رودان نيوز
 • کد خبر : 91884
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 16 مه, 2021 - 02:47
 •   
  نقش آفرینی قرارگاه‌های طرح تحول درهرمزگان؛

  از خرید پسماند خشک برای پرداخت هزینه درمان بیماران سرطانی تا بازگشایی گره کور ازدواج در محلات

  قرارگاه‌های مردم پایه طرح تحول محلات در استان هرمزگان با حمایت خود مردم محلی دست به اقدامات خارق العاده ای زده اند که در هیچ کجای دنیا به چنین شکل ممکن نخواهیم دید.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ برای پیشرفت وآبادانی یک محل، منطقه و حتی کشور تا خود مردم آن محل یا منطقه به فکر آبادانی نباشند نمی‌توان شاهد پیشرفت بود.
  توسعه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و حتی اقتصادی در یک منطقه بدون همکاری‌های جمعی امکان پذیر نیست.
  روند خدمت‌رسانی دستگاه‌های اداری برای تحقق یک محله ایمن و قابل پیشرفت در تمام شهرهای کشور همیشه دچار نواقصی بوده است چرا که با توجه به بافت جمعیتی و عدم شناخت دقیق از آن محل همیشه چالش‌هایی را برای دولت‌ها داشته است.
  از ارائه اسناد ملکی تا معضلات فرهنگی اجتماعی و خدمت رسانی به نیازمندان همه و همه در گرو کارکردهای دولت به شمار آمده است اما تا کنون چه مقدار از این مشکلات با حضور دقیق دولت مردان در محل های سکونت شهروندان توانسته است به خوبی رفع نقص شود؟.
  از دیر زمان تا کنون سازمانی به نام بسیج مردمی که به دستور امام راحل شکل گرفت در زمینه‌های مختلف اجتماعی فعالیت های بی نظیری از خود ارائه داده است.
  تفکرات بسیجیان در تمام عرصه‌های کشور که برگرفته از تفکرات امام راحل بوده است، گره‌گشای کارها بوده و در برخی از بحران‌های این کشور نظیر سیل، زلزله و مشکلات دیگر پای کار آمدن نیروی بسیج مردمی باعث شده  که آن مشکل در سریع ترین زمان ممکن حل شود.


  اقدامات موثر در سازمان بسیج همواره گره‌گشا کشوربوده است
  اقدامات موثر و ایده‌های نو در سازمان بسیج همواره گره گشا بوده است و قریب به ۵ سال است که در استان هرمزگان یک ایده جدید در سپاه و بسیج این استان از تفکر بومی نیروهای بسیجی همین استان شکل گرفته است که به مرحله اجرایی در آمده که مایه خیر و برکات زیادی بوده است.
  تشکیل قرارگاه‌های طرح تحول محلات با رویکردهای خدمت رسانی به مردم در هر محله از استان هرمزگان آغازگر حرکت بی نظیری بوده  که توجه تمام سران نظامی و اداری کشور را به خود جلب کرده است.
  ایده ای که توسط جدیدترین فرمانده سپاه در کشور که از بومیان هرمزگان است، شکل گرفت و اینک پیاده سازی این ایده و عملی شدن آن در استان می توان گفت در کشور حرفی برای گفتن دارد.
  فعالیت شش کارگروه تخصصی در قرارگاه‌های طرح تحول
  قراگاه‌های طرح تحول محلات با شش کارگروه تخصصی برای هر محله در شهرستان‌های هرمزگان راه اندازی شده است که حلقه مفقوده ارتباط بین مسئولین و مردم را شکل می‌دهد و مردم با اعتماد به افراد این قرارگاه‌ها که از دل خود مردم محله انتخاب شده اند پیگیر مشکلاتشان هستند.
  برگزاری نشست‌های تخصصی مدیران دستگاه‌های اجرایی تحت عنوان میزهای خدمت در مساجد محله‌ها با اقبال مردمی همراه بوده است زیرا کمتر جایی را شاهد بوده‌ایم که هم‌زمان چندین مدیر دستگاه اجرایی را در یک محله کوچک برای رفع دغدغه های مردم گرد هم آورد.
  تشکیل مراکز نیکوکاری مردمی، بسیج جهادگران محلی از مردمان همان محله برای خدمت رسانی به مردم محل سکونت خودشان و رسیدگی به امورات افراد نیازمند محله، گوشه‌ای از اقدامات قرارگاه‌های طرح تحول در محلات استان هرمزگان است.
  ترمیم منازل اقشار محروم و ضعیف محلی و همچنین توزیع بسته‌های معیشتی و  ترسیم نقشه تعالی هر محله در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و حتی اقتصادی گوشه‌ای از کارکردهای قرارگاه های طرح تحول در استان هرمزگان است.


  خرید پسماند خشک برای  پرداخت هزینه درمان بیماران سرطانی
  مسئول گروه جهادی حامیان ولایت قرارگاه طرح تحول محله “نخل پیرمرد” شهرستان بندرعباس در این رابطه اظهار کرد: این گروه جهادی با جمع‌آوری بازیافت‌های خشک و فروش آنها، به تامین هزینه درمان بیماران سرطانی کمک می کند.
  عسکری با بیان اینکه گروه جهادی حامیان ولایت از سال ۸۷ در محله نخل پیل مرد بندرعباس تشکیل و سپس در سال ۹۴ به ثبت رسیده است، گفت: این گروه جهادی با ۹۰ عضو در حوزه های مختلف از قبیل فرهنگی، اشتغالزایی، توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان در بین جوانان محله، تعمیرات لوازم ضروری منزل، تهیه و توزیع جهیزیه و … فعالیت های چشمگیری داشته است.
  وی در ادامه افزود: گروه جهادی حامیان ولایت در ماه مبارک رمضان، فعالیت های خود را به سمت و سوی تامین معیشت خانوارهای نیازمند و تهیه و توزیع غذای گرم بین نیازمندان تحت عنوان اطعام مهدوی سوق داده، این طرح از ابتدای ماه مبارک رمضان، توسط گروه جهادی حامیان ولایت و با حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان برگزار شد.
  مسئول گروه جهادی حامیان ولایت محله نخل پیرمرد ادامه داد: در اجرای طرح اطعام مهدوی، سه آشپزخانه اعم از آشپزخانه های منطقه یکم سپاه پاسداران، شهر غذا و همچنین مدرسه نور، این گروه جهادی را همراهی کردند و از ابتدای ماه مبارک رمضان بیش از ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.


  استقبال مردمی از طرح نذر نان صلواتی
  عسکری در تشریح طرح « نذر نان صلواتی»تصریح کرد: این گروه جهادی با همکاری تمامی نانوایی های محلات حاشیه شهر، روزانه اقدام به توزیع نان صلواتی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال کرده است.
  وی از توزیع بسته های بهداشتی از زمان شروع ویروس کرونا در محله نخل پیرمرد خبر داد و اضافه کرد: گروه جهادی حامیان ولایت از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا، اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک در محل مسجد حمزه(ع) کرده و تا کنون توانسته ۲۰ هزار ماسک تولید و بین نیازمندان توزیع کند، این کارگاه تولیدی، همچنین تولید ۵ هزار ماسک را از ابتدای ماه رمضان شروع کرده و تا پایان این ماه مبارک ادامه خواهد داشت. تا کنون سه هزار ماسک تولید و توسط بیمارستان خاتم الانبیاء ضدعفونی و ایزوله شده است.
  مسئول گروه جهادی حامیان ولایت ادامه داد: برای خروجی بهتر فعالیت ها در حوزه تولید ماسک، از خواهران خیاط محله نخل پیرمرد جهت همکاری بعمل آمد و با فراگیری آموزش دوخت ماسک پارچه ای و تولید و همچنین فروش آن، به اقتصاد خود و محله کمک کرده اند.
  عسکری به تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین خانوارهای بی بضاعت و نیازمند محله نخل پیرمرد با کمک دانش آموزان مدرسه نور تحت عنوان طرح مواسات خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا نیمه شعبان، تعداد ۶۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.


  ۵۰ یتیم بندرعباسی بهره مند از طرح حامی‌یاب
  وی گفت: گروه جهادی حامیان ولایت علاوه بر تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی بین نیازمندان، از ایتام نیز غافل نشده و با عنوان «حامی‌یاب» تا کنون توانسته برای ۵۰ یتیم در پنج محله شامل چاهستانی ها، نخل پیرمرد، کوی گلستان، محله مینابی ها و همچنین نخل پیرمرد جذب کند.
  مسئول گروه جهادی حامیان ولایت محله نخل پیرمرد در ادامه افزود: بانک رسالت نیز در اجرای طرح حامییاب، این گروه جهادی را همراهی می کند به این طریق که برای ۵۰ یتیم دارای حامی، افتتاح حساب کرده و خیرین ماهانه مبلغ ۲۵ میلیون ریال به حساب ایتام واریز می کنند.
  عسکری بیان کرد: گروه جهادی حامیان ولایت محله نخل پیرمرد در اجرای طرح شهید سلیمانی؛ با تشکیلیک اکیپ ۱۰ نفره، مایحتاج بیماران را خریداری و در اختیارشان قرار می دادند. البته این گروه جهادی در طرح مزبور؛ اغلب در زمینه حمایتی و نظارتی فعالیت کرد و با تهیه و توزیع بسته های معیشتی و تولید آب میوه های طبیعی و همچنین تهیه داروی امام موسی کاظم(ع) به درمان بیماران کرونایی کمک کرد.
  وی افزود: به همت خیرین،یک دستگاه اکسیژن ساز به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال خریداری شده که هم اکنون در اختیار مسجد چهارده معصوم(ع) قرار گرفته است. البته این دستگاه در صورت نیاز، در اختیار سایر محلات قرار می دهیم.


  فراهم آوری زمینه ازدواج آسان ۶۰ زوج جوان
  مسئول گروه جهادی حامیان ولایت محله نخل پیرمرد از ایجاد مزون لباس عروس با عنوان «سفره های آسمانی» در مکانی در جوار مسجد حمزه(ع) در سال گذشته خبر داد و گفت: تمامی ملزومات برگزاری مراسم جشن ازدواج آسان در این مزون فراهم شده و از ابتدای فعالیت تا کنون، موفق شده زمینه ازدواج آسان برای ۵۰ الی ۶۰ زوج جوان فراهم کند. چندین شهر و روستا نیز از امکانات این مزون استفاده کرده اند. حتی به دلیل مسافت طولانی، با حمایت این گروه جهادی، مزون لباس عروس در برخی شهرها و روستاها راه اندازی شده است.


  عسکری با بیان اینکه به دلیل مهاجرپذیر بودن محله نخل پیرمرد، گروه جهادی حامیان ولایت دائم درحال برگزاری دوره های آموزشی است، گفت: این گروه جهادی در زمینه کاهش آمار طلاق و اعتیاد، فساد و سایر آسیب های اجتماعی، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره های رایگان کرده است.
  وی با اشاره به اینکه فقر سبب از بین رفتن ایمان می شود، تاکید کرد: چهار محله چاهستانی ها، نخل پیرمرد، کوی گلستان و محله مینابی ها به دلیل آسیب پذیر بودن نباید به حال خود رها شود. از این رو تا قبل از شیوع ویروس کرونا، چهارشنبه های هر هفته، کلاس های آموزشی ویژه خانواده های بدسرپرست دارای معضل اعتیاد و مطلقه برگزار می شد.
  مسئول گروه جهادی حامیان ولایت محله نخل پیرمرد گفت: از تمامی خانوارهای مددجوی محله درخواست کردیم بازیافت خشک را جمع آوری و تحویل این گروه جهادی بدهند و در ازای آن، بسته های بهداشتی و معیشتی دریافت کنند. گروه جهادی حامیان ولایت اقدام به جمع آوری این بازیافتی ها کرده و از محل فروش آنها، هزینه درمان بیماران سرطانی را پرداخت می کند. الیته در زمینه تعمیر وسایل سرمایشی خانوارهای نیازمند نیز هزینه می کند.


  توانمندسازی امنیتی محلات از برکات قرارگاه تحول محلات است
  عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس با بیان اینکه قرارگاه های تحول محلات نقش بسیار تاثیرگذاری را در حوزه توانمندسازی امنیتی محلات ایفا کرده اند، گفت: حضور سپاه در محلات و کاهش مسائل و مشکلات اقتصادی خانواده ها با کمک دستگاه های دولتی ذیربط سبب شده بخشی از نیازمندی های جامعه رفع و گرایش به سمت و سوی تخلفات و مسائل امنیتی کاهش یابد.
  عزیزاله کناری در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمزبا بیان اینکه سپاه پاسداران به عنوان یکی از نهادهای بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همواره دارای برکات ملموس و ناملموسی برای مردم بوده و خواهد بود، گفت: دامنه شمول این نهال انقلابی در حوزه های مختلف به دلیل خلوص نیت، رشد و ترقی کرده و بالنده شده و می تواند هر روز در هر حوزه ورود کند.
  وی در ادامه با بیان اینکه مجموعه سپاه و بسیج نهادی مردمی بوده و از بطن مردم جدا نیستند، افزود: سپاه پاسداران علاوه بر اینکه در راستای مراقبت و دفاع از انقلاب اسلامی بعنوان دستاورد مردمی تلاش می کند در تمامی حوزه هایی که احساس می کند آسیبی به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد شود به درستی ورود می کند. به هیمن دلیل است که سالها دشمن در جهت تخریب این نهاد پر برکت تلاش می کند. البته ملت ایران، فهیم و هوشیارند و فریب توطئه های دشمن را نمی‌خورند.


  قرارگاه های طرح تحول بسیج بندرعباس در کاهش آسیب های اجتماعی اثرگذار بوده است
  فرماندار بندرعباس به فلسفه وجودی قرارگاه های تحول محلات در مناطق آسیب پذیر استان هرمزگان و شهر بندرعباس اشاره کرد و گفت: سپاه امام سجاد(ع) در راستای تحقق اهداف خود در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و مصونیت خانواده ها از آثار شوم این آسیب ها، طرح بسیار مثمرثمر و اثرگذار تحول محلات را در مناطق آسیب پذیر اجرا کرده است.
  کناری اضافه کرد: به موجب اجرای این طرح، شاخص های متعددی از قبیل برقراری ارتباط بسیار نزدیک با خانواده ها و شناخت چهره به چهره مسائل و مشکلات خانواده ها و تلاش در جهت رفع آنها را در محلات آسیب پذیر دنبال می کند. همه ما همانند سپاه پاسداران معتقدیم درصورتی که مشکلات در درون خانواده حل و فصل شود در بلندمدت سبب رضایتمندی گسترده از انقلاب اسلامی، مسئولان و دست اندرکاران خواهد شد. در غیر این صورت، مشکلات زیر قطره قطره جمع می شوند و شاهد بروز دریایی از معضلات و مشکلات در سطح محلات خواهیم بود.
  وی گفت: سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با ایجاد قرارگاه های تحول محلات با کمک مردم همان محله، به جنگ با مشکلات مردم محلات رفته و در این راستا، برکات بسیار خوبی را در حوزه کاهش و رفع مسائل و مشکلات محلات آسیب پذیر نصیب ساکنین محلات کرده است.
  فرماندار بندرعباس با اشاره به اهمیت کارکرد قرارگاه تحول محلات در حوزه های مختلف، به جایگاه خانواده و امر مهم تحکیم این نهاد کوچک اجتماعی افزود: معتقدیم خانواده به عنوان کوچکترین نهاد جامعه اساس و زیربنای جامعه است از این رو قرارگاه تحول محلات باید بیش از پیش در راستای تحکیم بنیان خانواده تلاش کنند؛ چرا که آسیب های زیادی از سوی دشمنان به سمت خانواده ها روانه شده و سپاه و سایر دستگاه ها در تلاشند از خانواده ها در برابر این آسیب ها محافظت کنند.


  اهداف قرارگاه‌های طرح تحول رسیدگی به مشکلات مردم است
  کناری ادامه داد: سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با راه اندازی چنین پایگاه هایی به مشکلات مردم در حوزه های مختلف رسیدگی و در جهت رفع آنها می کوشد. در صورت عدم رسیدگی و رفع مشکلات مالی و اقتصادی، نداشتن سرپناه مناسب، بیکاری، مشکلات فرهنگی و اخلاقی و … ، نهاد خانواده آسیب جدی می بیند.
  وی با بیان اینکه قرارگاه تحول محلات در مناطق آسیب پذیر به عنوان یکی از نیازهای ضروری جامعه، به خوبی به ماموریت ها و رسالت های خود در محلات عمل می کند، ابراز داشت: طبق بررسی های بعمل آمده، طرح تحول محلات بسیار اثرگذار بوده و موفقیت های خوبی را کسب کرده است.


  قرارگاه‌های طرح تحول موفق در مبارزه با اعتیاد
  فرماندار بندرعباس با اشار هبه اینکه دشمن بر روی معضل اعتیاد به عنوان یکی از عوامل مخرب و نابودکننده تحکیم بنیان خانواده متمرکز شده است، گفت: قرارگاه تحول محلات با تمرکز بر معضل اعتیاد، توانسته افراد زیادی را که ناخواسته و به دلیل عدم آگاهی به دام مواد مخدر افتاده اند را با معرفی به مراکز ترک اعتیاد، زندگی دوباره ببخشد. البته برای عدم بازگشت این افراد به سمت و سوی مصرف مواد مخدر، لازم است به مسائل و مشکلات اقتصادی آنان رسیدگی شود که این کار نیز توسط قرارگاه تحول محلات دنبال می شود.
  کناری در ادامه افزود: قرارگاه تحول محلات با ارائه مشاوره های رایگان به خانواده ها، در راستای کاهش آمار طلاق، گام های موثری برداشته اند و با شناسایی خانواده های دارای مشکل، به حل و فصل مشکلات بین زوجین می پردازند.
  وی، راه اندازی فروشگاه های منصف در سطح محلات آسیب پذیر، ایجاد کارگاه های تولیدی با هدف ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانواده یا بدسرپرست، ارائه خدمات رایگان یا با هزینه اندک در قالب ایجاد مزون لباس عروس و داماد جهت برگزاری مراسم جشن ازدواج آسان به جوانان نیازمند محلات به منظور کاهش سن ازدواج و توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان، تقویت و ساماندهی مشاغل خرد خانگی ویژه بانوان خانه دار و … را از دیگر اقدامات بسیار خوب و مثمرثمر قرارگاه های تحول محلات برشمرد.
  فرماندار بندرعباس با بیان اینکه قرارگاه های تحول محلات نقش بسیار تاثیرگذاری را در حوزه توانمندسازی امنیتی محلات ایفا کرده اند. حضور سپاه در محلات، ساماندهی گشت‌های محله‌محور و کاهش مسائل و مشکلات اقتصادی خانواده ها با کمک دستگاه های دولتی ذیربط سبب شده است بخشی از نیازمندی‌های جامعه رفع و گرایش به سمت و سوی تخلفات و مسائل امنیتی کاهش یابد.


  برپایی میزهای خدمت از اهمیت ویژه ای برخودار است
  کناری به اهمیت برپایی میزهای خدمت در محلات آسیب پذیر اشاره کرد و افزود: سپاه امام سجاد(ع) با همکاری سایر نهادها و سازمان ها، با هدف تسهیل در امور شهرها و روستاها، اقدام به برپایی میز خدمت در مساجد محلات آسیب پذیر کرد و با این کار، به جای اینکه مردم به سمت مراکز خدمت بروند، مراکز خدمت را به سمت مردم سوق داده است. طبیعی است با این اقدام شایسته، تسهیل در امر خدمت رسانی خواهد بود. متاسفانه در یک سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا و حف سلامتی ساکنین محلات آسیب پذیر، آن گونه که باید، میزهای خدمت در محلات برپا نشد.
  وی با اشاره به فعالیت های قرارگاه تحول محلات در خصوص بازسازی بافت فرسوده محلات ابراز داشت: با استفاده از ظرفیت بسیار خوب شش دفتر تسهیلگری در محلات، مشکلات اسناد مالکیت و اخذ پروانه ساخت و ساز به مردم اهالی محلات حل و فصل شد.
  انتهای پیام/

  برچسب ها : ,
  لینک کوتاه به مطلب : http://www.roodannews.ir/?p=91884

 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • وعده‌های مدیران ورزش هرمزگان همچنان بی سرانجام/ دوندگان رودانی در کوه‌های اطراف شهر تمرین می کنند
 • روحیه جهادی، مهمترین رکن تحقق عدالت در دولت است
 • حضور سه هرمزگانی در لیگ برتر وزنه برداری
 • آغاز واکسیناسیون جمعیت بالای ۱۸ سال در روستا‌های رودان
 • واکسیناسیون مردم رودان علیه کرونا2
 • علاقه‌مندان به حضور در شورایارهای محلات رودان ثبت نام کنند
 • تزریق بیش از ۵۶ هزار دوز واکسن کرونا برای گروه‌های هدف رودان
 • بسیج برای ریشه کنی کرونا به میدان آمده است
 • پویش مهربانی «سرمشق مهر» در هرمزگان آغاز شد
 • گزارش تصویری| همایش سه ساله‌های حسینی در رودان برگزار شد
 • آینده مبهم لیموکاران رودانی| کشاورزان سرگردان شدند
 • نمازجمعه بزرگترین کنگره عظیم جامعه اسلامی پس از فریضه حج است/ بیمارستان، خط مقدم و کادر درمان، رزمندگان مقابله با کرونا هستند
 • نماز جمعه رودان پس از ماه‌ها تعطیلی کرونایی فردا برگزار می‌شود
 • توزیع بیش از ۳۰۰بسته معیشتی در طرح «شمیم حسینی» رودان
 • شهردار جدید رودان معارفه شد
 • فیلم| واکسیناسیون مردم رودان علیه کرونا
 • رئیس جدید دادگستری رودخانه منصوب شد
 • رودان از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد
 • آب زیرزمینی در ۹۳ درصد از دشت‌های هرمزگان دچار افت شده است
 • نذر «نفس» در رودان/ گام‌های خیر عضو شورای شهر برای کمک به بیماران کرونایی
 • رئیس دادگستری و دادستان رودان تغییر کردند
 • مطالبه های پیازکاران هرمزگان تا هفته آینده واریز می‌شود
 • واکسینه شدن بیش از 43هزار نفر در رودان علیه کرونا
 • گزارش تصویری| واکسیناسیون مردم رودان علیه کرونا همه روزه در حال انجام است
 • بانوان رودانی حریفان خود را در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور شناختند
 • دستگیری ۲سارق‌ حرفه‌ای‌ در بخش رودخانه توسط عوامل بسیج
 • کام تُرش باغداران رودانی تلخ شد
 • رهاسازی خرس مدرسه آبنمای رودان در طبیعت+فیلم
 • عملیات اجرایی دبستان شش کلاسه معلم رودان آغاز شد
 • جامعه از دعا غافل شده است/لزوم عمل به توصیه رهبری در خواندن دعای هفتم صحیفه
 • فیلم| ورود خرس به یک مدرسه در رودان
 • نیسان سوخت‌بر با بیش از ۵۰۰ کیلو حشیش در توقیف پلیس رودان
 • آغاز برداشت لیموشیرین از باغات شهرستان رودان
 • جان باختن ۱۱نفر براثر کرونا در هرمزگان در ۳۰ مرداد
 • گزارش تصویری| همایش زینبیون در رودان برگزار شد
 • مادر شهید «ابراهیم کمالی» دعوت حق را لبیک گفت
 • سکوت امام سجاد(ع) بر مبنای اقتضاء زمانه و با هدف حفظ سلسله امامت و ولایت بود
 • دستگیری۳۷ سارق حرفه ای در رودان
 • فیلم| رژه خودرویی و موتوری به مناسبت عاشورای حسینی در رودان برگزار شد
 • گزارش تصویری| رژه خودرویی و موتوری به مناسبت عاشورای حسینی در رودان
 • مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در رودان
 • ارتقاء بیمارستان رودان از ۶۴ تخت به ۹۶ تخت/ در کرونا نوع دلتا امکان سرایت بیماری حتی با ماسک هم وجود دارد
 • برگزاری دوره “یاوران ولایت” به صورت مجازی در رودان
 • حجت جاودان شهردار رودان شد
 • همایش شیرخوارگان حسینی در رودان + تصاویر
 • گروه‌های جهادی به میدان مقابله با ویروس کرونا بیایند
 • انتخاب شهردار بومی و متخصص، رکن اول اعتماد شهروندان به شورای شهر است
 • شرایط هرمزگان سیاه شد/ پذیرش بیماران در راهروهای بیمارستان‌ها/ ۱۷فوتی جدید در هرمزگان
 • توزیع بیش از ۱۰۰سری جهیزیه بین زوج های جوان رودانی/ از سال۹۸ تاکنون ۹۵۰سری جهیزیه توزیع شده است
 • وقتی علم و سنت یاری رسان یکدیگرند/ از برپایی نمایشگاه دائمی نخل های ایران تا برنامه ای برای جلوگیری از هدر رفت آب
 • وضعیت رودان از مرز حاد و فوق بحرانی گذشت/از داوطلبین و گروه های جهادی برای کمک به کادر درمان و بیماران دعوت می کنیم
 • روسای شورای شهرهای رودان معرفی شدند
 • ابزار و حمایت مالی، دو بال پرواز ما خواهند بود/درخشش در فصل آتی در گرو حمایت مسئولین است
 • آغاز بکار طرح جبران و تثبیت یادگیری دانش آموزان در رودان
 • خواسته اهالی فوتبال رودان به ثمر نشست/آغاز بازسازی زمین چمن طبیعی رودان
 • Untitled-1-Recovered123