین ندارد. ما از همان ابتدا درگیر آسیا و تیم ملی بودیم بر همین اساس 6 هفته ابتدایی فصل را از دست دادیم و به همین خاطر تیم شادابی نداریم. شما ببینید که از اول فصل یک هفته هم با تیم کامل به میدان نرفتیم.»

  * برهانی: زیر دوش اشک می‌ریختم
  آرش برهانی گفت: «بازی بسیار خوبی بود بازیکنان غایب زیادی داشتیم و یکی، دو نفر از اعضای ما با وجود مصدومیت به میدان رفتند. کسب این سه امتیاز ضروری بود که خدا را شکر توانستیم به آن برسیم.»

  وی در مورد اینکه به نظر می‌رسید استقلالی‌ها خیلی متحد هستند، تأکید کرد: «همیشه متحد هستیم اما شرایط این بازی فرق می‌کرد ما 12، 13 نفر بیشتر نبودیم و عده‌ای نیز مصدوم شده بودند. خوشحالم که توانستم گل بزنم، بازیکنانی خیلی لطف داشتند و همه دوست داشتند که من گلزنی کنم. خوشحالم که این اتفاق افتاد و توانستیم هواداران را شاد کنیم. جا دارد از مطبوعات و هوادارانی که در این مدت از ما حمایت کردند تشکر کنیم.»

  برهانی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود چند بازیکن استقلال در رختکن اشک شوق ریختند عنوان کرد: «من دوش می‌گرفتم و این موضوع را نمی‌دانم. من زیر دوش اشک می‌ریختم (با خنده).»

  برهانی در مورد اینکه آیا ناکامی‌هایش تمام شد؟ تأکید کرد: «از این پیروزی خارج از خانه خیلی خوشحالم سه امتیاز نیاز مبرم ما بود، خوشبختانه توانستیم به دست بیاوریم اجازه بدهید به خانه بروم و فعلاً نمی‌خواهم به این مسئله فکر کنم.»

  وی در مورد اینکه از عملکردش در طول فصل رضایت دارد، عنوان کرد: «در مورد طول فصل که نباید صحبت کرد اجازه بدهید در این مورد صحبتی نکنم.»

  * قاضی: حیف شد بازی تراکتورسازی را از دست دادم
  محمد قاضی عنوان کرد: «بازی بدی نبود. خدا را شکر به پیروزی رسیدیم. یک مقدار شرایط در آغاز مسابقه سخت شده بود اما در ادامه بازی خوب شدیم و به پیروزی رسیدیم.»

  وی ادامه داد: «امیدوارم در بازی های بعدی به همین روند ادامه بدهیم و بتوانیم رضایت خاطر هواداران را جلب کنیم.»

  قاضی درباره اینکه بازی با تراکتورسازی را از دست داد گفت: «حیف شد.»

  * نیکبخت واحدی: بازی کردنم ربطی به مصدومان نداشت
  علیرضا نیکبخت واحدی گفت: «تبریک می‌گویم، بازی بسیار سختی بود با وجود داشتن مصدومان و محرومان زیاد توانستیم برنده شویم. همه بازیکنان از جان مایه گذاشتند و توانستیم پیروز شویم.»

  نیکبخت واحدی در مورد اینکه امروز بازی خوبی انجام داد و تکل‌های بلندی می‌زد، عنوان کرد: «کار خاصی نکردم به شرایط تیمی برگشتم، مربی به من اعتماد کرد و تلاش کردم که بازی خوبی انجام دهم. فکر می‌کنم کم کم این اعتماد بیشتر می‌شود و بتوانم بیشتر در خدمت تیم باشم.»

  وی در مورد اینکه آیا داشتن مصدومان و محرومان باعث شد که امروز بازی کند خاطرنشان کرد: «این مسئله ربطی به حضور مصدومان زیاد ندارد ما با 15 نفر برای دیدار مقابل سایپا آمدیم، جا دارد از تمام بازیکنان که امروز تلاش کردند تشکر کنم. امروز یکی از بازی‌های خوب استقلال بود، توانستیم شرایطی که در تیم حاکم بود در زمین پیاده کنیم و ان‌شاءالله وضعیت ما بهتر می‌شود و می‌توانیم در بازی‌های آینده با بازگشت مصدومان و محرومان بهتر کار کنیم.»

  * جمشیدیان: بُرد حق استقلال بود
  احمد جمشیدیان گفت: «بازی خوبی بود و توانستیم به سه امتیاز شیرین برسیم. از این بابت خدا را شکر می‌گویم.»

  وی ادامه داد: «دیدید که ذخیره نداشتیم و برای تعویض دست امیر قلعه‌نویی روی نیمکت خالی بود با این حال خوب بازی کردیم و حق‌مان برد بود.»

  * ماجدی: تعویض عابدینی صد درصد تاکتیکی بود
  میرشاد ماجدی گفت: «امروز بازیکنان زیادی مصدوم و محروم بودند و از این موضوع رنج می‌بریم روی نیمکت یک دروازه‌بان، دو بازیکن زیر 23 سال و یک بازیکن جوان دیگر داشتیم.»

  وی در مورد اینکه نداشتن بازیکنان این فرصت را در اختیار کادر فنی قرار داد که همه روی نیمکت حاضر شوند عنوان کرد: «نه، اینطور نیست دست ما برای انجام تعویض بسته بود اما کادر فنی طبق قانون و در تعداد 8 نفر که می‌توانند روی نیمکت حاضر باشند قرار گرفتند. همدانی، عالمی و حاج قاسم روی سکوها نشسته بودند و این مسئله وجود ندارد. کادر فنی طبق دستور سازمان لیگ با همان تعداد نفرات روی نیمکت حاضر شدند.»

  سرپرست استقلال در مورد اینکه برخی از بازیکنان این تیم با وجود مصدومیت به میدان رفتند، اظهار داشت: «اگر ملاحظه می‌کردید امین نوروزی معاونت پزشکی باشگاه کنار ما حضور داشت و او مجوز می‌داد که کدام نفرات بازی کنند.»

  ماجدی در مورد اینکه فردین عابدینی این قدر زود تعویض شد خاطرنشان کرد: «این مسئله کار تاکتیکی بود سرمربی تیم به شکل فنی مسابقه نگاه می‌کند و بر اساس آن تشخیص می‌دهد چه تعویض‌هایی انجام دهد.»

  وی در مورد اینکه آیا سایپا میزبانی خوبی داشت، خاطرنشان کرد: «این مسئله را به تمام دوستان در یگان ویژه و مسئولان کرج تبریک می‌گویم. خاکی نیز زحمت زیادی نیز برای ورزشگاه انقلاب کشید ای کاش هتلی در داخل کرج و یا نزدیکی این شهر وجود داشت که بر اساس آن تیم‌ها می‌توانستند به سرعت به ورزشگاه برسند اما ما مجبور بودیم در هتل اوین اقامت پیدا کنیم و یک ساعت و 15 دقیقه برای رسیدن به ورزشگاه زمان برد اگر هتلی در نزدیکی شهر و یا داخل آن وجود داشته باشد که حداقل 4 ستاره داشته باشد و از لحاظ امکاناتی شرایطش خوب باشد این مشکل نیز حل می‌شود.»

  وی تأکید کرد: «ان‌شاءالله شرایط ما در ادامه بهتر می‌شود، امروز با حداقل نیروی انسانی آماده‌ایم مقابل سایپا نتیجه بگیریم امیدوارم بعد از دیدار مقابل تراکتورسازی در نیم‌فصل شرایطی داشته باشیم که بتوانیم تیم را آماده کنیم البته فکر می‌کنم در این فرصت نیز 5 تا 6 بازیکن خود را به دلیل حضور در تیم ملی در اختیار نداشته باشیم و دوباره نتوانیم مثل نیم فصل اول آماده‌سازی کنیم. به هر حال تعدادی از بازیکنان ما فرصتی برای استراحت نداشتند مصدومیت‌های نفرات تیم زیاد شده و مخصوصاً ملی‌پوشان فشار زیادی را تحمل کردند.»

  * صالح: از باخت سایپا ناراحتم
  مجید صالح در مورد اینکه امروز تعداد کادر فنی از بازیکنان استقلال بیشتر بود، عنوان کرد: «دلیل این مسئله را روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی گفتم به هر حال شرایط ما همین است با وجود این همه غایب سه امتیاز را کسب کردیم و گفته بودم ما استقلال هستیم. بازیکنان ما این مسئله را به خوبی باب کردند امروز روی نیمکت میثم جودکی که از تیم جوانان است را قرار دادیم، همه موظف هستیم خوب باشیم و باید فکری به حال این وضعیت‌مان انجام دهیم.»

  وی افزود: «نیاز داریم بازیکنان را از لحاظ جسمی ریکاوری کنیم البته اگر تیم ملی این اجازه را به ما بدهد. فشار زیادی روی بازیکنان ما وجود دارد، می‌دانیم اکثر نفرات تیم ملی و استخوان‌بندی اصلی را استقلالی‌ها تشکیل می‌دهند این مسئله را به عنوان یک کارشناس بیان می‌کنم. استخوان‌بندی اصلی تیم ملی برای استقلال است و فرصتی برای ریکاوری نداشتیم امیدوارم این زمان در اختیار ما قرار داده شود.»

  مربی استقلال در مورد بازگشتش به پس از دو سال به ورزشگاه انقلاب اظهار داشت: «به عنوان کسی که سال‌ها با سایپا بوده و کارمند این مجموعه هستند از باخت این تیم ناراحت شدم روی سایپا خیلی تعصب دارم هرچند اکنون به صورت حرفه‌ای با استقلال هستم اما هیچگاه نمی‌توانم از سقوط و یا نتیجه نگرفتن این تیم خوشحال شوم در زمان ما بازیکنان خوبی در سایپا حضور داشتند خوشحالم که روزبه شاه‌علی دوست در این تیم بازی داشت. علی زینالی هر چند امروز نبود اما این نیز بازیکن خیلی خوبی است تمام این نفرات در کنار صادقی، زینالی و غلام‌نژاد تیم خوبی را تشکیل دادند باز هم می‌گویم هیچ‌وقت از سقوط و باخت سایپا احساس خوشحالی نمی‌کنم و این مسئله برای من خوشایند نیست اما از لحاظ حرفه‌ای با استقلال هستم و از پیروزی تیم‌مان خوشحالم.»

  جام

  لینک کوتاه به مطلب : http://www.roodannews.ir/?p=11259

 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • کنکور سراسری با حضور یکهزار و ۵۸۶ داوطلب از فردا در رودان آغاز می شود
 • منزل۱۷نیازمند کمیز رودان ایزوگام‌ و مرمت شد/ ۲۳خانه این روستا در لیست خدمت
 • نیروی دریایی سپاه تا هر جا که بتواند برای مردم خدمت گذار خواهد بود
 • قصه تکراری لیمو، غصه هرساله باغداران / کشاورزان و باغداران رودانی از افت قیمت و نبود صنایع تبدیلی گلایه دارند
 • واکسیناسیون و نجات جان ۲۵۰ هزار ایرانی در سال/ ۲ سال و نیم مبارزه همزمان با «کرونا» و «تحریم دارو و واکسن»
 • نهضت بسیج سازندگی در راه آبادانی روستاهای رودان/ جهادگران بسیجی به دنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم
 • زنگ هشدار کاهش جمعیت به صدا در آمده است/ مردم به شایعات فضای مجازی دامن نزنند
 • دانش آموزان رودانی یک مقام نخست و دو عنوان برگزیده جشنواره نوجوان خوارزمی را از آن خود کردند
 • افزایش شمار تب کریمه کنگو در هرمزگان به ۶نفر
 • وضعیت کرونایی همه شهر‌های هرمزگان به جز جاسک آبی است
 • فوتبالیست رودانی به تیم ملی دعوت شد
 • پیگیری جهت جذب اعتبارات اولویت اول مدیران شهرستان باشد
 • حضور خدام امام رضا(ع) نسیم روح بخش رضوی را در شهرستان رودان طنین انداز کرد+تصوير
 • ۱۷تن انبه قاچاق در رودان کشف شد
 • امام بزرگوار روح جمهوری اسلامی است/ اعتقاد مردم و گرایش آنها به دین و انقلاب، امروز از اول انقلاب بیشتر است
 • جهاد با هدف برطرف کردن آسیب های آموزشی در دوران کرونایی/جهاد آموزشی آموزگاران رودانی در دوران کرونایی قابل تحسین است
 • همراهی و مشارکت دو هزار و 500جوان و نوجوان در فعالیت های جهادی و فرهنگی کانون علویون رودان
 • زمین لرزه ۴٫۵ ریشتری جناح هرمزگان را لرزاند
 • نقش اثرگذار مراکز مشاوره پلیس در ارتقاء سطح آگاهی عمومی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
 • ۳۲۰ برنامه آموزشی با محوریت فرهنگ سازی و ارتقای مشارکت عمومی اجرا شد/۳۷ گونه زیستی در هرمزگان با خطر انقراض مواجه هستند
 • ۷۴متهم در اجرای طرح ارتقاء و امنیت اجتماعی در رودان شناسایی و دستگیر شدند
 • فیلم‌ کوتاه “مادر فرشته” در رودان اکران شد/رونمایی از تصویر دیجیتال شهیده آرزو باهو
 • اعطاء بیش از هزار و ۴۰۰دستگاه لوازم خانگی به سیل‌زدگان رودان توسط بنیاد علوی
 • یادواره شهدای روستای سکل رودان برگزار شد+عکس و فيلم
 • عطر شهید گمنام در رودان پیچید+عکس
 • شهدا ارزشمندترین سرمایه های نظام و انقلاب هستند/ روحیه جهادی عامل پیش برد کارهاست
 • قتل زن ۳۸ساله در رودان/ قاتل در کمتر از ۲۴ساعت دستگیر شد
 • همخوانی سرود “سلام فرمانده” در رودان| گزارش تصویری
 • شکار غیرمجاز قوچ وحشی در رودان/ صیاد متخلف دستگیر شد
 • گزارش تصویری| بازخوانی سرود سلام فرمانده توسط دهه نودی های رودانی
 • رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی در رودان برگزار شد/ گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف پیشرو بوده اند
 • دامداران رودانی ضدعفونی آبشخورها را جدی بگیرند/ مایه کوبی بیش از ۱۴۰هزار راس دام از سال گذشته تاکنون
 • اقدامات اساسی در حوزه آب بخش رودخانه رودان صورت می گیرد/ نقش موثر شوراها و پیگیری های مستمر آنان در رفع مشکلات حوزه آب
 • کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در رودان راه اندازی می شود
 • افتخارات نوجوان رودانی در سینمای کشور/ تمام تلاشم را برای شناساندن فرهنگ و رسوم شهرم واستانم می گذارم
 • «آزادی فلسطین»، در صدر توییتر جهان قرار گرفت
 • زنده نگه داشتن روز قدس یعنی بیداری ملت ها علیه اسرائیل غاصب/ جامعه باید قدردان زحمات و تلاش های مقام معلم باشد
 • شعار انقلاب حمایت از فلسطین و محو رژیم صهیونیستی/ روز قدس، روز اسلام است
 • ۲۵سری جهیزیه به نوعروسان رودانی اهداء شد
 • ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌هاي توقيفي تا عید فطر در رودان ادامه دارد
 • اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، اعلام بیزاری از دشمنان اسلام است
 • جام رمضان رودان| چهره چهار تیم برتر مشخص شد
 • اتحاد مسلمانان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین کابوسی برای رژیم صهیونسیتی/ اهانت به قرآن کریم اهانت به همه ادیان و کتب الهی است
 • هشتگ #علمداران_خلیج _فارس جزو برترین های توییتر فارسی شد
 • مصیب داوری چهره برگزیده سال هنر انقلاب در هرمزگان شد+ عکس
 • مرحله سی و دوم رزمایش مواسات و همدلی در رودان/ 4هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان رودان توزیع شد
 • مادر شهید معظم «علی سرحدی» به فرزند شهیدش پیوست
 • رودانی ها بیش از 240هزار دوز واکسن کرونا دریافت کرده اند/ واکسینه شدن فقط 21درصد از گروه سنی 5 تا 12 ساله رودان علیه کرونا
 • حساب شهرداری رودان مسدود شد/بدهی ۸۵ میلیارد ریالی دردسرساز شد
 • قرارگاه جهادی برای ارائه خدمات یکپارچه به محرومین در رودان تشکیل می شود
 • جهاد تبیین خنثی کننده نقشه های شوم رسانه ای و اقتصادی دشمن است
 • سوت جام رمضان رودان به صدا درآمد
 • تدبر در آیات قرآن، لازمه بهره گیری حداکثری از برکات ماه رمضان است
 • کشف و معدوم سازی یک تن و 200کیلوگرم گوشت و مرغ فاسد در رودان
 • استقرار بنادر در طول نوار سواحل متوازن باشد/ باید نهایت بهره را از حضور میهمانان جام جهانی قطر در جزایر قشم و کیش ببریم
 • Untitled-1-Recovered123